Policijski cas i maloletnicki seks

Umri_muski

Legenda
Poruka
54.690
Malo je poznato da u mnogim gradovima USA postoji policijski cas.
U nekim je to bas onako kao za vreme Nemaca kod nas, znaci posle 22h nista maloletno ne moze biti na ulici, ali ima i strozijih, kad nista posle 17h ne moze biti napolju a da je maloletno.
Ima i primera gde to vazi do 21godine., ne do 18.

Neko vreme je u Los Angelesu i jos nekim gradovima kad je bila restrikcija struje (ima gradova gde je vec 10 godina restrikcija struje), bilo vazenje policijskog casa i za odrasle...

Pitanje seksualnosti dece u tim sredinama i analiza tinejdzera u tim sredinama.
Policijski cas vrlo malo utice na opstu populaciju, tj vecina zenske dece je stupila u odnose sa 13 a muske sa 15 godina, dok se za brzoplete ta granica smanjuje. Ruzna je rec brzopletost, jer su u pitanju teski poremecaji u porodici, ili incesti ili nasilje i obicno je tu prisutan i znak seksualnog usmerenja kao resenja za sto raniji odlazak deteta iz takve sredine...udajom i zenidbom...

Posto kod nas jos ne postoji policijski cas, a planira se uvodjenje, sto je naravno veliki trosak za srpske roditelje, jer tada nema kao sada, parola snadji se dete, pa dodji samo kuci, hocemo da te vidimo kuci tad i tad...nego ili prevoz policijom ili mora sam roditelj da obezbedi prevoz u vreme policijskog casa...red je da pogledate malo i na ovu temu.
 
Odrastao sam bez policijskih casova, dolazio kuci pre 12, a kada bi kasnio odrzali bi mi bukvicu posteno, i ziv i zdrav i normalan.
Problem je danas sto roditelji ne kontrolisu decu, nece, ne mogu, ne umeju, ne znam sta je problem sa njima.

Daleko od toga da dete, 13,14,15 godina treba da luta nocu po gradu ko zna gde i sa ko zna kime, jer svakakvih manijaka ima. Mada i manijaci idu po danu, po svakom kaficu, po svakom splavu.
Bolje bi bilo da oni ogranice rad kafica i klubova i splavova, do 12 ili 1 a ne policijski casovi.
 
Po mom iskustvu, ti manijaci i uglavnom kriminalci nastaju baš u tom dobu kad su maloletni i kad im zakon ne može ništa.
Oni to skapiraju i posle imaju slobodu za razne radnje.
I kod nas postoji nekakva zabrana za maloletnike posle 12h valjda beše, ali to u praksi niko ne sprovodi. Džaba nama zakoni kad ih niko ne ferma.
 
Za tu zabranu kod nas se nesto secam, kroz maglu pre par godina, usli pandurija u neki kafic i licne karte oko 12 i maloletnici kuci ili tako nesto. I to je je bilo jednom pre koliko ko zna godina.
Ja mislim da je ozbiljniji problem sto maloletnicima sluze alkohol jer maloletna osoba ne zna da se kontrolise i nema odgovornost. Cast izuzecima, i ja sam pio sa 15-16 i pravio gluposti kojih se i sada stidim.

Ja mislim da kriminalci nastaju zbog loseg drustva i manjka vaspitanja, jer svaki klinac zeli da bude frajer da ne sme niko da mu nista kaze, kada mu neko kaze on mu lupi dva samara i ovaj cuti (bar je tako u moje vreme bilo, danas se nozevima bodu).
Samo vaspitanje, red, rad, disciplina i ljubav, to pravi ljude.
 
Policijski cas vrlo malo utice na opstu populaciju, tj vecina zenske dece je stupila u odnose sa 13 a muske sa 15 godina, dok se za brzoplete ta granica smanjuje.


Potpuno netačno, to su samo urbane legende, i, u Srbiji, opšti kafanski stav "današnje klinke se satiru od...", koji nema veze sa realnim svetom.


Prosečni uzrast pri prvom seksualnom odnosu u USA je 17 godina za muškarce, odnosno 17.3 godina za žene, i to se ovaj prosek podiže poslednjih godina, tj. tinejdžeri u USA su sve stariji pri stupanju u prvi seksualni odnos.

Percent of population having had first intercourse, by age

Males
25% by age 15
37% by age 16
46% by age 17
62% by age 18
69% by age 19
85% by age 20-21
89% by age 22-24

Females
26% by age 15
40% by age 16
49% by age 17
70% by age 18
77% by age 19
81% by age 20-21
92% by age 22-24

Detalje možeš videti ovde.


***

Poznati američki McKinsey Institute nudi i podatke o prosečnom dobu stupanja u prvi odnos i po etnicitetu (da ne bude odmah "ali crnci..." ;) ):

Average age of first intercourse, by ethnicity:
White: 16.6
Black: 15.8
Hispanic: 17.0
Asian American: 18.1
Other: 17.4

Inače, ova gornja statistika "po etnicitetu" je za muške članove populacije. Ženski deo populacije iz ovih zajednica stupa u prvi odnos u proseku još kasnije nego muškarci.
 
Poslednja izmena:
Ova priča me mnogo podsetila na jedan davni događaj (iz doba koje mnogi posetioci ovog foruma smatraju kao 'doba kada se znao red'). Reč je o srednjoškolki koju je zatucani otac gnjavio zabranama izlaska, "kući do 9" i sličnim fazonima. Maloj je pukao film i vrisnula: "Što mi ne daš da izlazim! Misliš da ću uveče da se je6em!? Ako ću da se je6em ja ću po danu da bežim iz škole pa ću da se je6em!"

Tata je postao slomljen čovek i više se nije upuštao u vaspitavanje ženskog deteta.
 
Malo je poznato da u mnogim gradovima USA postoji policijski cas.
U nekim je to bas onako kao za vreme Nemaca kod nas, znaci posle 22h nista maloletno ne moze biti na ulici, ali ima i strozijih, kad nista posle 17h ne moze biti napolju a da je maloletno.
Ima i primera gde to vazi do 21godine., ne do 18.

Neko vreme je u Los Angelesu i jos nekim gradovima kad je bila restrikcija struje (ima gradova gde je vec 10 godina restrikcija struje), bilo vazenje policijskog casa i za odrasle...

Pitanje seksualnosti dece u tim sredinama i analiza tinejdzera u tim sredinama.
Policijski cas vrlo malo utice na opstu populaciju, tj vecina zenske dece je stupila u odnose sa 13 a muske sa 15 godina, dok se za brzoplete ta granica smanjuje. Ruzna je rec brzopletost, jer su u pitanju teski poremecaji u porodici, ili incesti ili nasilje i obicno je tu prisutan i znak seksualnog usmerenja kao resenja za sto raniji odlazak deteta iz takve sredine...udajom i zenidbom...

Posto kod nas jos ne postoji policijski cas, a planira se uvodjenje, sto je naravno veliki trosak za srpske roditelje, jer tada nema kao sada, parola snadji se dete, pa dodji samo kuci, hocemo da te vidimo kuci tad i tad...nego ili prevoz policijom ili mora sam roditelj da obezbedi prevoz u vreme policijskog casa...red je da pogledate malo i na ovu temu.

kakve veze ima zabrana kretanja sa seksom unutra?
seksaju se ljudi po selima i bez struje, onako na poverenje

- - - - - - - - - -

inače koje god političko ili crkveno uredjenje bilo u ma kojoj državi
seksaulna zrelost se ne može stopirati
tako htela Priroda ili Gospod ako vam god milije
 
Poslednja izmena od moderatora:
Sto se tice ove usa statistike i modernih legendi, ne bih se ja bas upustao da verujem tim istrazivanjima, jer iskazi ljudi i tinejdzera zavise od svakog detalja pri uzimanju podataka...
Meni su ovi podaci totalno u suprotnosti sa podacima sociologa ili sudskih sluzbi iz nekih od ovih gradova gde ima policijskog casa...
A sasvim sigurno nisu na nasim prostorima...
 
Jel pričamo o Americi kao kontinentu ili o Juanjted Stejtsima gde plaćeni bolesnici prave nadri statistike?
Zamisli "naučnik" ide po žbunju i voajeriše za statistiku....
Au naučnog radnika...

U Teksasu je najbolje - okačiš kamp prikolicu na banderu pa nek ti isljuče struju, pomeriš prikolicu na sledeću
Jel ima kakva statistika za one hiljade ljudi u New York petospratnoj kanalizaciji?
Jes Nindža Kornjača al živi u New York otprilike ko gologuzija po Beogradu
 
Poslednja izmena:
ja sam svoju privatnu statistiku i istraživanje bazirao na ideji: "vatam somove na bućku"
naime kad god me neko iznervira od seoskih inžinjera ili seoskih menadžera
kažem doslovce ovako: "ti će mi kažeš šta treba i kako treba, dok nisi došao u Beograd vukao si kite vršnjacima po selu"
odma pobegnu i zaobilaze me u najširem luku ... pitaju posle kolege: "šta si mu rekao pa vršti čim pomenemo tvoje ime za angažman"
ja kažem: "gledaj svoja posla ako misliš da dobiješ platu"
Na kraju sam rešio da radim u privatni sektor na crno pošto na državnom, posle gej parade, sve manje šanse da se uvrede kad ih podsetiš na prva iskustva.

a i seljančice vole po Beogradu da kažu: "bila sam silovana pa sam odbijala muško dok tebe nisam upoznala"
e kad vam to kaže odma da ispreturate po njenim fiokama da vidite koliko je "čedna"
blam me da napišem koja sam pomagala i proizvode našao kod bivše al nigde bar Novi Zavet da nadjem
kako li je čula za sve to kad tamo nemaju tehničke mogućnosti za internet?

Sodoma i gomora, kakva Amerika kakva EU?
Pa nas će izbace iz EU pre nego udjemo kad vide ko smo
 
Poslednja izmena:
Potpuno netačno, to su samo urbane legende, i, u Srbiji, opšti kafanski stav "današnje klinke se satiru od...", koji nema veze sa realnim svetom.
Da, kao što je deo tog stava i prekrojavanje statistike po sopstvenom nahođenju, nipodaštavanje nauke i zaključivanje na osnovu imaginarnog ili komšijskog iskustva. :lol:

Inače, ne vidim kako bi represivne mere seksualno ili bilo kako vaspitale decu.
 
Ljudi su se odvojili od Prirode i to baš mnogo pa je važnije da brineš o nenormalnom nego o egzistencijalno ugroženom

Kaže statistika u Prirodi da životinje, a naročito majke vode računa šta se rodilo, mužjaci se ne mešaju njihovo je da ulove za u kuću
Tako mačka pridavi kilavo mače
Krava ume da pobode krljavo tele
Krmača pa neće da doji svako
Svraka pa izderanžira mlitavo
Mrav pa...

- - - - - - - - - -

mi moramo odgovore da tražimo u Prirodi odnosno da se uozbiljimo,
jer kao što vidimo ovako ne valja - svuda problemi
a zašto?
zbog majki koje nisu uradile šta je trebalo
 
Poslednja izmena od moderatora:
Potpuno netačno, to su samo urbane legende, i, u Srbiji, opšti kafanski stav "današnje klinke se satiru od...", koji nema veze sa realnim svetom.

Problem je u tome što se forsira mišljenje da je kafana institucija a ne mesto gde pijandure dolaze da olajavaju jedni druge u jedinim trenucima kada imaju hrabrosti. Čast normalnima koji samo dođu malo da se provedu i odu svojim kućama.
 
d2.gif


Amerika, Amerika zemlja velika
Ali metar moga sela...
 
Ljudi su se odvojili od Prirode i to baš mnogo pa je važnije da brineš o nenormalnom nego o egzistencijalno ugroženom

Kaže statistika u Prirodi da životinje, a naročito majke vode računa šta se rodilo, mužjaci se ne mešaju njihovo je da ulove za u kuću
Tako mačka pridavi kilavo mače
Krava ume da pobode krljavo tele
Krmača pa neće da doji svako
Svraka pa izderanžira mlitavo
Mrav pa...

- - - - - - - - - -

mi moramo odgovore da tražimo u Prirodi odnosno da se uozbiljimo,
jer kao što vidimo ovako ne valja - svuda problemi
a zašto?
zbog majki koje nisu uradile šta je trebalo



Jel' ti to ovde propagiraš eutanaziju "nenormalnih"? :eek:

Na primer, rodi se beba sa nekim nedostatkom, i po tebi majka treba da je "pridavi" ili "pobode", ne bi li se "ponovo vratili Prirodi"?
 
Percent of population having had first intercourse, by age

Males
25% by age 15
37% by age 16
46% by age 17
62% by age 18
69% by age 19
85% by age 20-21
89% by age 22-24

Females
26% by age 15
40% by age 16
49% by age 17
70% by age 18
77% by age 19
81% by age 20-21
92% by age 22-24

Detalje možeš videti ovde.


***
.

Ili sam ja totalno zaboravio matematiku, ili se ovi procenti nešto ne slažu.
Ispada da je svako devojče u USA 4,25 puta izgubilo nevinost.
Mislim znam ja jednu što je svake nedelje novom liku prodavala priču da je nevina, ali njoj ni klinci u školskom dvorištu nisu verovali, a kamoli zvanična statistika.
 
Ili sam ja totalno zaboravio matematiku, ili se ovi procenti nešto ne slažu.
Ispada da je svako devojče u USA 4,25 puta izgubilo nevinost.
Mislim znam ja jednu što je svake nedelje novom liku prodavala priču da je nevina, ali njoj ni klinci u školskom dvorištu nisu verovali, a kamoli zvanična statistika.

Ja sam ove podatke shvatila da 25% od ukupne populacije izgubi nevinost do 15 god, 37% do16 itd,... do 24 godine preko 90% populacije
 
Jel' ti to ovde propagiraš eutanaziju "nenormalnih"? :eek:

Na primer, rodi se beba sa nekim nedostatkom, i po tebi majka treba da je "pridavi" ili "pobode", ne bi li se "ponovo vratili Prirodi"?

Ne bre, prebacuje majci što nije poštovala zakone prirode pa sad on mora da se pati po forumu, a i mi s njim.

- - - - - - - - - -

Ja sam ove podatke shvatila da 25% od ukupne populacije izgubi nevinost do 15 god, 37% do16 itd,... do 24 godine preko 90% populacije

Pametnica! :cmok:
 

Back
Top