Adresa srca i jedini dom

reborn.dragon

Obećava
Poruka
76
1526165_10152135319928006_703038728_n.jpg



Jako dugo pratim na ovom forumu odredjene ljude.... Vec jedan duzi niz godina ovo je nekako moja skrivena zen oaza mira... U momentima kada zelim da budem sam sa sobom... kada zelim da razmisljam... da slusam i citam
I vec duze vreme "teram" sebe da zapocnem nesto.... Nesto sto je vezano za ono sto radim i volim... A to je moj dizajn, konji i slikanje :)

I evo me, veceras :) , sa ovom fotografijom iz mog editorijala koji je vodjen inspiracijom Ane Karenjine... I mozda Vam i ne otkrijem odmah zasto?! :))
Kazu da su vlastiti utisci i osecanja najaci... doziveti to na vlastitoj kozi

Ovaj editorijal sam bazirao na ljubavi i pozudi, drustvu, braku, lojalnosti i konfliktu izmedju tradcionalnog i modernog.... Na prici o ljubavi ,u ljubavi i ljubavi kroz ljubav- iznad svega ostalog . Ali ponajvise o ljudima koji vole previse , koji ne znaju ni kada ni gde ni kako, vec samo koga... Na kraju nam ostanu samo iluzije. I eto zasto , uprkos generacijama i vremenu, kulturama svi mogu biti ona i oni
Reborn%u00252Bnc%u00252Bedit%u00252B13.jpg
 
Poslednja izmena:
Ovu haljinu sam napravio 2007god, po narudzbini... uvek kad pogledam ovu sliku setim se svakog detalja... kristala koji su rucno nasivani... tezine kotseta i lakocu donjeg dela
Nekome sam oziveo bajku :) ostvario san ...
A kako klinac sam zeleo da budem caraobnjak :p hahahha danas to kroz svoj posao i jesam




8234_143613268005_782998005_2623091_5907448_n.jpg
 

Prilozi

  • 1425476171133.jpg
    1425476171133.jpg
    40,5 KB · Pregleda: 6
Poslednja izmena:
Ovu haljinu sam napravio 2007god, po narudzbini... uvek kad pogledam ovu sliku setim se svakog detalja... kristala koji su rucno nasivani... tezine kotseta i lakocu donjeg dela
Nekome sam oziveo bajku :) ostvario san ...
A kako klinac sam zeleo da budem caraobnjak :p hahahha danas to kroz svoj posao i jesam




Pogledajte prilog 348096


Kad poželim originalnu haljinu, znam kome da se obratim. Sjajna je :kpozdrav:
 
Cvet

treba razumeti sazrevanje .I razliku zbog koje te nacin na koji dises cini onakvim kakav jesi. Zbog te razlike mozes videti prepustenog sebe, onog uokvirenog i predodredjenog. Jaceg i jasnijeg...
Osetiti prazninu je kao suociti se sa porazom posle vazne, dugo vodjene bitke . Kad vazan je samo ishod...
Treba shvatiti Istinu. I ne dozvoliti svom ponosu da je odbaci i negira, vec joj se pripojiti toliko blizu da je moguce menjati je u svoju korist... Hrliti napred svakog dana je odraz hrabrosti i vestine...

da , stvarno treba razumeti sazrevanje- i prihvatiti ga kao takvo znaci sazreti .
5266b50beaf13790d8de6d66f8a456c6.jpg
 
Ljubav je jedna divlja zivotinja
Udise te, trazi te
Svija gnezdo na slomljenim srcima
Ide u lov kod poljubaca i sveca
Usisala se cvrsto na tvojim usnama
Kroz rebra kopa sebi hodnike
Pusta se da padne, meko kao sneg
Na pocetku je vrelo,
Onda hladno
Na kraju boli.

Ljubav, Ljubav
svi hoce samo tebe da ukrote
Ljubav, ljubav na kraju
zarobljena izmedju tvojih zuba

Ljubav je jedna divlja zivotinja
Grize i grebe i gazi ka meni
Drzi me crvsto sa hiljadu ruku
Vuce me u njeno ljubavno gnezdo
Prozdire me sa kozom i kosom
I gusi me ponovo posle dana i godina.

Ljubav je jedna divlja zivotinja
Ides joj u zamku
Zuri ti u oci
Zacaran si kad te pogodi njen pogled .

Molim te, molim te daj mi otrov.

Unicorn.18540[1].jpg
 
Uskoro, i vetar ce stati a mi cemo morati veslati po tihom moru. Kako da raskinem okove i slomim vrat dobosaru, probijem se kroz koplja i stitove i sa palube zaronim u dubine?
Jos malo, i prostor vedrine tu je. Uspon suncanih polja, visoke trave i divlji konji.
Iza su prostori Noci i sluh zatocene zveri. Nisam urezivao godine u zidu tamnice.
U meseve luke vedri velsaci doci ce, jos malo. Zlatni stegovi i grimizna jedra.
Pokidacu okove, razoriti zidove. Neka to bude isijavanje bola u modra svitanja.
O, na koja god otvorena mora da krenem, kao ljubavnice sledice me melodije Noci.
ff31bf266033d6d5f4acd84befddaf347a0ca45f[1].jpg

 
0936f5b639c153cb7ce957e26ecea97fc110fbbc[1].jpg

Sutra ce biti uvek svetlost. U prostoru samoce iza zatvorenih ociju, niko mi ne moze nista. Ni bol, ni zlatni jeleni u trku.
Besmrtnici sivlje snove sanjaju od mojih. Neka budu boje, neka osetim miris, neka mi usnula cula probude carobni reljef za prozirni let iznad. Sutra ce biti uvek svetlost, i ova noc ce proci.
 

Back
Top