ZIVOT izvrnut NAOPACKE

divlja u srcu

Poznat
Banovan
Poruka
7.025
Da li vam je nekad palo na pamet, kako bi vas zivot izgledao da ga okrenete naopacke, u smislu da volite sve sto voleli niste, da stvari radite sasvim suprotno od onog kako inace radite? Provodite vreme sa ljudima drugacijim od ovih sa kojima provodite? Kakav bi vam zivot bio? :-D

 
da da da jako chesto....chesto je tako jako to da promenim i izokrenem....i da se ponovo rodim u kozhi nekoga ko nije ja i ne voli isto shto i ja i nekoga ko je suprotan i nepodnoshljivo drugachiji.....i ubio bih se
 
zhasu :shock:
slushala narodnjake, smissao zhivota trazhila u shpanskim sapunjarama,kokodakala sa ostalim zhenama , a trazchevii spletke bi mi bili jedina radost u zhivotu , ah da i verovatno smatrala da je pera jedan mladic skroz na mestu sa fantastichnim smislom za humor :mrgreen:

ubila bih se u momentu !
 
divlja u srcu:
Da li vam je nekad palo na pamet, kako bi vas zivot izgledao da ga okrenete naopacke, u smislu da volite sve sto voleli niste, da stvari radite sasvim suprotno od onog kako inace radite? Provodite vreme sa ljudima drugacijim od ovih sa kojima provodite? Kakav bi vam zivot bio? :-D


Šta ti je divlja imaš krizu identiteta?
 
Da sam drugacijam ne bih voljela paradajz i kokos...
I bila bih mudra i prepredena...
I vjerovatno mi ljudi ne bi govorili da sam fina i slatka.. :roll:
I mozda bih bila odgovornija i vrijednija.
Ljudi me ne bi mogli povrijediti i ne bih bila neodlucna.
I ne bih znala pisati pjesme, a mozda bih znala dobro da crtam i da pjevam.
 
Ne bih tolerisala tuđe greške, sve bih ja to po kratkom postupku..
d014.gif

...a znala bih i da najnevinije trepcem okicama.
d040.gif


Freaky, ha?
 
divlja u srcu:
Da li vam je nekad palo na pamet, kako bi vas zivot izgledao da ga okrenete naopacke, u smislu da volite sve sto voleli niste, da stvari radite sasvim suprotno od onog kako inace radite? Provodite vreme sa ljudima drugacijim od ovih sa kojima provodite? Kakav bi vam zivot bio? :-D


zar postoji drugacije? :I

ali ja ne znam shta je drugacije

ja sam ravnodushna prema svemu sta ja uopshte volim? osim da jedem

a i to ne volim... hm
 

Back
Top