Generalna diskusija, noviteti, nemačka vs japanska auto industrija i slično

Ko je bolji?

  • Švaba

  • Japanac


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
da li je moguće da je ovaj novi cls ovoliko ružan



mercedes-benz-la-auto-show-1.jpg
 

Prilozi

  • 2018-Mercedes-CLS-Leaked-01-630x420.jpg
    2018-Mercedes-CLS-Leaked-01-630x420.jpg
    93,7 KB · Pregleda: 2
Ju ju kako sam se malopre izvukao!
Kupujem neki Hyundai Tucson 2010 sa plinom u top stanju i juce nisam mogao da proverim po broju sasije kad je tacno proizveden a prva registracija maj 2010.
Danas dobijem drugara i proverimo kad auto 24.12.2008 i ja brze bolje zovi ovog da mu kazem da ne uzimam jer ajde da je pao godinu nego dve.
Onda nazovem ovog jednog da mu kazem za to i on isto rece kako je uzeo neku Mazdu 2003 i to kupio je u salonu i svi servisi su tu a auto pao na 2001 godinu.
Zato ako idete sami po kola otvorite sirom oci jer ovo moze veoma lako da vas zadesi.
 
Ujak koji zivi u Americi poslednjih 7 godina je hteo da kupi novi Jeep Garnd Cherokee i u salonu mu kazu jednu cenu i onda je menjaju na vise i to pred njim i on prsne i ode. Sutradan ga ponovo zovu i on ode a oni mu lupili jos vecu cenu nego prethodnog puta i on im samo rekao na engleskom sa debelom primesom srpskog Fuuck You.
Kaze da su ti u Jeep salonu gori od cigana i da nije verovao da se to desava u jednoj Americi i odjebao ih je samo tako i ne pada mu na pamet da kupi Jeep jer ako su im takvi prodavci kakva li su onda kola.
Ja mu rekao kako sam imao Dodge i on kaze da se jako slabo kotira u Americi i pitao me za Lexus na sta sam mu rekao da je to dobro.
 
Ajmo da parkiramo Hondu Accord i VW Polo i da stavimo jedan najobicniji frizider kraj njih koji treba da se preveze na drugi deo grada.
Accord nema sta da trazi pokraj ove male kantice jer ne moze da preveze frizider.
Eto Tihi zasto se nesto prodaje a zasto je Accord prestao da se prodaje u Evropi.
Eto Mondeo,C5 ili Insignia se prave u vise verzija a jedna od njih je i verzija sa 5 vrata gde se sedista mogu oboriti i gde moze da se utovari nesto veliko.
E vidis ti ljudi ne moraju da imaju vise auta nego taj jedan koji moze sve da im zavrsi.
Znaci prodaja u Evropi je prodaja evropskih modela a zato sto japanci i koreanci estetski nisu tako privlacni narodima iz Evrope.
To nisu losa kola ali pricati o nekom preteranom kvalitetu je smesno jer pokazao sam vec par puta o kakvom se kvalitetu radi.
 

Back
Top