Snouden: "Želim da se vratim kući!"

jaguar b p

Elita
Banovan
Poruka
23.453
"Neću kriti da on želi da se vrati u Ameriku," rekao je njegov advokat.

http://www.reuters.com/article/2015/03/03/us-russia-usa-snowden-idUSKBN0LZ1U020150303


Ali ovaj jadnik koji je rođen na Zapadu, se neprijatno zaprepastio i šokirao kad je saznao.


Nažalost, usled njegove prodaje vojnih tajni , ići će na doživotnu robiju.

lEgzeox8.jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:
Mi koji smo iz Istočne Evrope dobro znamo koji je Rusija krš.

Ali ovaj jadnik koji je rođen na Zapadu, se neprijatno zaprepastio i šokirao kad je saznao.
Mi koji nismo histericni katolici u ratu do istrebljenja protiv svetionika pravoslavlja, vidimo da tih par fanaticnih katolickih zemalja u okviru EU ne mogu ni da priprete Rusima ako ih Nemci ne podrze. A Nemci su dvaput tako strasno dobili po glavi da im vise ne pada na pamet da okrecu oruzje ka Rusima. Na neki neobican nacin, to jeste garancija mira u Evropi.

Ko hoce da ratuje - rat mu u kuci bio.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Poslednja izmena od moderatora:
Samo im još on nedostaje da popravi rekord

Trenutno se u zatvorima u Americi nalazi oko 2,3 miliona ljudi, dok je oko pet miliona na uslovnoj slobodi.
Istraživanja pokazuju da se oko 40 odsto crnaca koji su u dvadesetim ili ranim tridesetim godinama, a nemaju ni srednju školu,
u ovom trenutku nalazi u zatvoru. Prema istim podacima, oko četvrtine Afro-Amerikanaca koji su odrasli u poslednje tri decenije,
imali su bar jednog roditelja u zatvoru tokom svog detinjstva.
 
Kako se lepite na izmisljoyine, pa to je strasno!
Covek izjavljuje da se CIA nece zaustaviti na likvidaciji ovog ruskog opozicionara vec da ce ici na sva koji znaju o njihovin zlocinima.
Ovo kao izjavljuje njegov advokat i to je nesto normalno za svakog prognanika. Svi moji Srbi prognani iz moje Zapadne Slavonije zele da se vrate ali se niko ne vraca. Zasto? Ko zna o cemu pisem taj zna i odgovor. Ko ne zna, ne vredi mu ista objanjavati.
 
Kako se lepite na izmisljoyine, pa to je strasno!
Covek izjavljuje da se CIA nece zaustaviti na likvidaciji ovog ruskog opozicionara vec da ce ici na sva koji znaju o njihovin zlocinima.
Ovo kao izjavljuje njegov advokat i to je nesto normalno za svakog prognanika. Svi moji Srbi prognani iz moje Zapadne Slavonije zele da se vrate ali se niko ne vraca. Zasto? Ko zna o cemu pisem taj zna i odgovor. Ko ne zna, ne vredi mu ista objanjavati.

To je izmisljeno... upecalo se nekoliko srbskih tabloida na lazni blog.
 
"Neću kriti da on želi da se vrati u Ameriku," rekao je njegov advokat.

http://www.reuters.com/article/2015/03/03/us-russia-usa-snowden-idUSKBN0LZ1U020150303



Ali ovaj jadnik koji je rođen na Zapadu, se neprijatno zaprepastio i šokirao kad je saznao.


Nažalost, usled njegove prodaje vojnih tajni , ići će na doživotnu robiju.

lEgzeox8.jpg

Hoće da se vrati kući ne zato što mu se ne sviđa rusko gostoprimstvo, nego zato što tamo ima ono što ti nemaš i nikada nećeš imati: svoju porodicu i i svoje prijatelje.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ко је издао своје, издаће и наше.


Зато га треба депортовати у Чемерику да се они обрачунају са својим издајником, да бисмо ми могли да се обрачунамо са нашим издајницима.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Зато га треба депортовати у Чемерику да се они обрачунају са својим издајником, да бисмо ми могли да се обрачунамо са нашим издајницима.

Wishful thinking. Praksa te pobija. Njihovi izdajnici ce izdati nase, a onda ce nasi izdajnici zajedno sa njima da siebu nasu naciju. + Proslo Vreme... Trenutna situacija na terenu! :smeker:

_niemand_
 
Wishful thinking. Praksa te pobija. Njihovi izdajnici ce izdati nase, a onda ce nasi izdajnici zajedno sa njima da siebu nasu naciju. + Proslo Vreme... Trenutna situacija na terenu! :smeker:

_niemand_

Не б'е, Нобади. Кад кажем "ми" и "наши" мислим на Русе и нас. Ми смо једно од Јадрана до Владивостока. Православно-словенска империја на чијем је челу император Владимир Владимирович Путин. Зна се шта се у цивилизованом и мање цивилизованом свету ради са издајницима.
 

Back
Top