Zene

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
Recimo upoznate nekog tipa i pozove vas na veceru u neki lepuškast romantičan restoran ....

Da li nosite nuFcanik ili ga ostavite kod kutje?

:)))))))

I šta ako on svoj zaboravi kod kutije a vi ste vas ponijeli ?
 
Recimo upoznate nekog tipa i pozove vas na veceru u neki lepuškast romantičan restoran ....

Da li nosite nuFcanik ili ga ostavite kod kutje?

:)))))))

I šta ako on svoj zaboravi kod kutije a vi ste vas ponijeli ?

mene je zivot naucio da samo na sebe treba da se oslonim, znaci svoj nosim, a on neka plati ako je pozvao
sledeci put neka nosi on, a ja cu da platim
 
Деведесетих (оних санкцијских) долази другарица из Канаде на пар дана и зове мене и још једну школску на вечеру, у ресторан.

Понеле смо новац, за сваки случај. И добро је што смо га понеле, свако је платио своје.
 
ja sam stara skola,ako me je zvao u restoran,bila bi sigurna da je mislio i da ce on da plati.
ako oboje nemamo lovu,zvala bih mog muza da podmiri racun:rumenko:
 
Pa muskarci prilaze i pozivaju na veceru obicno nakon pozitivnih signala, a cesto su zene te koje prve salju signale pa sad ne znam koliko ide da oni sve placaju kada su fakticki i zene te koje pozivaju samo na drugaciji nacin.:kafa:
Mada, vec, vecera se racuna u nesto sto je skuplje, nije obicna kafa te nema smisla zavlaciti se u neciji dzep. Sam si organizovao, sam i plati.:)
 
Recimo upoznate nekog tipa i pozove vas na veceru u neki lepuškast romantičan restoran ....

Da li nosite nuFcanik ili ga ostavite kod kutje?

:)))))))

I šta ako on svoj zaboravi kod kutije a vi ste vas ponijeli ?

Nosim za ne daj boze.

Ali, ako me je zvao na veceru kao romanticni izlazak i udvaranje, o da, ocekujem da plati. Kasnije je vec druga prica, ako udjemo u vezu...

A ako nije poneo novcanik, platila bih za oboje... Ali me onda najverovatnije ne bi vise video...
 
Nosim za ne daj boze.

Ali, ako me je zvao na veceru kao romanticni izlazak i udvaranje, o da, ocekujem da plati. Kasnije je vec druga prica, ako udjemo u vezu...

A ako nije poneo novcanik, platila bih za oboje... Ali me onda najverovatnije ne bi vise video...

Тако и ја мислим. Једно је први излазак а друго је дуга веза.
 

Back
Top