Frustracija muska ili harem 2

Ne znam kako se treba ophoditi u haremu.
Nisam gledala "Sulejmana".

Pa radjamo decu samo pravim muskarcima. Njihova sperma i sposobnost odgajanja dece kao i fizicki izgled i karakter su primarni. Pritom mogucnost izdrzavanja potomstva. Kad ocistimo ovu gamad koja se cesto da videti po forumu mozemo se vratiti na monogamni sistem. Cisto da nam ovakvi koji su protiv propustanja trudnica u redovima ne zagadjuju vazduh.
 
Poslednja izmena:
Zasto se upinjete da budete alfe kad niste? Zasto glumite muskarcine, a kukate za jedno pice?
Zene da li ste za to da organizujemo hareme i da se samo geni dobrih muzjaka sire?
Kad vec kukaju na selekciju kojoj nisu dorasli da stvar podignemo na visi nivo.

Cilj svakog muzjaka bilo koje vrste je da bude vodja copora i da se jedini pari sa zenkama.
Vodja copora (alfa muzjak) je uvek onaj sa najboljim genima, jak, brz, pametan, hrabar.
To se sada promenilo i samo oni koji ne bi mogli da opstanu u takvom svetu se danas busaju u grudi govoreci kako su alfe ali bi na prvi znak opasnosti pobegli podvijenog repa.

Ne razumem zasto bi neko kukao zbog jednog pica.

Sto se ideja harema tice nemam nista protiv dok ne pokusate da me strojite, bolje me isterajte u divljinu.
 
Нисам ни ја. Мора да је крајње напето, ко у мидеру.

:zcepanje: sjajno poređenje.

Pa radjamo decu samo pravim muskarcima. Njihova sperma i sposobnost odgajanja dece kaobi fizicki izgled i karakter su primarni. Pritom mogucnost izdrzavanja potomstva. Kad ocistimo ovu gamad koja se cesto da videti po forumu mozemo se vratiti na monogamni sistem. Cisto da nam ovakvi koji su protiv propustanja trudnica u redovima ne zagadjuju vazduh.

Aha, vidim da si oduševljena sastavom muškadije koja elaborira reproduktivni plan i program za predstojeće decenije.
Tvoj predlog će sigurno biti uzet u razmatranje, ali ću se isključiti iz diskusije pošto sam svoju reproduktivnu kvotu premašila.
 
Zasto se upinjete da budete alfe kad niste? Zasto glumite muskarcine, a kukate za jedno pice?
Zene da li ste za to da organizujemo hareme i da se samo geni dobrih muzjaka sire?
Kad vec kukaju na selekciju kojoj nisu dorasli da stvar podignemo na visi nivo.

Ako je suditi po moći genetskog rasuđivanja koju je većina žena demonstrirala počev od 90ih najviše riba u tom tvom dobrovoljnom haremu imali bi:

1. Željko Ražnatović Arkan (da je živ)
2. Kristijan Golubović
3. Jezdimir Vasiljević - Gazda Jezda
4. Sva braća Karić
5. Ivan Gavrilović
6. Džole Džogani
7. Dragan Marković Palma
8. Darko Šarić

Bon Appétit na tom višem nivou.
 
Ako je suditi po moći genetskog rasuđivanja koju je većina žena demonstrirala počev od 90ih najviše riba u tom tvom dobrovoljnom haremu imali bi:

1. Željko Ražnatović Arkan (da je živ)
2. Kristijan Golubović
3. Jezdimir Vasiljević - Gazda Jezda
4. Sva braća Karić
5. Ivan Gavrilović
6. Džole Džogani
7. Dragan Marković Palma
8. Darko Šarić

Bon Appétit na tom višem nivou.

Od svih pobrojanih jedino bi Arkan preziveo da dodje do neke kataklizme... ovo ostalo smuckaj pa prolij. Mada ne bih sad zalazila u analizu njegove licnosti...
 
Pa radjamo decu samo pravim muskarcima. Njihova sperma i sposobnost odgajanja dece kao i fizicki izgled i karakter su primarni. Pritom mogucnost izdrzavanja potomstva. Kad ocistimo ovu gamad koja se cesto da videti po forumu mozemo se vratiti na monogamni sistem. Cisto da nam ovakvi koji su protiv propustanja trudnica u redovima ne zagadjuju vazduh.

U haremu su vladari radjali decu sa pravim zenama. Nije svaka robinja mogla da ode vladaru u krevet, a pogotovo da mu postane miljenica na duzi period.
 
Od svih pobrojanih jedino bi Arkan preziveo da dodje do neke kataklizme... ovo ostalo smuckaj pa prolij. Mada ne bih sad zalazila u analizu njegove licnosti...

Ako sam dobro shvatila, ti bi da se organizuje neki forumski rijaliti gde će se muškadija boriti da prežive na nekom ostrvu.
Raspiši konkurs i navedi koje veštine, mogućnosti i tome sl. treba da poseduju takmičari.
 

Back
Top