НАТО: Србијо, не можемо да мењамо прошлост али будимо партнери
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 79

Tema: НАТО: Србијо, не можемо да мењамо прошлост али будимо партнери

kisela bombona nije na forumu
    срећа долази у кућу где се чује смех
    Elita kisela bombona (avatar)
    Učlanjen
    22.11.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    13
    Reputaciona moć
    640

Podrazumevano НАТО: Србијо, не можемо да мењамо прошлост али будимо партнери

Командант Јужног крила Северноатлантске алијансе и америчке Морнарице за Европу и Африку Марк Фергусон изјавио је у среду не може да се промени оно што се десило у прошлости, али да сматра да су односи НАТО и Србије напредовали.

- Данас могу да кажем да радимо заједно и идемо напред - рекао је Фергусон.

Савез види Србију као важну чланицу програма Партнерство за мир, а недавно је, према његовим речима, потписан нови споразум који треба да унапреди сарадњу у вези с питањима од обостраног интереса.

- Грађани Србије треба да посматрају НАТО као партнера који жели да својом експертизом помогне реформу сектора одбране и безбедности, уз пуно поштовање према политици војне неутралности Србије— истиче у ексклузивном разговору за Данас командант Јужног крила НАТО-а, адмирал Марк Фергусон.

ШТА ТО ОН ПРИЧА

Да грађани Србије, они ИСТИ КОЈЕ ЈЕ БОМБАРДОВАО ТАЈ ИСТИ НАТО, у том и таквом НАТО-у да види партнера. Да ли он мисли да смо ми СВИ дебили, попут неких који у име свих нас овоме Фергусону дају лажну наду??!!!

Србија у НАТО, НИКАДА!!!
    "Лажу сви они који кажу да време лечи све ране. Не лечи. Не могу се овакве ране залечити, за њих нема мелема"

Moderator đavolčić (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    641

Podrazumevano Re: НАТО: Србијо, не можемо да мењамо прошлост али будимо партнери

Slažem se. Nikada u NATO.

Moderator Bole__Ser (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    1023

Podrazumevano Re: НАТО: Србијо, не можемо да мењамо прошлост али будимо партнери

Ono što je interesantno u Srbiji jeste da u parlamentu ne postoji ni jedan poslanik koji je euro skeptik nit propagira anti NATO kampanju u Srbiji. Šta to znači, ispada da u Srbiji niko nije protv NATO.a i EU.

Benefiti da Srbija udje u NATO ne psotoje. Ulaskom u NATO, Srbija ne bi dobila i kartu za EU, ulaskom Srbije u NATO, sama Srbija dobila bi Ruske rakete uperene na našu teritoriju i to danas kada se svakm danom priča o ratu izmejdu NATO-a i Rusije.
    U zemlji slepih jednooki čovek je kralj

Buduća legenda dive (avatar)
    Učlanjen
    06.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    5181

Kosmos kaze moze!

Elita hypnotoad (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    418

Nikada u NATO
    Poslednji put ažurirao/la đavolčić : 04.03.2015. u 21:18

Elita jaguar b p (avatar)
    Učlanjen
    15.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Plašim se da će NATO članstvo biti obavezno u okviru EU integracija.

Buduća legenda Sanovnik (avatar)
    Učlanjen
    12.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    873

Хебеш и ЕУ интеграције, заједно са нато. Нисмо чланови ни једног ни другог. Нити ће мо бити... У ствар ко зна. Ако схебу све албанце и све хрвате, онда мож да разговарамао. Ако не,, довићења.
    СРБИЈА , МОЈА ОТАЏБИНА
    http://forum.krstarica.com/showthread.php/472159-Moja-Srbija/page4

Buduća legenda dive (avatar)
    Učlanjen
    06.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    5181

al sto je meni obrisao post? nisam nista uvredljivo napisala

ovaj vucic je ili kreten ili genije
    vreme ce da pokaze
    ili je prodao sve sto je preostalo ili je odlicno izbalansirao izmedju dve aveti
    Kosmos kaze moze!

Elita
    Učlanjen
    24.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

одмах у нато

Ističe se Grammaton Cleric (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

НАТО је злочиначка, неонацистистичка, неофашистичка организација. После 1995./1999. године, бити против НАТО пакта, борити се против НАТО пакта је света обавеза сваког Србина. Дужни смо то онима који су живот дали на бранику отаџбине. Правда је спора, али достижна: Како је завршио трећи рајх, тако ће и они.
    ...they may take our lives, but they'll never take - OUR FREEDOM!

Veoma poznat
    Učlanjen
    10.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    248

danas sam bacio Blic kad sam video anketu gde su oko 75 % gradjana Srbije za ulazak u otan ..odakle im taj podatak Izgleda ne zivimo u istoj Srbiji?

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2130

Citat Original postavio Grammaton Cleric Pogledaj poruku
    НАТО је злочиначка, неонацистистичка, неофашистичка организација. После 1995./1999. године, бити против НАТО пакта, борити се против НАТО пакта је света обавеза сваког Србина. Дужни смо то онима који су живот дали на бранику отаџбине. Правда је спора, али достижна: Како је завршио трећи рајх, тако ће и они.
    .........................................

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio Jary Pogledaj poruku
    danas sam bacio Blic kad sam video anketu gde su oko 75 % gradjana Srbije za ulazak u otan ..odakle im taj podatak Izgleda ne zivimo u istoj Srbiji?
    Бљиц су ШВАПСКЕ НОВИНЕ - А ТА ПРИЧА ЈЕ НАЈОБИЧНИЈА ИЗМИШЉОТИНА из домена вођења психолошког рата..... не наседај.......
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Primećen član Wolf_1 (avatar)
    Učlanjen
    14.01.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Moze u NATO.Stalno mi pisamo uz vetar.Te protiv Austro-Ugarske,te protiv treceg rajha,te sad protiv NATO...Pa dokle vise?Sta smo mi?Najbolji,najpametniji,naj....Dosta glupiranja.Dobar neprijatelj kasnije postaje dobar saveznik.U NATO odmah.Ustvari da vas podsetim.Hrvati su u dva rata ratovali protiv nas,pa zivesmo skoro 70 godina zajedno. Sa Nemackom isto,dva rata,pa zadnjih 50 godina gomila nasih ode kod tih istih da zivi.Bugarska,nas najveci nerijatelj na ovim prostorima zadnjih 100 godina,pa sad smo dobri susedi...I da ne navodim dalje.Mi smo mali,i treba da se savijamo kako vetar duva.Uostalom ima i poslovica:Ko zabe pita kad se bara isusuje.

Moderator đavolčić (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    641

Citat Original postavio Jary Pogledaj poruku
    A ja opet ne znam nikoga ko je za ulazak u NATO.

Poznat Vaske (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2013.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    826

Ne samo nikad u Nato, nego nikad ništa sa njima zbog onoga što rade i drugim državama

Učlanjen
    28.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    1023

Buduća legenda Пресретач (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1395

Citat Original postavio Wolf_1 Pogledaj poruku
    Moze u NATO.Stalno mi pisamo uz vetar.Te protiv Austro-Ugarske,te protiv treceg rajha,te sad protiv NATO...Pa dokle vise?Sta smo mi?Najbolji,najpametniji,naj....Dosta glupiranja.Dobar neprijatelj kasnije postaje dobar saveznik.U NATO odmah.Ustvari da vas podsetim.Hrvati su u dva rata ratovali protiv nas,pa zivesmo skoro 70 godina zajedno. Sa Nemackom isto,dva rata,pa zadnjih 50 godina gomila nasih ode kod tih istih da zivi.Bugarska,nas najveci nerijatelj na ovim prostorima zadnjih 100 godina,pa sad smo dobri susedi...I da ne navodim dalje.Mi smo mali,i treba da se savijamo kako vetar duva.Uostalom ima i poslovica:Ko zabe pita kad se bara isusuje.
    Знаш сањарење је лепо али није време за бајке.
    Човек воли да планира имали смо корумпирану будалу Мирољуба Лабуса правника експерта за економију, он је веровао да ће Србија ући у Европску унију 2007. године.
    Данас је трећи месец 2015. године.
    Међутим многи фактори који не зависе од човека бајковитог планера одређују ток догађаја.
    Не кажем било је и визијонара у Србији али они нису знали да виде ни визију свога краја, а не будућност Србије.

Ја нисам спреман да ратујем под заставом натоваца и знам да има много људи који размишљају као ја.
    Сад не знам ако се залажеш за НАТО пакт да ли си спреман и да обучеш натовску униформу и одеш у Новорусију где ризикујеш да те раскомада ракета из система Град?
    Шта ће ти то?
    То боли!
    НАТО је кренуо у кампању придобијања још савезника у Европи, а зашто?
    Највероватније предстоји велики сукоб и треба му топовско месо.
    Само сад су таква војно техничка средства у употреби да 1 војник има мале шансе за преживљавањем у односу на претходне ратове.

Veoma poznat
    Učlanjen
    10.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    248

Citat Original postavio eremita Pogledaj poruku
    .........................................

- - - - - - - - - -

Бљиц су ШВАПСКЕ НОВИНЕ - А ТА ПРИЧА ЈЕ НАЈОБИЧНИЈА ИЗМИШЉОТИНА из домена вођења психолошког рата..... не наседај.......
    kazem bacio sam novine to je bilo negde na trecoj ,cetvrtoj strani ...lici na placeni oglas.

Domaćin
    Učlanjen
    10.11.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

МОЈА ПОРУКА ЗА НАТО

Učlanjen
    28.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    1023

Citat Original postavio Wolf_1 Pogledaj poruku
    ZNaš kako možemo ući u NATO, ili da se preksrstimo u Hrvate ili da nas presele u Sibir kako si skoro izjavili.

Učlanjen
    22.11.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    13
    Reputaciona moć
    640

ПОШТО ми је обрисана порука (због неодговарајућег линка) на којој сам писала о припадницима "3. Одреда специјалне намене", названим "КОСМЕТСКИ ОДРЕД"

ЕВО пронашла сам снимак са РТС, који говори о овим припадницима.

"Државно руководство СРЈ Слободана Милошевића и војни врх Војске Југославије су успешно радили на пројекту повратка српског народа и Војске Југославије на Космет према војно техничком споразуму и резолуцији 1244."
    била је одређена специјална јединица ВЈ која ће да се врати на КиМ, по Резолуцији 1244, али након ПЕТООКТОБАРСКИИХ ПРОМЕНА, 2001. она је РАСФОРМИРАНА, а многи њени припадници, ПЕНЗИОНИСАНИ. Исто тако је 31. децембра 2000. године је пензионисано 20 генерала.

А остали генерали (који се виде на снимку) су у ХАГУ!!!

ПИТАЊЕ: Да ли би нам се догодио са Косметским одредом на терену, прво масакр 2004.године, а затим и проглашење независности `Косова` почетком 2008.године?

и сада се враћам на почетак теме.....ЗАШТО НАТО тако "силно" жели Србију у "свом загрљају"
    "Лажу сви они који кажу да време лечи све ране. Не лечи. Не могу се овакве ране залечити, за њих нема мелема"

Veoma poznat карлос (avatar)
    Učlanjen
    26.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    163

Citat Original postavio kisela bombona Pogledaj poruku

Командант Јужног крила Северноатлантске алијансе и америчке Морнарице за Европу и Африку Марк Фергусон изјавио је у среду не може да се промени оно што се десило у прошлости, али да сматра да су односи НАТО и Србије напредовали.

- Данас могу да кажем да радимо заједно и идемо напред - рекао је Фергусон.

Савез види Србију као важну чланицу програма Партнерство за мир, а недавно је, према његовим речима, потписан нови споразум који треба да унапреди сарадњу у вези с питањима од обостраног интереса.

- Грађани Србије треба да посматрају НАТО као партнера који жели да својом експертизом помогне реформу сектора одбране и безбедности, уз пуно поштовање према политици војне неутралности Србије— истиче у ексклузивном разговору за Данас командант Јужног крила НАТО-а, адмирал Марк Фергусон.

ШТА ТО ОН ПРИЧА

Да грађани Србије, они ИСТИ КОЈЕ ЈЕ БОМБАРДОВАО ТАЈ ИСТИ НАТО, у том и таквом НАТО-у да види партнера. Да ли он мисли да смо ми СВИ дебили, попут неких који у име свих нас овоме Фергусону дају лажну наду??!!!

Србија у НАТО, НИКАДА!!!
    Дај не зезај.Постачете чланови НАТОа док трепнеш.Само је питање времена.Али питам се како и ко че то урадити..Или можда че опет чокалије бити криви?
    Зову ме Карлос.Тако се и потписујем.

Učlanjen
    22.11.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    13
    Reputaciona moć
    640

Да поручимо овом из НАТО ( са почетка теме) команданту Јужног крила Северноатлантске алијансе и америчке Морнарице за Европу и Африку Марк Фергусону:

ХВАЛА ЛЕПА,
    наравно да не можемо да мењамо прошлост и НЕЋЕМО ДА ЈЕ МЕЊАМО, и нећемо никада да је заборавимо:

не можемо да заборавимо ни ово ни многе ПОБИЈЕНЕ НЕДУЖНЕ ГРАЂАНЕ СРБИЈЕ И ЗАТО НЕ МОЖЕМО НИКАДА ДА БУДЕМО ПАРТНЕРИ!!!
    Poslednji put ažurirao/la kisela bombona : 04.03.2015. u 22:58

Veoma poznat
    Učlanjen
    04.09.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

NATO rezoni i reakcija na iste:

Elita Protector (avatar)
    Učlanjen
    05.06.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    584

“You know it’s funny, when it rains it pours they got money for wars, but can’t feed the poor.” - 2Pac

Slične teme

1. Годишњица НАТО агресије
    Autor Pobunjenik u forumu Politika
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 21.02.2016., 15:18
  2. Odgovora: 78
    Poslednja poruka: 29.04.2006., 18:17
  3. Колико се мењамо?
    Autor Ljuba82 u forumu Arhiva
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 12.12.2005., 17:33
  4. НАТО БАНДА