Koje naselje je najbolje za život u Nišu?

Sviđa mi se Kalač brdo recimo, relativno je blizu centra, a mirno je... jedini problem je što je brdo, tako da tokom zime zna da bude problem kolima da se dođe...

A što Kalač brdo, a ne Apelovac? :dontunderstand: :D

Šta ja znam, sviđa mi se Duvanište, recimo. Ne znam zašto... Nije nešto lepo, al' nekako daje atmosferu prisnosti (ako je to prava reč). Kad prođeš tamo, imaš utisak ko da su svi familija :). Verovatno je to zbog zbijenosti, al' meni se to sviđa izgleda.

Inače, one nove zgrade koje su izgrađene u Duvaništu su jako lepe. One mi se posebno sviđaju, živeo bih tamo.
 
Jer ne može! :)

Nije loše Duvanište, ima i lepih zgrada, mada za one najfes što izgledaju spolja, kažu da su generalno loše odrađene...

To je neki naš lik odradio, a mislim da je dugo radio u Rusiji. Pre 2, 3 godine sam ga video na TV-u. Tad su one najnovije zgrade bile u najavi.

Ne znam kako su odrađene, al' tako nešto sam prvi put video (3, 4 zgrade imaju svoje ograđeno dvorište; sviđa mi se to :ok:)
 
Па најбоље је сигурно на беверли хилсу у кући од 400 квадрата :lol::lol::lol:

Ја живим на булевару али у приватним кућама ту код Николе Коперника,миран фин крај,не бих се мењао ни за један други крај
 
Vidim vratila se ova tema a posto sam ja napisao za Merkator koji je u medjuvremenu izgradjen, da napisem da je zavrsena gradnja jos jednog trznog centra u Duvanistu a to je francuski Mr. Bricolage koji ce prodavati sve za kucu a to podrazumeva sve vrste alata, laminat, sve za baste, tapete, slike, vaze, lustere i ostale stvari za pokucstvo. Mislim da je otvaranje 1 novembra ali nisam siguran mozda i zakasne sa otvaranjem. U planu je i izgradnja nove hale sportova odmah pored Merkatora u kojoj ce se igrati EP u Rukometu 2012 godne. Kazem ja da je Duvaniste naselje buducnosti ;)
 
Haaaa, ja tu prolazim svakog dana, odnosno, sam prolazio! Svaka čast stanarima na fontani, mada mi malo krivo što isekoše drvo... :(
Evo fontane:

imag0295.jpg

imag0296.jpg
 

Back
Top