Резултати гласања на тему Канделабери

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Moghrion

Veoma poznat
Poruka
12.703
Резултати кажу следеће

59 поена
фотографија 8

Nikola_ksh

43 поена
фотографија 4

Keeper

37 поена
фотографија 7

Moghrion

34 поена
фотогарфија 14
Nina

31 поен
фотографија 12
tab503

28 поена
фотографија 5
Kerkyra

26 поена
фотографија 3
BLAJBI

19 поена
фотографија 13
Vexy

16 поена
фотографија 10
Regina Mills

11 поена
фотографија 1
Adriana Lima

8 поена
фотографија 11
smokva

5 поена
фотографија 2
*aries*

4 поена
фотографија 9
Poli46

без поена
фотографија 6
kisela bombona


Честитам и хвала.
 
Interesantno je da kod ocenjivanja fotografija, na svim takmicenjima, ORGINALNOST nikada ne donosi bodove!

Bodove donosi tvrda klasika, pogotovo kada je umetnut neki religozni simbol.

To isto nesto govori o danasnejm stanju u Srbiji....:sad2:

Pa evo ovde nije bilo religioznih simbola tako da (opet) masis.

A ako mislis da jedno takmicenje na forumu odrazava stanje u Srbiji, svaka cast. :lol:

Ipak, tacno je da smo tradicionalisti, uopste uzev, samo ti nije bas dobar "primer" za to.
 
Pa evo ovde nije bilo religioznih simbola tako da (opet) masis.

A ako mislis da jedno takmicenje na forumu odrazava stanje u Srbiji, svaka cast. :lol:

Ipak, tacno je da smo tradicionalisti, uopste uzev, samo ti nije bas dobar "primer" za to.

Kako nije?

A slika koja je osvojila drugo mesto?

Kada pogledas sva takmicenja videces da uvek medju prve tri ima bar jedna sa religioznim simbolom.
 
Moja fotografija nije dobila toliko bodova zato što ima crkveni toranj stare evangelističke crkve u pozadini i slabo vidljiv krst na njemu, već zato što je fina jer sam imao čime lepo da fotografišem noćno svetlo i da ispadne lepo. ;) Tu je moglo da stoji bilo šta, neka zgrada, i bilo bi isto.
Žestoko promašen komentar.

Sta ti znas zasto su ostali ucesnici glasali bas za tvoju fotogrfiju?

ja sam glasao bas zbog tornja u pozadini!
 
Ето... а било је помена да се уз гласање даје и коментар за такав избор...
Мада... колико моје неуко око вели, највише поена односи добро светло и већа жижна даљина...
Та одвојеност оног што је у фокусу од, јел' замућене позадине...
 
Kako nije?

A slika koja je osvojila drugo mesto?

Kada pogledas sva takmicenja videces da uvek medju prve tri ima bar jedna sa religioznim simbolom.

Moja fotografija nije dobila toliko bodova zato što ima crkveni toranj stare evangelističke crkve u pozadini i slabo vidljiv krst na njemu, već zato što je fina jer sam imao čime lepo da fotografišem noćno svetlo i da ispadne lepo. ;) Tu je moglo da stoji bilo šta, neka zgrada, i bilo bi isto.
Žestoko promašen komentar.


Svasta, nisam ni primetila. Valjda je bitno sta je u gro-planu a ne u pozadini, ja bar to ni ne primecujem.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top