Руси се разочарали

dulesrbenda

Legenda
Poruka
50.576
Rusi razočarani u Srbe, vlast prodaje oružje Ukrajini
http://vesti24web.blogspot.com/2015/03/rusi-razocarani-u-srbe-vlast-prodaje.html

Да Руси можда мало не претерују? Па зар су они заборавили кад су они продавали оружје Хрватима? Кад су ћутали и одобравали чак агресију на читав српски народ током разбијања/распада тккз. СФРЈ, када су Срби били на удару. Руси нису помогли када су Србе протеривали из Српске Крајине, чак шта више и Русија је касније признала ту исту Хрватску која је етнички очистила крајишке Србе са њихових вековних огњишта. А да не говорим што за време бомбардовања, Русија ништа није урадила да то спречи, него је пијани Јељцин примио паре и подршка Русије је отпала.

А Срби се ни тада, а ни данас, нису разочарали у Русе и Русију, нити ће. А Руси се (наравно, ако је овај текст тачан), разочарали у Србе. Е па, немојте се браћо наша Православни Руси, разочарати у Србе, већ у ову власт, јер се ни Срби никад нису разочарали у вас, већ су знали да ово све горе што сам навео није дело руског народа, већ дело тадашњих власти (Горбачова, Јељцина). Е тако се Руси не требају разочаравати у Србе, већ у ову издајничку, антисрпску, власт и требају помоћи Србима па мало подржати српску родољубиву опозицију, помоћи јој на сваки начин да скине ову власт.
 
Sanda Rašković je saznala da će se srpski raketni sistemi preko bivšeg britanskog premijera Tonija Blera i Ujedinjenih Arapskih Emirata prodavati Ukrajini. RUSI SU MI VANPARLAMENTARNO REKLI DA OD PRIMIRJA NEMA NIŠTA DOK SRBIMA PUCA PRSLUK PREKO UKRAJINE:

ovo neka zahebancija od novina
 
Не знам, само сам ово нашао. Могуће да је лаж, у уводном сам посту то и рекао, под условом да је текст тачан.

Hrvati su tu priču podmetnuli Glasu srpske a onda su prozapadni mediji odnosno Ćuruvija&co tu vest proširili na sve strane.

Zubakova priča je idiotska. Šatro on je bio tu jedini Hrvat u grupi koja je kupovala, pa šatro Ameir nisu hteli ni u ludilu da krše embargo na izvoz oružja :lol: u Hrvatsku pa su to učinili zli Rusi.

Mislim, morao bih da preležim meningitis pa da poverujem u takvu neutemljenu i kontradiktornu priču.
 
Poslednja izmena:
Hrvati su tu priču podmetnuli Glasu srpske a onda su prozapadni mediji odnosno Ćuruvija&co tu vest proširili na sve strane.

Ако је тако, а верујем ти да јесте, онда у реду...

- - - - - - - - - -

Meni ovo deluje kao neki sns spin,nekako cim su objavili da se priblizavamo Nato-u,onda kako necemo sedeti na dve stolice,itd,to mi deluje da se narod ubedi kako nas eto rusi ne voli,narode ne nasedajte na te budalastine..

Врло је могуће...
 
Да Руси можда мало не претерују? Па зар су они заборавили кад су они продавали оружје Хрватима? Кад су ћутали и одобравали чак агресију на читав српски народ током разбијања/распада тккз. СФРЈ, када су Срби били на удару. Руси нису помогли када су Србе протеривали из Српске Крајине, чак шта више и Русија је касније признала ту исту Хрватску која је етнички очистила крајишке Србе са њихових вековних огњишта. А да не говорим што за време бомбардовања, Русија ништа није урадила да то спречи, него је пијани Јељцин примио паре и подршка Русије је отпала.

Moram priznati da sam iznenadjen ovim izlivom realisticnog sagledavanja rusko-srpskih odnosa. Na Krsti je opstepoznato da je Rusija u to vreme bila na kolenima i da joj je zato sve oprosteno.

Tebi, Dule, prognoziram ekspresno izopstenje iz rusofilske forumske zajednice. Lepi Bora licno ima ti uruci resenje o otkazu.
 
Moram priznati da sam iznenadjen ovim izlivom realisticnog sagledavanja rusko-srpskih odnosa. Na Krsti je opstepoznato da je Rusija u to vreme bila na kolenima i da joj je zato sve oprosteno.

Tebi, Dule, prognoziram ekspresno izopstenje iz rusofilske forumske zajednice. Lepi Bora licno ima ti uruci resenje o otkazu.

Не, пријатељу, нећу ја престати да будем русофил, али сам пре свега србофил. Али, Православну браћу Русе (са којима имам и родбинске везе) никада нећу прстати да волим и поштујем, јер су нам много пута у историји помогли, а и онд када нису, бар нас нису убијали, бомбардовали и сличне злочине над нама чинили, као што су то радили ,,пријатељи" са запада.

Али, да ћу више од Русије волети Србију, а од Руса више Србе, то се подразумева, увек се и подразумевало.
 
Не, пријатељу, нећу ја престати да будем русофил, али сам пре свега србофил. Али, Православну браћу Русе (са којима имам и родбинске везе) никада нећу прстати да волим и поштујем, јер су нам много пута у историји помогли, а и онд када нису, бар нас нису убијали, бомбардовали и сличне злочине над нама чинили, као што су то радили ,,пријатељи" са запада.

Али, да ћу више од Русије волети Србију, а од Руса више Србе, то се подразумева, увек се и подразумевало.

Nema sad, presuda ti je vec doneta.
 
Путин је слао своје емисаре овде, као што су Лавров и Медведев, више пута. Сви до једног, а посебно Лавров, су истицали да безусловно подржавају "пут Србије ка ЕУ", али не и у НАТО.
Е, пошто подржавају пут Србије у ЕУ, сад има да ћуте.

Друго, ко је повукао руску војску са Космета? Ми или Путин?

Ма боли она ствар Путина и КГБ-овску власт за Србију. То годинама потврђују својом незаинтересованошћу за ослобођење Србије. Па они нису упали у Украјину и зауставили ПОКОЉ СОПСТВЕНОГ НАРОДА НАДОМАК СВОЈЕ ГРАНИЦЕ!!! ЕЕЕЕЕјјјјјјјј............!!!!
Шта даље да причамо? Побише им хиљаде Руса на својој граници, Путин преговара као Милошевић што је радио!
И шта сад који куррац красни хоће ти КГБ-овци? Нек` се гоне у пичкку материну....

Путину и КГБ-овцима желим што бржи пад са власти, а православним Русима да узму власт у своје руке и да обнове правосалвну хришћанску монархију. Па ће се друга песма певати.
 
Poslednja izmena:
Rusi inace nisu toliko ludi za nama kao sto se to nekima cini,dakle oni imaju svoje probleme,i to im odvlaci paznju,a sa druge strane naravno da su nama naklonjeniji u odnosu na druge,jer nas vezuje dosta toga.Mislim lepo je biti romanticar ali ne treba biti bolesno romantican,nego realan.

A mi imamo svoju tradiciju,svoj jezik i to treba da negujemo kako sto ce rusi svoje,dakle prvo sebe postovati da bi te drugi postovali.
 
Taко се писало по интернету да Србија продаје оружије Грузији током руске мировне операције 2008. године.
На крају се испоставило да је оружије стигло из БиХ, а наше министарство иностраних послова са закашњењен демантовале писање у медијима.
Руси потврдили да оружије није стизало из Србије за Грузију.

Тако да и са овим информацијама треба бити опрезан пошто има доста људи који раде против Србије и Русије.
Медији су већином у рукама странаца и пишу јако лоше о Србима и Русима.
 
Taко се писало по интернету да Србија продаје оружије Грузији током руске мировне операције 2008. године.
На крају се испоставило да је оружије стигло из БиХ, а наше министарство иностраних послова са закашњењен демантовале писање у медијима.
Руси потврдили да оружије није стизало из Србије за Грузију.

Тако да и са овим информацијама треба бити опрезан пошто има доста људи који раде против Србије и Русије.
Медији су већином у рукама странаца и пишу јако лоше о Србима и Русима.

То је тачно. Сада у овим временима посебно има пуно пропаганде и треба заиста бити веома опрезан.
 
Ма небитно је да ли напредњаци дају оружје Украјини или не.
Суштина је да руска власт, од окупације Србије 2000-те годне до данас, није показала истинску заинтересованост за Србију, а пре свега за ослобођење Србије.
И ту се свака реална прича завршава. Док се не промени власт у Русији, нема ништа.

- - - - - - - - - -

pa naravno kad ste na putu da izjednacavate komunizam sa fasizmom,a Rusi se toga gnusaju

Комунизам, фашизам и национал-социјализам ЈЕСУ левичарске идеологије и јесу, поред западне демократије, највећа зла модерног доба. Баш ме брига што се безбожни, међу Русима, гнушају. Правосалвни Руси то одлично знају и гнушају се руских комуњара и КГБ-оваца.
Ние један правосалвни Рус или правосалвни Србин не може бити наклоњен антихришћанској идеологији и њиховим протагонистима у Русији. Они си ликвидирали толико много Руса, да вероватно ни Немци нису успели толико зла да им ураде.
 
Путин је слао своје емисаре овде, као што су Лавров и Медведев, више пута. Сви до једног, а посебно Лавров, су истицали да безусловно подржавају "пут Србије ка ЕУ", али не и у НАТО.
Е, пошто подржавају пут Србије у ЕУ, сад има да ћуте.

Друго, ко је повукао руску војску са Космета? Ми или Путин?

Ма боли она ствар Путина и КГБ-овску власт за Србију. То годинама потврђују својом незаинтересованошћу за ослобођење Србије. Па они нису упали у Украјину и зауставили ПОКОЉ СОПСТВЕНОГ НАРОДА НАДОМАК СВОЈЕ ГРАНИЦЕ!!! ЕЕЕЕЕјјјјјјјј............!!!!
Шта даље да причамо? Побише им хиљаде Руса на својој граници, Путин преговара као Милошевић што је радио!
И шта сад који куррац красни хоће ти КГБ-овци? Нек` се гоне у пичкку материну....

Путину и КГБ-овцима желим што бржи пад са власти, а православним Русима да узму власт у своје руке и да обнове правосалвну хришћанску монархију. Па ће се друга песма певати.
Шта лупеташ?
Када је Путин дошао на власт у Русији?

- - - - - - - - - -

Komunizam je vece zlo od fasizma,ali to ovde nije tema.
Не би било лоше да се мало манеш западне пропаганде.
Колико људи су побиле западне демократе и фашисти?
 
Rusi razočarani u Srbe, vlast prodaje oružje Ukrajini
http://vesti24web.blogspot.com/2015/03/rusi-razocarani-u-srbe-vlast-prodaje.html

Да Руси можда мало не претерују? Па зар су они заборавили кад су они продавали оружје Хрватима? Кад су ћутали и одобравали чак агресију на читав српски народ током разбијања/распада тккз. СФРЈ, када су Срби били на удару. Руси нису помогли када су Србе протеривали из Српске Крајине, чак шта више и Русија је касније признала ту исту Хрватску која је етнички очистила крајишке Србе са њихових вековних огњишта. А да не говорим што за време бомбардовања, Русија ништа није урадила да то спречи, него је пијани Јељцин примио паре и подршка Русије је отпала.

А Срби се ни тада, а ни данас, нису разочарали у Русе и Русију, нити ће. А Руси се (наравно, ако је овај текст тачан), разочарали у Србе. Е па, немојте се браћо наша Православни Руси, разочарати у Србе, већ у ову власт, јер се ни Срби никад нису разочарали у вас, већ су знали да ово све горе што сам навео није дело руског народа, већ дело тадашњих власти (Горбачова, Јељцина). Е тако се Руси не требају разочаравати у Србе, већ у ову издајничку, антисрпску, власт и требају помоћи Србима па мало подржати српску родољубиву опозицију, помоћи јој на сваки начин да скине ову власт.


Kada ništa ne očekuješ od nekoga bilo šta da uradi ne može da te razočara...jednostavno si indiferentan, ravnodušan.

Znaju baćuške Rusi dobro ko je kod nas na vlasti , a najočiglednija je bila sama faca Putina za vreme parade ako je neko pozornije obratio pažnju na to.
 
Комунизам, фашизам и национал-социјализам ЈЕСУ левичарске идеологије и јесу, поред западне демократије, највећа зла модерног доба. Баш ме брига што се безбожни, међу Русима, гнушају. Правосалвни Руси то одлично знају и гнушају се руских комуњара и КГБ-оваца.
.
Komunizam je vece zlo od fasizma,ali to ovde nije tema.

problem je sto se vasa konstatacija poklapa sa uslovom saveta Evrope za prijem Srbije u EU,a koju naravno Moskva ostro osudjuje
 
Не би било лоше да се мало манеш западне пропаганде.
Колико људи су побиле западне демократе и фашисти?[/QUOTE]

Koje bre zapadne propagande?Pa bre ajd kad tako pitas,ko je doveo komunizam u Srbiju ako ne tito ustasa,i ko je pobio onoliko srba ako ne titovi hrvati,a sto je jos gore on se nikad nije izjasnjavao kao jugosloven nego kao hrvat,sto znaci da je ostao ustasa do kraja.
 

Back
Top