Tripovi

gost 358859

Poznat
Poruka
7.403
Koji su to dugotrajni tripovi koje ste imali?
Moj je na primer onaj sa imenom sto sam navela u temi.
Da necu doziveti dvadeset i petu, da cu umreti tako sto cu se udaviti.
Ima ih jos... ajte vi malo...
 
У, бре, жене, ала су вам трипови, куд од најгорих кренусте, далеко било :sad2:

Ја имам трип да ћу се успавати и закаснити на посао.

Из тог страха се сваког јутра будим пре сата :lol:
 
Imam trip od saobraćaja. Msm ok kad ja vozim, al kad ja nisam za volanom, užas. Baš u malo vozača imam poverenja i obično sam u grču kao suvozač.

Kada neko od mojih putuje negde, živa nisam dok se ne jave da su stigli. Ne znam zašto je to tako. I ne sećam se kada je sve to počelo.

Sestra kada izađe, a vozi obavezno mora da mi se javi da je stigla kući. Stalno mi na pameti.

Sada će svi reći da sam blesava.

Al eto letos mi se javila da je stigla kući da ja kao ne bi paranoisala i deset minuta nakon toga imala udes. I to zajeban baš.

Dobro je sada.

Al moji tripovi sada sve jači.
 
Tripovi su destruktivni po psihu i samopouzdanje ..
Ja sam skroz bez veze, utripovala da se necu upoznati i imati sex sa jednim macanom a :butkice: i sve sto treba za to..:zkez:
... i ...stvarno ga nemam...:lol:.tako da cu morati da se manem tog tripa sto pre.:mrgreen:......
a i vama savetujem..zahebite tripove...
 
Imam trip od saobraćaja. Msm ok kad ja vozim, al kad ja nisam za volanom, užas. Baš u malo vozača imam poverenja i obično sam u grču kao suvozač.

Kada neko od mojih putuje negde, živa nisam dok se ne jave da su stigli. Ne znam zašto je to tako. I ne sećam se kada je sve to počelo.

Sestra kada izađe, a vozi obavezno mora da mi se javi da je stigla kući. Stalno mi na pameti.

Sada će svi reći da sam blesava.

Al eto letos mi se javila da je stigla kući da ja kao ne bi paranoisala i deset minuta nakon toga imala udes. I to zajeban baš.

Dobro je sada.

Al moji tripovi sada sve jači.

Isti slucaj.Inace kao vozac dnevno prelazim bar 300 km ali kada neko drugi vozi stalno tripujem da je nesiguran,da vozi prebrzo,da ce da proleti kroz stop...i to mi se desava od skoro.Ni u koga nemam poverenja.

I imam trip da cu oboleti od rakcine.Prvo jer su u mojoj familiji svi umirali od toga a i u vojsci sam se zesce ozracio.
 
Kada nesto cekam... tripujem da cu pre docekati ako uzmem nesto drugo da radim. A verovatno je i tako, zaradis se, skrenes misli, pa brze dodje.
Na 8. sam spratu, gore ravan krov. Tripujem da ce mi se leti neko spustiti na terasu i uci u stan.
Volim a izbegavam kukuruz i sve od njega. Tripujem da nevidjeno goji, vise nego bilo sta drugo.
I tako...
 
Kada nesto cekam... tripujem da cu pre docekati ako uzmem nesto drugo da radim. A verovatno je i tako, zaradis se, skrenes misli, pa brze dodje.
Na 8. sam spratu, gore ravan krov. Tripujem da ce mi se leti neko spustiti na terasu i uci u stan.
Volim a izbegavam kukuruz i sve od njega. Tripujem da nevidjeno goji, vise nego bilo sta drugo.
I tako...

ni slucajno :lol:

166310_CornGirl_1.jpg

:lol:

75956_maisvibrator.jpg
 
Poslednja izmena:
pa....od tih vasih tripova ni jedan ne delim....a ne mogu da se setim ni jednog koji negujem...imam trip da cu predugo da zivim i sva sranja da nadzivim...kad smo kod toga...:P
 

Back
Top