Hocu da se zaljubim!!!

Kiss_me

Aktivan član
Poruka
1.516
Popila sam casu vina, adrenalin puca svom snagom... i ja bih da se zaljubim.
Hocu nesto da me podigne i nosi, da pustim energiju da slobodno luta oko mene u svom svom zamahu...
Hocu da budem ziva!
Zivot je samo jedan, al vecinom dopustimo da samo prolazi pored nas, pa cak i kad mislimo da zivimo punim plucima... i besna sam zbog toga jer... ALL I NEED IS LOVE!
 
Kiss_me:
Popila sam casu vina, adrenalin puca svom snagom... i ja bih da se zaljubim.
Hocu nesto da me podigne i nosi, da pustim energiju da slobodno luta oko mene u svom svom zamahu...
Hocu da budem ziva!
Zivot je samo jedan, al vecinom dopustimo da samo prolazi pored nas, pa cak i kad mislimo da zivimo punim plucima... i besna sam zbog toga jer... ALL I NEED IS LOVE!

Mislim da to vino kao "adrenalinski podstrek" govori iz tebe.
Posto znam da ti je i jedna casa dovoljna,voleo bih da cujem tvoj razumski deo mozga.
 
Ljubav je danas luksuz.Kako naci pravu osobu kada je generalno gledano primetan opsti nedostatak komunikacije na relaciji musko-zensko?Svi cekaju da neko drugi pridje prvi!A da bi se zaljubila prvo moras upoznati nekoga tj. izaci sa nekim, zar ne???
 
Ja dajem svoj doprinos pozitivnom talasu zaljubljenosti na forumu.Volite se ljudi,vodite ljubav a ne rat.
p.s. nisam nista pila samo je lepo slati poruku ljubavi i mira
Btw potpno razumem kiss me,imas osecaj da si potpuno ziv tek kad si zaljubljen,to je osecanje koje tako divno ispunjava i ludo struji tvojim venama.
:) :) :)
 
Aleksej_BASO:
Ma daj ne lupaj! Hoces viljuskar??? :lol:

9.gif
9.gif
9.gif
 
Kiss_me:
Popila sam casu vina, adrenalin puca svom snagom... i ja bih da se zaljubim.
Hocu nesto da me podigne i nosi, da pustim energiju da slobodno luta oko mene u svom svom zamahu...
Hocu da budem ziva!
Zivot je samo jedan, al vecinom dopustimo da samo prolazi pored nas, pa cak i kad mislimo da zivimo punim plucima... i besna sam zbog toga jer... ALL I NEED IS LOVE!

Draga moja,..evo ja te razumem.
Isto i ja imam tu zelju da se zaljubim pa da "lebdim" na 7 nebu sa njim, da se setamo u praku pored reke,da idemo na more zajedno,...bla bla blabla..Ali nazalost sto sam jednom izjavila :" Ovde kod nas sve je otislo u K pa zajedno i zaljubljivanje ":)
Tako da cemo jos dugo cekati (ili bolje ne cekati) da se zaljubimo. Mada kazu da je najlepse onda kada se nista ne ocekuje i kada sve bude iznenada.
A do tada nista nam ne preostaje nego da zivimo dosadnim zivotom...
Ne znam sta mi je...:)
 
šta vam je bre ?
lepo udahni,obuci se nasmeši se,možeš ti to i bez vina...
izađu napolje, i reci sebi....pun rezervoar,molim:p
pa da vidiš kako je lepo

a zaljubljivanje?
pa dođe čim prestaneš da tražiš
 

Back
Top