**** FREND

u banalnom uvodu se zaista krije zanimljivo pitanje
takav odnos je moguc, ali dinamican kao i svaki, retko ostaje u istim okvirima
problematika je u zeljama, potrebama i mogucnostima, a sa druge strane (ne)zainteresovanoscu za eskalacijom
cini mi se da je na kraju uvek jedna ogromna bulja

:cool:
 
NAPOMENA: ZAMISLJAM SITUACIJU NIJE STVARNA sto je tema da je.bem od druga koji se zove Friend curu mogu samo ako nije ku.rva i ako nije la.ka riba... eto tako, budite sigurni da moze da ima seks sa nekim sa kim nije u vezi neka koja nije ni laka ni nista lose, sto se kaze promiskuitetna nije, nego je dama... ali tu se radi samo o tome da ja umijem nesto sto on ne i obratno... a ona oce sve... ali oce i da ponudi sve.... tO JE SVE HRISCANSKI I DOBRO,. pozdrav za sve episkope svijeta. zagrebacka sto ti radi papa sto se ne slozii i ne misli da Bog kad bi htio da bude na ima predstavnika na zemlji sam bi ga i posla, a ne papu...
ATEISTA SAM, ALI POSTUJEM PRAVOSLAVLJE, ONO PRAVO A NE POVRSNO, DUBOKO PRAVOSLAVLJE:
pravoslavlje je danas jedina vjera u Boga. - najvise je napadana, ali je zato i najjaca bila, pa je i do danas ostala a prva je i pocela, i nema hriscanstva bez pravoslavlja, ono shvata smisao. Katolicanstvo je vjera u papu, a protestantizam u sudbinu.
 
Poslednja izmena:
a shvatio sam, to je kad zenska momku koji je je.be nudi da taj ili drugi put dovede i drugaricu koja ce da ih zadovoljava dok oni to rade, a sve to trudeci se da im ugodi dajuci sve od sebe, dok oni ne rade nista sto bi moglo njoj fizicki da godi (toj fu.ck prijateljici), ili malo manje sadisticki oblik, ali to je to. Necu da odgovorim. Naravno da bi pristao da mi zenska. kad bi imao zensku, dovede takvu, al ako kaze da je postena djevojka i da nije ku.rva ni la.ka riba.
 
Ma neeeeeeeeeeee

Mislila sam na stvarno jakooo dobrog frenda s kojim se povremeno prasneš da razbiješ monotoniju :D

ti već malo predaleko krenuo u maštanje :)
a shvatio sam, to je kad zenska momku koji je je.be nudi da taj ili drugi put dovede i drugaricu koja ce da ih zadovoljava dok oni to rade, a sve to trudeci se da im ugodi dajuci sve od sebe, dok oni ne rade nista sto bi moglo njoj fizicki da godi (toj fu.ck prijateljici), ili malo manje sadisticki oblik, ali to je to. Necu da odgovorim. Naravno da bi pristao da mi zenska. kad bi imao zensku, dovede takvu, al ako kaze da je postena djevojka i da nije ku.rva ni la.ka riba.
 
To uvek može da se desi, samo ako nađeš nekoga ko to zaista želi... Mada ja nisam za to jer se zaljube. U mom slučaju žene, za muškarce ne znam, njima je verovatno dobro dok god krešu aktivno.
 
To ovisi šta želiš, s poznatim zna biti jakooo zanimljivo ako si maštovit i opušten. To ne možeš s nekim novim, ipak treba par puta onak za detaljnije upoznavanje i opuštanje

- - - - - - - - - -

Ha ha ha zato i brak ima svojih prednosti u nekim slučajevima, u startu se sve dogovori i znaju se granice emocija i ponašanja, znači možeš voljeti i zaljubljivati se koliko hočeš ali radi toga se ne razvodi :D Ne znam kakav je tempo života u Bg ali u Zg od obaveza ne možeš se ni prasnuti u nekoj konstanti...
 
kad bih bila sigurna da razumijem temu, vjerovatno bih odgovorila :roll:

pa da je bar stavila f umesto 1 zvezdice znali bi svi,ovako moz misliti da voli da krasi naslov:lol:

- - - - - - - - - -

prijatelji se ne hebu :roll:

to se zove prijatelji sa povlasticama :lol:

- - - - - - - - - -

To uvek može da se desi, samo ako nađeš nekoga ko to zaista želi... Mada ja nisam za to jer se zaljube. U mom slučaju žene, za muškarce ne znam, njima je verovatno dobro dok god krešu aktivno.
e jest ovo zajebano,ako se prolongira moze neko da se zaljubi a ovaj dr oce samo keks kombo..
 
To ovisi šta želiš, s poznatim zna biti jakooo zanimljivo ako si maštovit i opušten. To ne možeš s nekim novim, ipak treba par puta onak za detaljnije upoznavanje i opuštanje

- - - - - - - - - -

Ha ha ha zato i brak ima svojih prednosti u nekim slučajevima, u startu se sve dogovori i znaju se granice emocija i ponašanja, znači možeš voljeti i zaljubljivati se koliko hočeš ali radi toga se ne razvodi :D Ne znam kakav je tempo života u Bg ali u Zg od obaveza ne možeš se ni prasnuti u nekoj konstanti...


Narocito si puna obaveza u zg ako si u drustvenoj firmi ili kod onog cobana bandica i ostale bagre.
 

Back
Top