Medicinski fakultet-Stomatologija
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Medicinski fakultet-Stomatologija

Početnik
    Učlanjen
    04.03.2015.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Medicinski fakultet-Stomatologija

Ja imam par pitanja i nadam se da ce se naci neko ovde ko moze da mi odgovori. Trenutno sam treci razred gimnazije (drustveno-jezicki smer) i imam veliku zelju da upisem stomatologiju. Mene interesuje koje oblasti se iz hemije i biologije polazu? Da li imaju odredjene zbirke i knjige za prijemni? Koliko se zapravo nauci na fakultetu? Da li je praksa efektivna? I danas najvise postavljeno pitanje, da li je tesko naci posao posle? Takodje da li je nas medicinski fakultet priznat u zemljama EU? Hvala unapred :-) :-D

markons82 nije na forumu
    Everyone's an asshole, even YOU, the person reading this comment right now
    Veoma poznat markons82 (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    211

Podrazumevano Re: Medicinski fakultet-Stomatologija

Citat Original postavio MinčMina Pogledaj poruku
    Ja imam par pitanja i nadam se da ce se naci neko ovde ko moze da mi odgovori. Trenutno sam treci razred gimnazije (drustveno-jezicki smer) i imam veliku zelju da upisem stomatologiju. Mene interesuje koje oblasti se iz hemije i biologije polazu? Da li imaju odredjene zbirke i knjige za prijemni? Koliko se zapravo nauci na fakultetu? Da li je praksa efektivna? I danas najvise postavljeno pitanje, da li je tesko naci posao posle? Takodje da li je nas medicinski fakultet priznat u zemljama EU? Hvala unapred :-) :-D
    Drug je zavrsio stomatologiju u NS-u pre vise od jedne decenije. Sta je polagao za prijemni nemam pojma, to odes na fax pa saznas, mozda se i menjalo. Znam da ima da se uci dosta tokom studiranja i da nije nimalo naivan fakultet ( barem ovaj u NS-u ). A naucis dosta, imas praksu gde popravljas zube ( doduse moras naci nekog ko ce se prijaviti dobrovoljno )l..
    Svaka smrt umanjuje te jer si deo covecanstva, zato ne pitaj za kim zvone zvona, zvone za tobom.

Slične teme

1. Medicinski fakultet
    Autor Celt u forumu Fakulteti
    Odgovora: 2666
    Poslednja poruka: 16.05.2018., 11:42
  2. Medicinski fakultet u BG/NS
    Autor ivan1986 u forumu Fakulteti
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 17.06.2013., 03:34
  3. medicinski fakultet-Nis
    Autor Sterka© u forumu Fakulteti
    Odgovora: 10