jel biste vi ofarbali macku u roze?

ne mi smo debili ti nam pojasni molim te :roll:

shvatamo al na ljsu ovakvih tema na kilo pa nisi ispala originalna ni malo, i to bolje uradjenih, bez kicenja ubistvom
ako kopiram izvinte,nisam videla takve teme.
volim i ja zivotinje ali i crni humor,svaki humor,posebno u divnom mi periodu ludila:lol:

- - - - - - - - - -


znas da sam na ovo pomislila cim si spomenuo pink:lol:
 
ako kopiram izvinte,nisam videla takve teme.
volim i ja zivotinje ali i crni humor,svaki humor,posebno u divnom mi periodu ludila:lol:

- - - - - - - - - -



znas da sam na ovo pomislila cim si spomenuo pink:lol:

ovo nije crn humor
nemoj meni ljubitelju crnjaka cinizma i ironije da pricas sta je to
ovo je zlostavljanje zivotinja i ova karakondzula treba za to da odgovara, da je u nekim bolje uredjenim drzavama ne bi se provukla tako lako, ima srece sto je u rusiji

a sto se tice pice i njene frizure pun ljs takvih tema, pa nema potrebe da nam crtas o cemu se radi u ovoj
mene jednostvano mrzi da se ponavljam i da pricam na tu temu...ko voli nek navali u opisivinja friziranja :lol:
 
znas da sam na ovo pomislila cim si spomenuo pink:lol:

i ja kad sam pročitao čupava roze mačka :mrgreen:

- - - - - - - - - -

a bugarska zelena mačka :mrgreen:

546059_profimedia0212369020_f.jpg


http://www.blic.rs/Slobodno-vreme/Zanimljivosti/525331/NEPREPOZNATLJIVA-Zelena-macka-iz-Bugarske-se-konacno-okupala
 
da je u nekim bolje uredjenim drzavama ne bi se provukla tako lako, ima srece sto je u rusiji

Tacno.Ja sam Rusiju uvek zamisljao kao Srbiju samo mnogo vecu.Od prilike,kako bi Srbija izgledala da je mnooooogo veca,sa mnooooogo vise stanovnika i sa parama.Znaci budale.

Inace ne bih uradio nista sto se kosi sa mojim principima i cinio ustupke ovako debilne kao sto je mucenje zivotinje zarad vagine.
 
Verovatno sam previse na forumu ali kada mi se pomene maca forumasica pa nisam siguran na sta se tacno misli. :whistling:

Salu na stranu, volim svoje macke i ne bih nikada nesto radio njima jer druga strana to trazi. I ovako volim macke, i jedino bi mozda smetalo ako je macka prljava, ostavlja dlake po kuci i sl. mada opet, nije bas da imam pravo da joj pricam sta da radi sa njenom mackom u njenoj kuci.
A ovo za farbanje mi je debilno.

A ako se misli na vaginu, pa ni tu nemam neke zahteve. Ne bi bilo lose jedino da se podsisa malo, ako vec ne brija ili ne zeli, cisto da se ima laksi pristup i vidljivost.
A i higijena se podrazumeva.
 
Poslednja izmena:
niko ne shvata moje pitanje:rotf:

prvo nam kazi kakva je tvoja, tako to ide ovde, a onda cemo mi nase misljenje :)

- - - - - - - - - -

ovo nije crn humor
nemoj meni ljubitelju crnjaka cinizma i ironije da pricas sta je to
ovo je zlostavljanje zivotinja i ova karakondzula treba za to da odgovara, da je u nekim bolje uredjenim drzavama ne bi se provukla tako lako, ima srece sto je u rusiji

a sto se tice pice i njene frizure pun ljs takvih tema, pa nema potrebe da nam crtas o cemu se radi u ovoj
mene jednostvano mrzi da se ponavljam i da pricam na tu temu...ko voli nek navali u opisivinja friziranja :lol:

sto si ti nezgodna ovaj mislim nikad cula za brazilku :roll:

- - - - - - - - - -

Rekla bih i da je sladji od bogojavljanske vodice.

:lol:
 

Back
Top