Madona bi volela da popije piće s Marin Le Pen

Vesti Krstarice

Domaćin
Poruka
3.263
PARIZ, 2. marta 2015. (Beta-AFP) - Američka pop zvezda Madona rekla je u ponedeljak da bi volela da "popije piće" s vodjom francuskog ekstremno desničarskog Nacionalnog fronta Marin le Pen, da čuje "iz njenih usta" u šta ona veruje, a istovremeno je izrazlila podršku satiričnom francuskom nedeljniku "Šarli ebdo" i rekla da životi novinara tog lista "nisu izgubljeni uzalud".

"Možda nisam razumela Marin le Pen, nisam sigurna i iznad svega ne želim da počnem rat", rekla je Madona za francusku televiziju "Canal Plus".

"Sa mnom ljudi imaju ideju o tome ko sam, za šta se angažujem, u šta verujem, i često kada popiju piće sa mnom i razgovaraju sa mnom odu sa drugačijim mišljenjem", dodala je pop zvezda.

"Ono što želim jeste mir u svetu, pa je prema toma moja prva misao kada pomislim na Marin le Pen da bih volela da je sretnem, da s njom porazgovaram, da mogu da čujem iz njenih usta direktno u moje uši u šta ona veruje kada su u pitanju ljudska prava, ne samo u Francuskoj nego u celom svetu, to je vrlo važno za mene", rekla je Madona.

Američka zvezda je prilikom svoje poslednje turneje 2012, objavila video klip na kome se Marin le Pen pojavljuje s kukastim krstom na čelu. U nastupu u pariskoj Olimpiji, jula 2012, nije pustila taj kontroverzni klip, već je odala počast "toleranciji" Francuske.

Madona (56) je zatim dugo grlila Luca, karikaturistu nedeljnika "Šarli ebdo", koji je takodje bio gost emisije.

"Mislim da vaši životi nisu izgubljeni uzalud", rekla mu je Madona sa suzama u očima misleći na žrtve terorističkog napada 7. januara u kome je desetkovana redakcija tog satiričnog nedeljnika.

Madona, čiji novi album "Rebel Heart" izlazi ove nedelje, na leto kreće na turneju po Severnoj Americi, a od novembra će krenuti i u turneju po Evropi. Producent Live Nation najavi je da će u Parizu njen koncert biti 9. decembra.
 
Gledam onaj MTV, po ceo dan vam ja piljim u to, gledam oni pevači,
pa ko rekoh a što ja ne bi moju Cecu na engleski malo pustio?


I have only one hour
you're not my bro for sure
no,no
no,no
You're awesome as a starship
but we're just in alcoholical relationship
no, no
no, no
Some of the greatest fires never burns out
Bad connections
no, no, no
they have no end no, no
let's go, move on

/mindnumbing intermezzo/
bow-bow-bow
wee-wee-wee-wee
bow-bow-bow
wee-wee-wee

let's go, let's go, let's go, let's go,
let's go, let's go, let's go, let's go,
come on, move on
let's go, let's go, let's go, let's go,
let's go, let's go, let's go, let's go,
come on, move on

I have only one hour
you're not my bro for sure
no,no
no,no
You're awesome as a starship
but we're just in alcoholical relationship
no, no
no, no
Some of the greatest fires never burn out
Bad connections
no, no, no
they have no end no, no
let's go, move on

zbilja, hoćete onaj kaktus da vam poklonim
smeta mi
 
Poslednja izmena:

Back
Top