Zene su super...

…sve dok ih covek ne venca i sve dok se ne razvede od njih.
Sta mislite o ovoj tezi? Ima li tu istine? I ako ima – sta to onda znaci ustvari?

:mrgreen:
Nije bitno vjenčavanje nego zajednički život . Tu se vidi ko je ko .
Prilikom zabavljanja se uglavnom jedna i druga strana predstavlja boljim
nego što jeste .Ima glume i kod zajedničkog življenja ali to ne može
dugo da traje .
Jesam li promašio temu ?
 
I ja znam za jedan slucaj. Tlacila ga je bukvalno 10+ godina. Kad mu je dopizdilo, pokupio se i otisao. Ona kao u neverici, ne zna sta ju je snaslo, u fazonu "pa otkud, nikad nista nije bilo i sad ode". Pa nije otkud. Em ti je on govorio godinama sta mu smeta, em su ti drugi ukazila na to da se ne ponasas fer prema njemu.
I dan danas nije dosla sebi. On se vencao nedavno, a ona prati i dalje sve sta se desava u njegovom zivotu (da li ima lovu, kakva mu je nova zena, cime se bavi, ma sve).

Koliko je to jadno, koliko moras biti pukotina da odes toliko u ofsajd... :eek: :dash:

Ja mislim da bi ova moja tako reagovala (jer mi je jednom prilikom već to i naglasila).

- - - - - - - - - -

Pitanje je da li si se ti razocarao? ;)
Ma dusa si od coveka. :lol:

To nije pitanje ove teme.
Mada da budem iskren, razočarao sam se u količinu novca.
Saće neka dežurna feministička moralistkinja da mi očita lekciju kao onomad na nekoj temi.
 
Nije bitno vjenčavanje nego zajednički život . Tu se vidi ko je ko .
Prilikom zabavljanja se uglavnom jedna i druga strana predstavlja boljim
nego što jeste .Ima glume i kod zajedničkog življenja ali to ne može
dugo da traje .
Jesam li promašio temu ?

Nisi promasio temu.

Ja mislim da bi ova moja tako reagovala (jer mi je jednom prilikom već to i naglasila).

Moja nije naglasila, ali nema ni potrebe da naglasava…jasno mi je i ovako da bi tako bilo. Zanimala se (i zanima se jos uvek) i za neke bivse…sta bi tek bilo kad bi bilo…morao bih na neki drugi kontinent da se preselim. :lol:

- - - - - - - - - -

To nije pitanje ove teme.
Mada da budem iskren, razočarao sam se u količinu novca.
Saće neka dežurna feministička moralistkinja da mi očita lekciju kao onomad na nekoj temi.

Pa i nije da nije, indirektno je i o tome rec.

Kakva sad kolicina novca?
 
Nisi promasio temu.



Moja nije naglasila, ali nema ni potrebe da naglasava…jasno mi je i ovako da bi tako bilo. Zanimala se (i zanima se jos uvek) i za neke bivse…sta bi tek bilo kad bi bilo…morao bih na neki drugi kontinent da se preselim. :lol:

- - - - - - - - - -



Pa i nije da nije, indirektno je i o tome rec.

Kakva sad kolicina novca?

Ukupna.
Ko zna možda sam i malo pohlepan, ali život je jedan.:mrgreen:
 
…sve dok ih covek ne venca i sve dok se ne razvede od njih.
Sta mislite o ovoj tezi? Ima li tu istine? I ako ima – sta to onda znaci ustvari?

:mrgreen:
Gle, venčanje je interakcija a nije jednosmeran proces, mislim da ti ne možeš neku osobu da venčaš ako je prethodno nisi obavestio o tome. (tako ti je bar postavljena tema ja venčam, ja razvedem )

Ako je nisi prvo pitao već si je samo venčao onda nije ni čudo što je nakon venčanja postala ,,bitch,,.
Ni ja ne volim da me neko venča a da me nije pitao prvo!
 
Poslednja izmena:
Ми смо фине само док не пустимо корен.

После смо као коров :mrgreen:

Замисли да одмах у старту откријемо карте, ко би нас оженио :zcepanje:
 
Srbi svakom nadju manu, nista lakse od toga. :mrgreen:

Ne skreci paznju za najbitnije stvari. Dakle: jel teza na mestu ili nije?

moguce da je tacna, mislism jeste uvek ako kupis macku u dzaku
ako je ne proveris pre toga, znaci konflikt, svada...ako je ona tolko suzdrzljiva i kotrolise to d bi te navatala, onda moras isprovocirat svadje, barem dve tri, e to ce pokazati njeno pravo lice i sta ti sledi u braku.

ne mora ti nista da joj obecavas, radis pre toga ljudio ionako oscekuju nesto al cesto se razocaraju jer kad se zivi zajedno malo je drugacije no kad se zabavljas a taj proces ne ukapiras
 
zapravo zenu to najmanje razocara.mnogo vise se razocara kad shvati da pored sebe ima lenjog sebicnog skota koji je samo zeleo da pobegde od mamine suknje i pokusava rodjenu zenu da zameni za majku

vidis zapravo ovo ja uvek kritikujem i dajem vam najvecu krivicu vama zenama, aj sto sinove unistite, vec i muzeve
ko sto meni kaze, kuhinja stan je moje ti donesi pare...a tako, dobro al ne kukaj ako ostavim sve na stolu i po podu
 
Poslednja izmena:
Aman, dosadni ste vise....niti pise cija je teza, niti pise da se radi o licnom iskustvu. Ako imate ista pametno da napisete - pisite. Bez nagadjanja i lupetanja.

Izvini, nisam na parastosu da moram da budem ozbiljna dok stojim mirno, uostalom lepo sam ti dala ozbiljan post ali ti si ga prepišao u širokom luku i nisi odgovorio na njega, a sad kad se zezam tebi smeta. Hellou! Ako hoćeš da ti se tema završi na četvrtoj strani, nastavi da naduvavaš svakog ko nešto napiše a nije zasnovano na naučnoj osnovi.
 
Poslednja izmena:
Izvini, nisam na parastosu da moram da budem ozbiljna dok stojim mirno, uostalom lepo sam ti dala ozbiljan post ali ti si ga prepišao u širokom luku i nisi odgovorio na njega, a sad kad se zezam tebi smeta. Hellou! Ako hoćeš da ti se tema završi na četvrtoj strani, nastavi da naduvavaš svakog ko nešto napiše a nije zasnovano na naučnoj osnovi.

A do toga je znaci. Dobro, izvini sto ti nisam prokomentarisao komentar. :lol:
 
A do toga je znaci. Dobro, izvini sto ti nisam prokomentarisao komentar. :lol:

Ne radi se o mojoj sujeti zaboga, ali kao postavljač teme i domaćin trebalo bi da imaš više živaca i manje ljutih izliva za druge postove. Kad ti dođe gost, ti mu ponudiš kafu ili piće u realu, a ne uvredu.
Ovde ista pravila važe. Ponudiš kulturan odgovor. Ne mora kafa!
 

Back
Top