ПИТАМ СЕ ПИТАМ

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
lara#1:
Moj ex je prilicno u fazonu J. Ducica i njegove knjige Blago cara Radovana. Takvo ponasanje je djubrasto. Procitaj i nauci. Ali, ja glasam za Ducica pesnika, ne Ducica sovinistu.
Svaka cas Laro na priznanju.Evo sama kaze da joj je bivsi bio djubre, znaci ona voli djubre,kao sto neko rece djubre ide u kantu iz cega se dalje zakljucuje da je Lara-kanta!

Salim se Laro,ja to samo bezveze lupam.
Ma daj te o cemu pricate, nevalja samo biti mlakonja,za sve ostalo ce se nadje prava, osim ako ti nezelis da zavodis sve devojke, onda ....
 
Hm da...i onda naidjes na devojku koja ne zeli da budes djubre uopste ali naravno, poucen prethodnim iskustvima ti budes djubre i dalje i pored njenih upozorenja i sta...izgubis je. Sve je to individualno, mislim da mozes da procenis kod koje to 'biti djubre' prolazi a kod koje ne.
 
Nina2:
Hm da...i onda naidjes na devojku koja ne zeli da budes djubre uopste ali naravno, poucen prethodnim iskustvima ti budes djubre i dalje i pored njenih upozorenja i sta...izgubis je. Sve je to individualno, mislim da mozes da procenis kod koje to 'biti djubre' prolazi a kod koje ne.

Kako to mislis izgubis je. Ja nikoga ne poznajem a da je imao neku osobu. Onailil on danas mogu biti tu sutra vec ne.
Pa nije auto da ti ga ukradu.
 
Neki frik odozgo provocira. I on je pomalo djubre.
Inace, nijedna devojka, pa ni ja, ne voli da je muskarac takav - ali ponekad vi to radite tako prefrigano i lukavo da sva nasa racionalnost pada u vodu. Eto, zato nekad djubre i ne zavrsi u kanti (odmah, prvo se malo ubudja:))
 
Ne ono jednokratno i smrdljivo koje odmah provalimo i eliminishemo, vec onako simpatichno, poput one gomile dzidza-bidza,praznih kutijica,igrachkica itd, koje su dushu dale da ih pobacamo,nichemu ne sluze, ali ne znam iz kojeg razloga su josh uvek tu,ispod koze nam se uvukle,a stalno se gnjavimo oko njih, briskamo, zapinjemo,premeshtamo, slazemo i nerviramo shto nemamo snage da ih se reshimo i oslobodimo svoj zivotni prostor...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top