Da li bi neko hteo da napravi jedan mali programcic, PLEASE
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Da li bi neko hteo da napravi jedan mali programcic, PLEASE

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Da li bi neko hteo da napravi jedan mali programcic, PLEASE

Stavr je veoma jednostavna.Narezem film,dam drugu,on da drugu,koji da drugu.itd..Drugim recima ja narezem film i dam ga pa ga vise nikad nevivim.Pa sam mislio akoje to izvodljivo da se napravi program koji bi : ucitavao na koga je registrobvan windwos, slao mi njegom mail na moju adresu,i po mogucstvu mu nebi dozoljavao da ga gleda dok ga nevrati kad bi mu ja poslao nesto sto bi mu uklonilo tu zabranu.( globalno bi moglo da se odnosi na ceo divx format sto bi doduse bilo krajnje pokvareno ali bi mnogo uspevalo ili samo na moj film).Stvarno sam ocajan jer sam sve pokusavao , cak sam u auto run koji je u rezoluciji 1024*768 stavljao uocljivim slovima da su Moje vlasnistvo ali nista.Napominjem : >> ovo mi treba ne da bih krao neke podatke sa tudjih racunara vec da bi ima koliko toliko kontrolu nad diskovima.Ovaj program nebi bio koristan samo meni nego malo vecoj kolicini ljudi , jer ih znam dosta sa istim problemom

Aktivan član Leka (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano Re: Da li bi neko hteo da napravi jedan mali programcic, PLE

Citat Original postavio Ice
    Stavr je veoma jednostavna.Narezem film,dam drugu,on da drugu,koji da drugu.itd..Drugim recima ja narezem film i dam ga pa ga vise nikad nevivim.Pa sam mislio akoje to izvodljivo da se napravi program koji bi : ucitavao na koga je registrobvan windwos, slao mi njegom mail na moju adresu,i po mogucstvu mu nebi dozoljavao da ga gleda dok ga nevrati kad bi mu ja poslao nesto sto bi mu uklonilo tu zabranu.( globalno bi moglo da se odnosi na ceo divx format sto bi doduse bilo krajnje pokvareno ali bi mnogo uspevalo ili samo na moj film).Stvarno sam ocajan jer sam sve pokusavao , cak sam u auto run koji je u rezoluciji 1024*768 stavljao uocljivim slovima da su Moje vlasnistvo ali nista.Napominjem : >> ovo mi treba ne da bih krao neke podatke sa tudjih racunara vec da bi ima koliko toliko kontrolu nad diskovima.Ovaj program nebi bio koristan samo meni nego malo vecoj kolicini ljudi , jer ih znam dosta sa istim problemom
    Ne mogu da verujem sta trazis!!!!Pa jel znas ti da je protivzakonito samo posedovanje divx filma za koji nemas original dvd pa da kazes da si napravio back-up,da ne pricam o tvojoj distribuciji tog nelegalnog materijala pa jos trazis i neku zastitu za sebe a ne postujes nikakve zastite i prava onih koji su napravili,snimili i glumili u tom filmu
    Ubi se,ubi se odma
    Tako nesto da cujem,pa to moze samo u Srbiji!

Aktivan član Leka (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

Pa ti jos trazis da za tebe neko napravi program za dzabe?!!!Ma ne mogu da verujem!!! :shock:

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Moja satnica je $50... pa ako si voljan da platis, napisacu ti bilo koji program koji ti treba...

A za sta ces ga ti koristiti, savrseno me ne interesuje... Medjutim posto se na ovoj temi preterano potencira piraterija i rasturanje iste, t.c.

Slične teme

1. Moze neko da mi napravi sajt i forum
    Autor Nisam_Gost u forumu Web dizajn
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 02.02.2008., 19:59
  2. Imam jedan mali probelm.
    Autor luk skaywaker u forumu Video igre
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 27.01.2008., 14:14
  3. Da li moze neko da mi napravi forme...
    Autor Figaroo u forumu Programiranje
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 08.12.2006., 20:31

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •