Stigli SNSovci sa Tajlanda: Bahatim Tajlanđanima iz vlade juče bio prvi radni dan!

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.049
LEPO PREPLANULI: Bahatim Tajlanđanima iz vlade juče bio prvi radni dan!

Ovi mladi službenici Vlade Srbije privukli su pažnju javnosti time što su se na Fejsbuku, a na samom početku vladinih mera štednje, hvalili luksuznim odmorom

sluzbenici-vlada-tajland-foto-fejsbuk-1424192954-617849.jpg


BEOGRAD - Posle desetak dana luksuziranja na elitnom tajlandskom ostrvu Puket na Tajlandu, mladi službenici Vlade Srbije imali su juče svoj prvi radni dan.

Jedan od putnika, Vladimir Grković, pravni savetnik generalnog sekretara Vlade Srbije je na pitanja novinara o putu na Tajland kratko odgovarao: „Nemam komentar!“.

Na posao je došla i Jelena Marinković, šefica kabineta ministra Ivana Tasovca, koja se inače najviše hvalila luksuzom, tvrdeći da sve plaća svojim novcem.

Ovi „Tajlanđani“ privukli su pažnju javnosti time što su se na Fejsbuku, a na samom početku vladinih mera štednje, hvalili luksuznim odmorom.

Za baškarenje na najlepšim plažama sveta ovi Vladini avanturisti morali su da iskeširaju, prema aktuelnim ponudama turističkih agencija, minimum 900 evra za najskromniju varijantu hotelskog smeštaja od tri zvezdice, ili 6.000 evra za deluks varijantu.

(Blic)

http://www.kurir.rs/vesti/politika/...danima-juce-bio-prvi-radni-dan-clanak-1694639

Reko gospodar Vucic mora da se stedi

Odmah da produze na Kopaonik...na " biznis forum" da nam malo pricaju o stednji i racionalizaciji proizvodnje zajedno sa svojim gospodarem Vucicem :super:
 
phuket je elitan koliko i herceg novi.
autor teksta se razume kao marica.
ako su uzeli karte kad je aeroflot imao popust, onda su ih platili 470eur do bangkoka + 50eur povratna do puketa. viza je 35eur. smestaj tu gde su bili navodno 30eur/osobi/noc. i cak tamo da su trosili 30eur dnevno u proseku na hranu i izlaske, za 10 dana to je nekih 1200eur/po osobi max.
nije iznos koji ne moze platiti neko ko nema ni kuceta ni maceta i zivi kod mame i tate kao ovi zgubidani...
 
А шта се конкретно замера овим људима?

Ово му је као оно што су приписали Народној банци што је куповала наслоне за ноге службеницима.
Дакле, банка направила огромне губитке а критичари критикују држаче на ноге уместо оно што је посао банке. Овде критикујете службенике Владе јер су летовали, уместо да критикујете владине потезе. Или бар да их критикујете ако су трошили паре из буџета за пут на тајланд. Али ако су сами платили путовање, шта кога боли паче за то? А да ли би Вам сметало да су отишли до Будве или Охрида или Паралије?

Понашање оне смрдуше је одвратно и то је за критику а не само путовање. Овде нема ничега за критику. А ако има, нађите па да критикујемо.
 
Очигледно су путовали о свом трошку, свако са својим парама може да ради шта хоће, али је проблем у томе што ови џабалебароши очигледно те паре лако зарађују.
Штедња би морала да почне тамо одакле нам је намећу, дакле од владе и власти, плате за овакве гелиптере би требало да буду мале, јер неће бити никакава штета ако неко од њих због мале плате напусти тај посао, ту врсту посла може да ради и моја баба од 85 година.
 
Очигледно су путовали о свом трошку, свако са својим парама може да ради шта хоће, али је проблем у томе што ови џабалебароши очигледно те паре лако зарађују.
Штедња би морала да почне тамо одакле нам је намећу, дакле од владе и власти, плате за овакве гелиптере би требало да буду мале, јер неће бити никакава штета ако неко од њих због мале плате напусти тај посао, ту врсту посла може да ради и моја баба од 85 година.

nece da moze, no no
 
ako, ako, vole deca lep zivot, sta se odmah bunite

Ni meni nije jasno što se svi bune protiv ove jadne "mladeži".

Nakrckali po skoro tries' godinica , ove matorije rasitnile bogme i četrdesetu , ono vole da se nose k'o balavice al' ih zemljina teža malo yebucka , a ni krštenica im nije najbolja drugarka .

Do juče su u kesi nosale po par obuće da se prezuju kad iz svog prigradskog bus-a pređu u ove gracke , a usput nemaju česmu da blato operu pa kesica jednostavnija i odjednom hop...

Gajbe iz snova , doduše politikanstki yebarnici koje svaka sranka ima po gradu , šampanjac od 50 evara za slikovanje , svilene gaće kao obavezno sredstvo za rad i evo i Tajland .

Mislite da su one tamo uživale?

Ta 'ajte , otplatile su to one debelo .

Šta mislite ko zabavlja ovu silnu šabaniju, ciganiju i arabiju što se šetka po srbistanu k'o da im je đedovina ?

Pa one ko bi drugi...baš su uspele u životu.

Da vidim vas , ko bi se menjao s takvima il' svoju ćerku pustio u taj bordel ?

Znam da ne bi niko......normalan.
 
Ja to gledam ovako... Ovaj narod sam trazi da ga hebu,jer je sheban u glavu, a kad je tako kaj i nebi ovi mladi cili plemici od proserbendistana na evopskome putu?
Da se ovako bahate u croatilji ili nekoj drugoj bananici vlast bi odavno bila obrnuta na rostilju, a ljubitelima luksuza bi mosnice bile privezane bakarnim kablom za dalekovod....
 
Ni meni nije jasno što se svi bune protiv ove jadne "mladeži".

Nakrckali po skoro tries' godinica , ove matorije rasitnile bogme i četrdesetu , ono vole da se nose k'o balavice al' ih zemljina teža malo yebucka , a ni krštenica im nije najbolja drugarka .

Do juče su u kesi nosale po par obuće da se prezuju kad iz svog prigradskog bus-a pređu u ove gracke , a usput nemaju česmu da blato operu pa kesica jednostavnija i odjednom hop...

Gajbe iz snova , doduše politikanstki yebarnici koje svaka sranka ima po gradu , šampanjac od 50 evara za slikovanje , svilene gaće kao obavezno sredstvo za rad i evo i Tajland .

Mislite da su one tamo uživale?

Ta 'ajte , otplatile su to one debelo .

Šta mislite ko zabavlja ovu silnu šabaniju, ciganiju i arabiju što se šetka po srbistanu k'o da im je đedovina ?

Pa one ko bi drugi...baš su uspele u životu.

Da vidim vas , ko bi se menjao s takvima il' svoju ćerku pustio u taj bordel ?

Znam da ne bi niko......normalan.
svaka granica je odavno predjena, nakotilo se razne bagre i olosa, Darko Saric mi deluje kao posten covek u odnosu na nasu ,,elitu"
 
svaka granica je odavno predjena, nakotilo se razne bagre i olosa, Darko Saric mi deluje kao posten covek u odnosu na nasu ,,elitu"

U odnosu na takve on i jeste oličenje poštenja.

Bar nije zavlačio ruku u džep socijalnim slučajevima i penzionerima što je nonsens na svetskom nivou...ja ne čuh da je neka vlast pljačkala već ionako opelješene penzionere na belom svetu, da je bolesne ucenjivala radom za crkavicu od 5 'iljada ali ovi eto uspeše i u tome.

Tačno ne znam s čim bih to mogla da uporedim...ne postoji.
 
Veći je problem što su to sve retardirani i bezobrazni lopovi.

'ајде онда да критикујемо начин запошљавања у Влади, или рад (или нерад) ових људи а не туристичко путовање.

- - - - - - - - - -

igraš Hattrick koliko vidim :whistling:

Обожавам га.
 
А шта се конкретно замера овим људима?

Ово му је као оно што су приписали Народној банци што је куповала наслоне за ноге службеницима.
Дакле, банка направила огромне губитке а критичари критикују држаче на ноге уместо оно што је посао банке. Овде критикујете службенике Владе јер су летовали, уместо да критикујете владине потезе. Или бар да их критикујете ако су трошили паре из буџета за пут на тајланд. Али ако су сами платили путовање, шта кога боли паче за то? А да ли би Вам сметало да су отишли до Будве или Охрида или Паралије?

Понашање оне смрдуше је одвратно и то је за критику а не само путовање. Овде нема ничега за критику. А ако има, нађите па да критикујемо.

Nekako u isto vreme kada su ovi likovi otisli na Tajland, neke moje bivse mlade kolege su takodje otputovale tamo i sudeci po slikama koje su podelili sa poznanicima, preterano dobro su se proveli. E, sad, razlika je u tome sto te moje bivse kolege zaradjuju natprosecne plate, ali u privatnoj, strogo izvoznoj kompaniji sa stabilnim ugovorima; takodje je razlika i sto oni ne primaju ni prebijenu paru iz budzeta, vec ga obilno pune. Zato niko njima nista ne zamera i ne pita se odakle im pare. Zaradila i ustedela deca od lepih primanja. Stos sa ovim likovima oko kojih se digla frka nije u tome kako trose svoje pare, vec sto su za razliku od vecine gradjana Srbije u poziciji da ustede dovoljno novca za tako nesto, dok im plate dolaze sa budzeta cije se rupe krpe smanjenjem penzija i drugih socijalnih davanja, podizanjem poreza i dodatnim zaduzivanjem zemlje. Uprosceno, da bi oni imali platu koja ne pokriva samo elementarne zivotne potrebe na koje je osudjena vecina gradjana, svi gradjani imaju manje kroz poreze, sva nasa deca imaju manje zbog dugova, a socijalne kategorije su u jos vecoj bedi nego sto su bili.

Dakle, ono sto je za kritiku jeste visina plata koje se isplacuju iz budzeta i broj zapsolenih u drzavnoj administraciji; za kritiku je politika rezanja budzetskih troskova, odnosno kriterijumi na cemu ce da se stedi.
 
Nekako u isto vreme kada su ovi likovi otisli na Tajland, neke moje bivse mlade kolege su takodje otputovale tamo i sudeci po slikama koje su podelili sa poznanicima, preterano dobro su se proveli. E, sad, razlika je u tome sto te moje bivse kolege zaradjuju natprosecne plate, ali u privatnoj, strogo izvoznoj kompaniji sa stabilnim ugovorima; takodje je razlika i sto oni ne primaju ni prebijenu paru iz budzeta, vec ga obilno pune. Zato niko njima nista ne zamera i ne pita se odakle im pare. Zaradila i ustedela deca od lepih primanja. Stos sa ovim likovima oko kojih se digla frka nije u tome kako trose svoje pare, vec sto su za razliku od vecine gradjana Srbije u poziciji da ustede dovoljno novca za tako nesto, dok im plate dolaze sa budzeta cije se rupe krpe smanjenjem penzija i drugih socijalnih davanja, podizanjem poreza i dodatnim zaduzivanjem zemlje. Uprosceno, da bi oni imali platu koja ne pokriva samo elementarne zivotne potrebe na koje je osudjena vecina gradjana, svi gradjani imaju manje kroz poreze, sva nasa deca imaju manje zbog dugova, a socijalne kategorije su u jos vecoj bedi nego sto su bili.

Dakle, ono sto je za kritiku jeste visina plata koje se isplacuju iz budzeta i broj zapsolenih u drzavnoj administraciji; za kritiku je politika rezanja budzetskih troskova, odnosno kriterijumi na cemu ce da se stedi.

Dalje od boldovanog nisam ni išla.

Koje svoje pare ?

Misliš moje pare kojima ova polupismena ološ raspolaže raskrečenih nogu jer ni za šta drugo i nisu sposobni i to im je jedino sredstvo za "rad" što je i na prvi pogled lako za zaključiti.

Ništa bolji nisu ni ti koji su im to omogućili.
 
Dalje od boldovanog nisam ni išla.

Koje svoje pare ?

Misliš moje pare kojima ova polupismena ološ raspolaže raskrečenih nogu jer ni za šta drugo i nisu sposobni i to im je jedino sredstvo za "rad" što je i na prvi pogled lako za zaključiti.

Ništa bolji nisu ni ti koji su im to omogućili.

Pa da si isla dalje od boldovanog, onda ne bi ni bilo nesporazuma. :lol:
"Svoje pare", odnosno ono sto imaju ljudi na svom tekucem racunu gde im leze plata. A to odakle se isplacuje plata i njena visina, to je u nastavku teksta. :)
 
Nekako u isto vreme kada su ovi likovi otisli na Tajland, neke moje bivse mlade kolege su takodje otputovale tamo i sudeci po slikama koje su podelili sa poznanicima, preterano dobro su se proveli. E, sad, razlika je u tome sto te moje bivse kolege zaradjuju natprosecne plate, ali u privatnoj, strogo izvoznoj kompaniji sa stabilnim ugovorima; takodje je razlika i sto oni ne primaju ni prebijenu paru iz budzeta, vec ga obilno pune. Zato niko njima nista ne zamera i ne pita se odakle im pare. Zaradila i ustedela deca od lepih primanja. Stos sa ovim likovima oko kojih se digla frka nije u tome kako trose svoje pare, vec sto su za razliku od vecine gradjana Srbije u poziciji da ustede dovoljno novca za tako nesto, dok im plate dolaze sa budzeta cije se rupe krpe smanjenjem penzija i drugih socijalnih davanja, podizanjem poreza i dodatnim zaduzivanjem zemlje. Uprosceno, da bi oni imali platu koja ne pokriva samo elementarne zivotne potrebe na koje je osudjena vecina gradjana, svi gradjani imaju manje kroz poreze, sva nasa deca imaju manje zbog dugova, a socijalne kategorije su u jos vecoj bedi nego sto su bili.

Dakle, ono sto je za kritiku jeste visina plata koje se isplacuju iz budzeta i broj zapsolenih u drzavnoj administraciji; za kritiku je politika rezanja budzetskih troskova, odnosno kriterijumi na cemu ce da se stedi.

То је оно како би нормалан човек требало да размишља, баш ме брига где ко летује за свој новац, али да се они који су на буџету овако разбацују док ми њихов премијер прича о штедњи, и не само да прича, него и диже цене свега и свачега у небеса, да би буџет могао да исплаћује овакве е то већ не може.

Узгред буди речено, ми смо због таквих, тј. због такве политике и догурали овде где смо, огромне плате имају они који нити шта раде нити шта стварају, те паре су чиста потрошња која нас колективно води у дужничко ропство. Али ето не носи џабе Бранко Ружић сат од 10000€, да су те паре зарађене, а не тек тако, исплаћене, присвојене, сигурно се не би тако бахатио, ни он ни ови хохштаплери.
 
Ја поломих три тастатуре на тему критике несопсобне владе и неспособног јавног сектора.

ајде издржи још мало,бар до прве етикете да си бот..видиш шта се деси кад кажеш чак и онако просту истину..овде се толерише само пљување ове *диктаторске власти која је завела медијски мрак* и другачије мишљење се неће ни једног тренутка дозволити!....боту један:D
 
Poslednja izmena:

Back
Top