Zene su super...

jeste,super smo dok se ne razocaramo.a obicno nam se oci otvore tek kad pocnemo zajedno da zivimo
pa onda obrni okreni,tvoja teza moze i tako da se postavi

A nijedna zena ne razocara muskarca? Po difoltu je tako da muskarci serendaju i obecavaju kule i gradove, multi-orgazme itd., i onda nista od toga?

I dusice ste nezne, razumne i sve to kada dodje do raspada sistema? Ne zelite da unistite muskarca nikako, moze se sa vama dogovoriti lepo, jeeeel? :mrgreen:
 
mislim da muškarci tako misle, isto tako i žene za njih, pa mu dođe na isto ...

- - - - - - - - - -

A nijedna zena ne razocara muskarca? Po difoltu je tako da muskarci serendaju i obecavaju kule i gradove, multi-orgazme itd., i onda nista od toga?

I dusice ste nezne, razumne i sve to kada dodje do raspada sistema? Ne zelite da unistite muskarca nikako, moze se sa vama dogovoriti lepo, jeeeel? :mrgreen:

Pa ako mužjak izneveri obecane gluposti, onda žena kriva, pa dabome..
 
A nijedna zena ne razocara muskarca? Po difoltu je tako da muskarci serendaju i obecavaju kule i gradove, multi-orgazme itd., i onda nista od toga?

I dusice ste nezne, razumne i sve to kada dodje do raspada sistema? Ne zelite da unistite muskarca nikako, moze se sa vama dogovoriti lepo, jeeeel? :mrgreen:

ne kad dodje do raspada sistema onda smo azdaje
pa nisamo lude da izigravamo zumbule
 
mislim da muškarci tako misle, isto tako i žene za njih, pa mu dođe na isto ...

- - - - - - - - - -

Pa ako mužjak izneveri obecane gluposti, onda žena kriva, pa dabome..

Ma nisam to pitao...ala vas jebbe odbrambeni mehanizam, strasno. :roll:

ne kad dodje do raspada sistema onda smo azdaje
pa nisamo lude da izigravamo zumbule

Azdaje, i to kakve.

Kakve veze ima biti normalan i razuman sa biti lud??? Mislim, kontam ja to...nasao bolju ribu, mladju, sa vecim sisama i sad vi morate da se svetite....ocajno i bedno, zar ne? :mrgreen:
 
pa ja izgravam zumbula.
ne, ja jesam zumbul.
ne zanima me da ikog unistavam.


- - - - - - - - - -

Ma nisam to pitao...ala vas jebbe odbrambeni mehanizam, strasno. :roll:



Azdaje, i to kakve.

Kakve veze ima biti normalan i razuman sa biti lud??? Mislim, kontam ja to...nasao bolju ribu, mladju, sa vecim sisama i sad vi morate da se svetite....ocajno i bedno, zar ne? :mrgreen:

zapravo zenu to najmanje razocara.mnogo vise se razocara kad shvati da pored sebe ima lenjog sebicnog skota koji je samo zeleo da pobegde od mamine suknje i pokusava rodjenu zenu da zameni za majku
 
zapravo zenu to najmanje razocara.mnogo vise se razocara kad shvati da pored sebe ima lenjog sebicnog skota koji je samo zeleo da pobegde od mamine suknje i pokusava rodjenu zenu da zameni za majku

Pa ko vam kriv sto se udajete za takve (ma da realno su vam male sanse da nadjete drugacije muskarce, i to se mora priznati)?

I nemoj da pricas da vas to najmanje razocara. Pa to vam je najveci udarac u lice, kada lik navata nesto drugo...pa otkud, pa kako, pa gde, pa vidi mene kako sam divna, lepa, vredna, LOL. :lol:
 
super su i kad ih venča dok se ima

Konacno nesto konkretno. :ok:

Znaci zena ce me voleti dok budem imao...cim ne budem imao, jebbace me na sve moguce i nemoguce nacine? :sad2:
Moram onda da gledam da imam uvek. :mrgreen:

ne mislim da je tacna kod svih

Ali kod vecine, jel tako?

saće ovo da preraste u kolektivni fajt žene vs muškarci :sad2:

Nece...moja je tema. Krenete li da kenjate trazim LOCK i cao zdravo. :)
 
…sve dok ih covek ne venca i sve dok se ne razvede od njih.
Sta mislite o ovoj tezi? Ima li tu istine? I ako ima – sta to onda znaci ustvari?

:mrgreen:

"Postoje dve vrste muskaraca koji nikada nece razumeti zene. Ozenjeni. I neozenjeni." :p


Sada ozbiljno. Ima istine. Zato i nisam za potpisan brak, samo peripetije posle. Lako se prelazi preko nekih mana dok ne zivite zajedno. Posle bas ono sto nas je privuklo moze vremenom da nas iritira, a na ono sto nam je smetalo u pocetku da oguglamo pa zanemarimo. Ipak, moj stav je da tek kada sa nekim dobijemo dete shvatimo sa kim smo zaista.
 
Nejasan mi je uvodni post, kažeš da su žene super dok ih ne vjenčaš i dok se ne razvedeš od njih što je kontradiktorno. Možda si mislio super su osim kad si u braku.

Hehe, pa zato i jeste stvar zajebbana. Teza kaze: zene su odlicne sve dok ich ne vencas. Znaci pre toga su super. Posle toga (=u braku) su uzas. A jos veci uzas i pakao sledi u slucaju razvoda braka. Tada su azdaje. Zakljucak: odlicne su dok sa njima vodis neobaveznu vezu. I svalerke su super, ali isto sve dok ne pocnu da traze i smaraju.

Jel sad jasnije? Slazes se sa tezom ili jok?
 
Pa ko vam kriv sto se udajete za takve (ma da realno su vam male sanse da nadjete drugacije muskarce, i to se mora priznati)?

I nemoj da pricas da vas to najmanje razocara. Pa to vam je najveci udarac u lice, kada lik navata nesto drugo...pa otkud, pa kako, pa gde, pa vidi mene kako sam divna, lepa, vredna, LOL. :lol:

istina je da te to momentalno izuje iz cipela,ne mogu da sporim,imam iskustva.al to razocarenje je nesto sto sto ili oprostis ili ne,razucarenje u lenjost i bezvoljnost kod coveka je nesto sto te izjeda kao crv godinama
inace moram da kazem da ne pricam o svom muzu,vec sam puno puta pisala da on radi i u firmi i vodi svoj posao,svaki dan trenira,vikendom trci oko 12 kilometara...ja sam ta koja je staticna
al zivim okruzena zenama i znam njihove price.
to je uglavnom nesto sto zenu najvise izludjuje
inace nemam bas volje da na jednu temu sto puta diskutujem.obicno napisem jedan post,pa idem dalje,tako da ne mogu se vise ubedjivati :)
 

Back
Top