posljednja osoba na Zemlji

gost 15307

Legenda
Poruka
56.095
eo, bas gledam prvu epizodu neke serije ciji naslov obecava...i prvih 10 min isto obecava
zove se - the last man on earth
sve u svemu lik je ostao sam na Zemlji...dvije godine kasnije vise nije bilo zabavno
i taman kad je odlucio da se ubije naidje na...posljednju zenu na zemlji
ali - avaj, ona ne samo da nije njegov tip fizicki vec je i mene vec iznervirala...na 2/3 epizode :mrgreen:

zamislite - posljednji ste ljudi na zemlji i zaglavite s nekim ko vas nervira za sve pare
sta cinite?
jel ipak obnovite ljudski rod kako znate i umijete ili jednostavno posaljete sve odakle je doslo...?
sta je za vas granica koju jednostavno ne mozete prijeci kad je...nekompatibilnost u pitanju? :lol:
 
Poslednja izmena:
zanimljiva tema :lol:

za obnovu ljudske vrste mi se ebe
ne bih se ukljucila u taj podvig
a planeta bi slavila da nas nema, pa cu joj uciniti uslugu da upotrebim sacmaricu na tog iritantnog stvora
a i zamisli koji bi to retardi bili kad bi se posle svi kresali u srodstvu...ebes takvu vrstu
lepo posaljem tog idiota u tri lepe i druzim se sa mackama vevericama kravama i sovama
.............

a ima mnogo toga sto ne mogu da progutam, dosta selektujem i dosta sam zahtevna
 
zato sto ti je tesko da iskoracis i zivota koji volis
al ne moras zapravo
posto tema i ne mora biti o tome
zamisli da si prisljena, visi interesi su u pitanju, raditi nesto s nekim koga bas, bas ne podnosis...
nek bude posao recimo...

Ne ne, nije bilo zbog zivota koji volim, nego zbog te druge osobe....ne znam ja ko moze da mi zapadne. :(

I ako vec moram u pricu, onda nek bude neko koga u zivotu nisma srela i nista ne znam o mestu iz koga dolazi i ne govorimo isti jezik, nista se ne razumemo. :lol:
 
zanimljiva tema :lol:

za obnovu ljudske vrste mi se ebe
ne bih se ukljucila u taj podvig
a planeta bi slavila da nas nema, pa cu joj uciniti uslugu da upotrebim sacmaricu na tog iritantnog stvora
a i zamisli koji bi to retardi bili kad bi se posle svi kresali u srodstvu...ebes takvu vrstu
lepo posaljem tog idiota u tri lepe i druzim se sa mackama vevericama kravama i sovama
.............

a ima mnogo toga sto ne mogu da progutam, dosta selektujem i dosta sam zahtevna

isti odgovor i od mene..
 
Pa sta tebe briga sto necu da se druzim?! :evil:

Ma ja to stvarno....uopste nisam lik koji se "udruzuje" po svaku cenu, a tek ako iritira.

pa ne nego kazes neko koga ni ne razumes, drugi jezik....pa reko nije tako postavljeno
kako ce necije reci da te iritiraju ako i ne razumes sta kaze
mnogo je gore ovo da se razumete pa te iritiraju reci i dela i pojava ..onako kompet
sta ces onda
 
eo, bas gledam prvu epizodu neke serije ciji naslov obecava...i prvih 10 min isto obecava
zove se - the last man on earth
sve u svemu lik je ostao sam na Zemlji...dvije godine kasnije vise nije bilo zabavno
i taman kad je odlucio da se ubije naidje na...posljednju zenu na zemlji
ali - avaj, ona ne samo da nije njegov tip fizicki vec je i mene vec iznervirala...na 2/3 epizode :mrgreen:

zamislite - posljednji ste ljudi na zemlji i zaglavite s nekim ko vas nervira za sve pare
sta cinite?

jel ipak obnovite ljudski rod kako znate i umijete ili jednostavno posaljete sve odakle je doslo...?
sta je za vas granica koju jednostavno ne mozete prijeci kad je...nekompatibilnost u pitanju? :lol:

Sklonim se od budale. Nikakvo bondovanje, ništa. To bi tek bio pakao. Bolje sam nego sa nekim ko te živcira iz časa u čas.

Bacila sam pogled na seriju. Ne dopada mi se. Ni ona ni on, ni cela ta priča.
 
eo, bas gledam prvu epizodu neke serije ciji naslov obecava...i prvih 10 min isto obecava
zove se - the last man on earth
sve u svemu lik je ostao sam na Zemlji...dvije godine kasnije vise nije bilo zabavno
i taman kad je odlucio da se ubije naidje na...posljednju zenu na zemlji
ali - avaj, ona ne samo da nije njegov tip fizicki vec je i mene vec iznervirala...na 2/3 epizode :mrgreen:

zamislite - posljednji ste ljudi na zemlji i zaglavite s nekim ko vas nervira za sve pare
sta cinite?
jel ipak obnovite ljudski rod kako znate i umijete ili jednostavno posaljete sve odakle je doslo...?
sta je za vas granica koju jednostavno ne mozete prijeci kad je...nekompatibilnost u pitanju? :lol:

Da pogadjam,on je verovatno vrhunski frajer ona vrhunska riba.Ali,ono,nisu kompatibilni jedno drugom. :roll:
Nadam se da su Amerikanci napravili ovu glupost jer bih se razocarao da saznam da ima jos neko ko moze da napravi ovako nesto.

Inace bih verovatno samom sebi prosuo mozak mnogo pre nego sto bih i dosao u situaciju da upoznam tog "drugog zadnjeg".Tako je lepo saznanje da delis planetu sa nekoliko milijardi leseva. :zaljubljena:
 
Da pogadjam,on je verovatno vrhunski frajer ona vrhunska riba.Ali,ono,nisu kompatibilni jedno drugom. :roll:
Nadam se da su Amerikanci napravili ovu glupost jer bih se razocarao da saznam da ima jos neko ko moze da napravi ovako nesto.

Inace bih verovatno samom sebi prosuo mozak mnogo pre nego sto bih i dosao u situaciju da upoznam tog "drugog zadnjeg".Tako je lepo saznanje da delis planetu sa nekoliko milijardi leseva. :zaljubljena:

Ma, ne on je raspali šatro kul lik, a ona je lujka istripovana koja hoće da se uda i da ima njegovu decu iako joj se lik uopšte ne sviđa. Hoće i prsten i prosidbu i da mu čisti gajbu i uzgaja paradajz sa njim, tj. on da uzgaja, jer ona sirota ženica ne može sama :(((

P. S. E, da taj raspali lik se skroz smorio što žena nije prepička. :(((
 
eo, bas gledam prvu epizodu neke serije ciji naslov obecava...i prvih 10 min isto obecava
zove se - the last man on earth
sve u svemu lik je ostao sam na Zemlji...dvije godine kasnije vise nije bilo zabavno
i taman kad je odlucio da se ubije naidje na...posljednju zenu na zemlji
ali - avaj, ona ne samo da nije njegov tip fizicki vec je i mene vec iznervirala...na 2/3 epizode :mrgreen:

zamislite - posljednji ste ljudi na zemlji i zaglavite s nekim ko vas nervira za sve pare
sta cinite?
jel ipak obnovite ljudski rod kako znate i umijete ili jednostavno posaljete sve odakle je doslo...?
sta je za vas granica koju jednostavno ne mozete prijeci kad je...nekompatibilnost u pitanju? :lol:

Nikad na savesti ne bih nosila to da sam ja obnavljala ljudski rod.
 
eo, bas gledam prvu epizodu neke serije ciji naslov obecava...i prvih 10 min isto obecava
zove se - the last man on earth
sve u svemu lik je ostao sam na Zemlji...dvije godine kasnije vise nije bilo zabavno
i taman kad je odlucio da se ubije naidje na...posljednju zenu na zemlji
ali - avaj, ona ne samo da nije njegov tip fizicki vec je i mene vec iznervirala...na 2/3 epizode :mrgreen:

zamislite - posljednji ste ljudi na zemlji i zaglavite s nekim ko vas nervira za sve pare
sta cinite?
jel ipak obnovite ljudski rod kako znate i umijete ili jednostavno posaljete sve odakle je doslo...?
sta je za vas granica koju jednostavno ne mozete prijeci kad je...nekompatibilnost u pitanju? :lol:
imam zero tolerancije
 
Ma, ne on je raspali šatro kul lik, a ona je lujka istripovana koja hoće da se uda i da ima njegovu decu iako joj se lik uopšte ne sviđa. Hoće i prsten i prosidbu i da mu čisti gajbu i uzgaja paradajz sa njim, tj. on da uzgaja, jer ona sirota ženica ne može sama :(((

P. S. E, da taj raspali lik se skroz smorio što žena nije prepička. :(((

ti si ovo bas...analizirala :lol:
 

Back
Top