Spavaj sa kamenom - zavolećeš ga

Forumaš Veličanstveni

Elita
Banovan
Poruka
15.221
stone.jpg


Čuo sam za ovu narodnu ljubavnu izreku ali nisam siguran šta sam navatao dal kamen ili kamenicu.
Bilo kako bilo, još se nisam navikao jer je ovo velika promena u mom životu posle duže apstinencije.
Možda sam zbog nagle promene malo prestrog jer me žulja dok spavam, o hladnoći da ne pričam
Pošto se znamo jedva mesec dana, još nismo ništa radili ali se plašim da ne pomisli kako izbegavam obavezu.
Zanimaju me vaša iskustva?

- - - - - - - - - -

 
stone.jpg


Čuo sam za ovu narodnu


- Gile je zvao Tanju i rekao joj kako je njegov prijatelj zainteresovan da ona peva u klubu u Doboju. Iako nije imala mnogo zakazanih tezgi, kolega joj je pomogao da zaradi novac, ali ga je ona ispalila. Tanja i njen suprug insistirali su na tome da dobiju novac mesec dana pre nastupa, iako nije praksa da bilo kome tako izađemo u susret. Dali smo joj sav novac, da bi ona samo dan pred nastup javila da ima smrtni slučaj i da ne može da peva - priča naš izvor iz diskoteke, i dodaje da su u prvi mah poverovali u pevačicinu priču, ali već sutradan su saznali da je cela priča bila smišljena.
 
kuku, jos nista niste radili a zulja te dok spavas...ti si jedna kamencina, znas :sad2:

ja sam patrijahalno vaspitan momak i ja poštujem ono sa čime spavam :rtfm:

- - - - - - - - - -

šta će tek da bude kad se zasite..............:lol:

ne zanimaju me tekovine zapada kojima mnogi podlegli pa krevet izgubili

- - - - - - - - - -


češće praktikuj ovakve komentare, izbegavaj one sa slovima
 

Back
Top