imena

tab503

Tabana po forumu
Administrator
Poruka
112.879
kad se prica o krizi ne moze se pricati o tome ako se ne prica i njenom uticaj na ljude..
na primer oko imena..

sad su moderna imena
nemanja, nenad..sve nesto sta asocira da nema..da se ne nada..a stara pozitivna imena kao dobrivoje, radosav, nada, tvrtko, ševa i slicno se ne koriste vise..

zasto je to tako? :)
 
kad se prica o krizi ne moze se pricati o tome ako se ne prica i njenom uticaj na ljude..
na primer oko imena..

sad su moderna imena
nemanja, nenad..sve nesto sta asocira da nema..da se ne nada..a stara pozitivna imena kao dobrivoje, radosav, nada, tvrtko, seva i slicno se ne koriste vise..

zasto je to tako? :)
iskreno da ti kazem i ne treba nam takva imena.Dobrivoje,Jagoda,Milka...seljacka imena.zamisli das detetu takvo ime?zezali bi ga prijatelji a o on bi dobio komplex nize vrednosti.Bilo je to nekad.
 
kad se prica o krizi ne moze se pricati o tome ako se ne prica i njenom uticaj na ljude..
na primer oko imena..

sad su moderna imena
nemanja, nenad..sve nesto sta asocira da nema..da se ne nada..a stara pozitivna imena kao dobrivoje, radosav, nada, tvrtko, ševa i slicno se ne koriste vise..

zasto je to tako? :)
:lol:pridruzicu se kasnije,al unapred znam za koja imena ce se odmah uhvatiti..:mrgreen:

- - - - - - - - - -

iskreno da ti kazem i ne treba nam takva imena.Dobrivoje,Jagoda,Milka...seljacka imena.zamisli das detetu takvo ime?zezali bi ga prijatelji a o on bi dobio komplex nize vrednosti.Bilo je to nekad.
da jako nezgodno..
ali ako nosi ime Tvrrko..:lol:
nece moci da otrese devojke..
mislice da mu nadimak..:rotf:
 
lol idi bre
nemanja je onako slatkica ime
nenad, pa kad mu se majka nije nadala čemu ja da se nadam...

imamo najezdu
rea, lea, mia, lucija...
gde su STOJANKE BOŽIDARKE RADOJKE
a

srećom muškarci i dalje dobijaju lepa imena kao np
LAZAR i BORIS
:heart::heart:
 
imena se daju po modi, 10 g. za redom su u nemackoj bila imena kao Leon i Leoni "in"
nemci ne dozvoljavaju da dajes bezmislena imena ko "jil sander" sto je i pametno, al moja bivsa htela da da ime cerci Louisa, nisu dopustili mora se pise po nemackom, koja nebulza

e a meni dali ime po trendu tada se svako tako zvao
k
sedimo jednom za stolom, 11 jedanajst nas, a svi se isto zovemo, jedan u kafani provali, i zove to ime, kad se svi nismo okrenuli :lol:
 
Moj drug dao svom detetu ime Milutin (klinac sada ima tri godine). I nas zajednicki drug ga zove kada se klinac rodio da mu cestita i pita ga za ime deteta. I ovaj kaze "Milutin"... A zajednicki drug kaze "Hahaha, koji stos, ma daj ne zezaj, kako se dete zove" (inace drug koji je dobio klinca je zaebant) I ovaj kaze "Rekao sam ti Milutin" :lol:
 
imena se daju po modi, 10 g. za redom su u nemackoj bila imena kao Leon i Leoni "in"
nemci ne dozvoljavaju da dajes mezmislena imena ko jil sander sto je i pametn, al moja bivsa htela da da ime cerci Louisa, nisu dopustili mora se pise po nemackom, koja nebulza

e a meni dali ime po trendu tada se svako tako zvao
k
sefimo jednom za stolom, 11 jedanajst nas, a svi se sito zovemo, jedan u kafani provali, i zove to ime, kad se svi nismo okrenuli :lol:

ti si tamo rodjen?
 
Moj drug dao svom detetu ime Milutin (klinac sada ima tri godine). I nas zajednicki drug ga zove kada se klinac rodio da mu cestita i pita ga za ime deteta. I ovaj kaze "Milutin"... A zajednicki drug kaze "Hahaha, koji stos, ma daj ne zezaj, kako se dete zove" (inace drug koji je dobio klinca je zaebant) I ovaj kaze "Rekao sam ti Milutin" :lol:
milutin,Dusan,Milos to su spski junaci..
stvar ukusa al ne bih nikad dao neko strano ime.
 
imena se daju po modi, 10 g. za redom su u nemackoj bila imena kao Leon i Leoni "in"
nemci ne dozvoljavaju da dajes mezmislena imena ko jil sander sto je i pametn, al moja bivsa htela da da ime cerci Louisa, nisu dopustili mora se pise po nemackom, koja nebulza

e a meni dali ime po trendu tada se svako tako zvao
k
sefimo jednom za stolom, 11 jedanajst nas, a svi se sito zovemo, jedan u kafani provali, i zove to ime, kad se svi nismo okrenuli :lol:

aaa ti se stvarno zoves leon:Dja mislila ti to sebi nadenuo,u cast svog lika i dela:P:lol:

- - - - - - - - - -

Boris je lepo ime :)

jeste al mi odnma u glavi nastavak tadic tako da neeeee glasam za to ime:D
 
Lepse je ime Goran, Miljojko je zaista arhaicno.

al nekako i yebachko

robert-prosinecki-milojko-pantic-fk-crvena-zvezda-miodrag-bozovic-grof-vlad-1328585176-60102.jpg

big-en-365.jpg


:cool::cool:
 
meni su lepa imena nenad,petar,filip,luka(mada me ovo nervira jer ga svi imaju) a od zenskih andjela,petra,tara,emina,amina(ne znam sto al lozim se na zenska turska imena)..
i bilo neko musko tursko sto mi se svidelo al ne mogu da se setim...
 

Back
Top