Protest protiv poskupljenja struje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

janjic

Zainteresovan član
Poruka
252
Šta mislite, da li je moguće da se organizuje protest kako bi se pokazalo šta narod misli o poskupljenju i bahaćenju EPS-a?

Slušam malopre Vučića, kaže najjeftinija struja u regionu, a ništa nije spomenuo o tome kako nam je najmanja plata u evropi.
Nije spomenuo kako veliki broj ljudi ne prima platu već porodice izdržava po jedan čovek.
 
Не треба протести, постоји решење.
Ја ћу отићи код комшије напредњака да тражим да ми плати тих 15% разлике који ми његов режим узима. Ја нисам то гласао и подржао , он јесте. Па логично је да ми он то и плати, јел` тако?
 
Svako ko poziva na protest radi protiv drzave i treba ga procesuirati !!!


ovca.jpg
 
Šta mislite, da li je moguće da se organizuje protest kako bi se pokazalo šta narod misli o poskupljenju i bahaćenju EPS-a?

Slušam malopre Vučića, kaže najjeftinija struja u regionu, a ništa nije spomenuo o tome kako nam je najmanja plata u evropi.
Nije spomenuo kako veliki broj ljudi ne prima platu već porodice izdržava po jedan čovek.

Pa ti razmisli sto mnogi ne placaju struju i vodi .....
 
I da se organizujemo preko fejsa,Gospodar ce iskopati jednog u toj gomili koji je clan DSa il bar neke nevladine organizacije i u Informeru ce sutra text- Provaljeni: Iza "spontanog" okupljanja preko fba zbog poskupljenja struje stoji sramotan i patetican pokusaj DSa i Zapada da rusi vlast.Spremali su nam ukrajinski scenario,kobajagi protest,a onda oruzano na rezidenciju
 
moguce, ali bi izaslo nekih 100 ljudi, kao i za svaki protest
To sam i ja skapirao do sada. Bilo u Nišu pokušaja pre godinu-dve ali skupilo se jedva 100 čoveka.
Da li su ljudi izgubili nadu ili je nešto drugo u pitanju, ne znam..

Okupe se za nekakav Sharli ebdo,okupe se da protestuju da je Dikovic zlocinac,a za ovo ne mogu.Otvorite grupu na fejsu,pozivajte pa ako upali upali
Mislim da su iza svih tih okupljanja bile neke NVO, razmišljao sam baš dosta o ovome, ispada da obični ljudi nemaju šanse.

Ja lično bih izašao na proteste ako neko organizuje.
Možda je moguće da na neki način pre nego što dođe do poskupljenja, ako okupimo veliki broj ljudi, pozovemo novinare, da ti koji odlučuju razmisle malo.
Ne cvikaju oni od puno neorganizovanih ljudi, već cvikaju od organizovanih ljudi.
 
Šta mislite, da li je moguće da se organizuje protest kako bi se pokazalo šta narod misli o poskupljenju i bahaćenju EPS-a?

Slušam malopre Vučića, kaže najjeftinija struja u regionu, a ništa nije spomenuo o tome kako nam je najmanja plata u evropi.
Nije spomenuo kako veliki broj ljudi ne prima platu već porodice izdržava po jedan čovek.

struje prvi put u istoriji demokratije nije poskupela ujesen, prosle jeseni

male plate su ostavstina ds rezima, i ukupna socijalna situacija. pare su kod ds tajkuna, a oni nece da dele sudbinu krize sa nama

kada budes tamo demonstratisao mozda dodjem
 
Ja imam 25 godina i mene je briga čija je šta zaostavština, briga me i za četnike i partizane i sve ostale sns, ds, srs podele.

Mene interesuje šta će biti sutra. Od kad znam za sebe sve je neka kriza. Nisam ja zapošljavao 10 čoveka na jedno radno mesto, nisam ja dizao cene i mene kao i ostatak ljudi mojih godina ne zanima me to, OD TE POLEMIKE NEMAM KORISTI.

Zanima me kako ću ja sa platom od 25000 da osnujem porodicu i preživim ako osnovne stvari poskupljuju, ako sam primoran da živim sa roditeljima od penzija njihovih roditelja. Kako ja mogu da utičem da meni bude bolje ako me u korenu neki tamo obavezuju da moram da budem rob države i malog broja ljudi koji žive od harača. Turci su uzimali desetinu, sad svi uzimaju više.

A vi se i dalje delite na sns, ds i ostale, ne kapirate da nikog od njih nije briga za vas.
 
Ja imam 25 godina i mene je briga čija je šta zaostavština, briga me i za četnike i partizane i sve ostale sns, ds, srs podele.

Mene interesuje šta će biti sutra. Od kad znam za sebe sve je neka kriza. Nisam ja zapošljavao 10 čoveka na jedno radno mesto, nisam ja dizao cene i mene kao i ostatak ljudi mojih godina ne zanima me to, OD TE POLEMIKE NEMAM KORISTI.

Zanima me kako ću ja sa platom od 25000 da osnujem porodicu i preživim ako osnovne stvari poskupljuju, ako sam primoran da živim sa roditeljima od penzija njihovih roditelja. Kako ja mogu da utičem da meni bude bolje ako me u korenu neki tamo obavezuju da moram da budem rob države i malog broja ljudi koji žive od harača. Turci su uzimali desetinu, sad svi uzimaju više.

A vi se i dalje delite na sns, ds i ostale, ne kapirate da nikog od njih nije briga za vas.

+ :ok:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top