Ukroćena goropad

Ne menja se čovek zbog drugih, menja se zbog sebe, ako nađe nešto zbog čega bi trebalo raditi stvari drugačije - te stvari će se i raditi drugačije, to je cela priča vezana za to. Samo što ljudi vole sebi da ubace u CV kao "ja sam ga/je ukrotio/la"... :) Samo situacija koja se nametne i odradi sama od sebe. :)
 
Ne menja se čovek zbog drugih, menja se zbog sebe, ako nađe nešto zbog čega bi trebalo raditi stvari drugačije - te stvari će se i raditi drugačije, to je cela priča vezana za to. Samo što ljudi vole sebi da ubace u CV kao "ja sam ga/je ukrotio/la"... :) Samo situacija koja se nametne i odradi sama od sebe. :)

Svaka cast na komentaru.
 
Elem, kad ukrotite partnera je l' to ustvari samo njegovo privremeno stanje ludila?

Šekspir je u 17tom veku shvatao tu problematiku, žene koje su opsednute time da budu glavne u vezi, što je težak promašaj dobijaju muškarca koji je hladan.Što takvim ženama u početku nije važno, to čak smatraju i uspehom dok ne shvate, ako ikad i shvate koliko su izgubile.

- - - - - - - - - -

Btw. inteligentan muškarac može da ukroti goropad, ali ga zab.. ne zanima ga da traći vreme i energiju, pored mora žena koje nisu goropadne.

- - - - - - - - - -

Goropad su krotili srednjovekovni seljani koji i nisu imali neki izbor.Danas, hoš, neš Bangladeš, nećeš ti hoće ona.:lol:
 
pa ovde se niko ne intiminizira :malav:

Nego šalu na stranu, nastranu šalu,


Biti isti, biti poseban, biti slobodan, biti samo svoj. Jednom rečju muškarac je najjači onda kad fura neki svoj ideal, princip, neko već ludilo u tolikoj meri da bi rekao Čao svakoj ženi koja pokuša da ga oslobodi njegovog ludila i ugradi u neke opšte prihvaćene kolotečine.
 

Back
Top