Prijateljica
Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Prijateljica

Početnik
    Učlanjen
    01.03.2015.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Prijateljica

Porodicna prijateljica mi je ranije cesto spominjala mladjeg kolegu sa posla.Nema nikog, ima 34 i nesto godina(Ja sam nekoliko godina mladja od njega). Ponekad bi govorila da bi bilo dobro da nas upozna, ali nista nije bilo od toga.A onda sam dosla u situaciju gde je on profesionalno mogao da mi pomogne, ona se ponudila da ga pita uz komentar da cemo se eto usput i upoznati.

Nas susret ni ja ni on nismo tako zamisljali.On se zbunio, ponavljao je iste stvari 5 puta, a ni meni nije bilo lako Hemija je proradila odmah!Nisam ocekivala,ali su svi prisutni primetili njegovu reakciju,pa je i on priznao da nije uspeo da je sakrije,a inace nikada ne pokazuje emocije na poslu,a sledeci put kada je video moju prijateljicu (posle mesec dana)raspitivao se o meni sa puno interesovanja.Ona je govorila da ga nikad nije videla takvog.
    A onda. . .

Ona je ucutala.Pocela je da otezava pricu,da govori kako je on tezak tip, nece da ga pita da odemo na pice ´jer sta ako kaze NE´i tako neke cudne stvari. .A onda je rekla da ga pozvati ali da on verovatno nece prihvatiti (imam osecaj da ga nece ni pitati).Nije htela da ga zove ,ali za nekoliko dana ce ga videti na poslu . .

Inace,prijateljica je u ranim 40, neudata je,nema decka itd..I da,on mi je dao njegov broj tel tada,ali se ne usudjujem da ga iskoristim jer mu je ona obecala da mi nista nece reci.

Posle lose ljubavne price decka nisam imala dugo.Nisam verovala da neko ovako moze da mi se svidi,a i ja njemu.A i da ne bude nista,jako bih volela da ga upoznam.Treba mi vas savet.Kako da se postavim prema njoj?Sta da joj kazem da ona bar popusti za to jedno pice?Sta da radim?

Buduća legenda Leon01 (avatar)
    Učlanjen
    11.06.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    901

Podrazumevano Re: Prijateljica

uzmi se u pamet, tako se valjda kaze
    Hasta la victoria siempre !

Iskusan
    Učlanjen
    10.07.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Crvene usne Pogledaj poruku
    Porodicna prijateljica mi je ranije cesto spominjala mladjeg kolegu sa posla.Nema nikog, ima 34 i nesto godina(Ja sam nekoliko godina mladja od njega). Ponekad bi govorila da bi bilo dobro da nas upozna, ali nista nije bilo od toga.A onda sam dosla u situaciju gde je on profesionalno mogao da mi pomogne, ona se ponudila da ga pita uz komentar da cemo se eto usput i upoznati.

Nas susret ni ja ni on nismo tako zamisljali.On se zbunio, ponavljao je iste stvari 5 puta, a ni meni nije bilo lako Hemija je proradila odmah!Nisam ocekivala,ali su svi prisutni primetili njegovu reakciju,pa je i on priznao da nije uspeo da je sakrije,a inace nikada ne pokazuje emocije na poslu,a sledeci put kada je video moju prijateljicu (posle mesec dana)raspitivao se o meni sa puno interesovanja.Ona je govorila da ga nikad nije videla takvog.
    A onda. . .

Ona je ucutala.Pocela je da otezava pricu,da govori kako je on tezak tip, nece da ga pita da odemo na pice ´jer sta ako kaze NE´i tako neke cudne stvari. .A onda je rekla da ga pozvati ali da on verovatno nece prihvatiti (imam osecaj da ga nece ni pitati).Nije htela da ga zove ,ali za nekoliko dana ce ga videti na poslu . .

Inace,prijateljica je u ranim 40, neudata je,nema decka itd..I da,on mi je dao njegov broj tel tada,ali se ne usudjujem da ga iskoristim jer mu je ona obecala da mi nista nece reci.

Posle lose ljubavne price decka nisam imala dugo.Nisam verovala da neko ovako moze da mi se svidi,a i ja njemu.A i da ne bude nista,jako bih volela da ga upoznam.Treba mi vas savet.Kako da se postavim prema njoj?Sta da joj kazem da ona bar popusti za to jedno pice?Sta da radim?
    a sto mu ne kazes znam da si mi dao broj telefona za posao,al ja bi da izadjemona pice..
    ili sto ga ne pozoves da se konsultujete nesto(kao da ti pomogne da savet..)..
    ako bas ima hemije i imas sanse za srecu onda probaj..al prvo pitaj drugaricu zasto takva promena stava,kao prvo bi vas smuva a sad ne bi(posto sumnjam da se odjednom zaljubila u njega)..
    tj ti njoj lepo reci sreco ili mi ti sredi dejt ili cu ja da ga nazovemi cao..

Početnik
    Učlanjen
    01.03.2015.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio weeeeeeGIRL Pogledaj poruku
    a sto mu ne kazes znam da si mi dao broj telefona za posao,al ja bi da izadjemona pice..
    ili sto ga ne pozoves da se konsultujete nesto(kao da ti pomogne da savet..)..
    ako bas ima hemije i imas sanse za srecu onda probaj..al prvo pitaj drugaricu zasto takva promena stava,kao prvo bi vas smuva a sad ne bi(posto sumnjam da se odjednom zaljubila u njega)..
    tj ti njoj lepo reci sreco ili mi ti sredi dejt ili cu ja da ga nazovemi cao..
    Razmisljala sam da mu pustim poruku,ali osecam da bi ´prijateljica´odlepila na to!Kada sam joj spomenula da bih otisla sama sa njim na pice ako ona ne moze(tada je bila zauzeta),burno je reagovala!NE NE,moramo svoje troje prvo na pice!Na koje ona tesko da ce ga i pozvati..Zavlaci samo tako..teska je kao zemlja ili...sta god...

Nisam bas bliska sa njom,imamo ok odnos,ona je femili frend.Zna ona da mi se on bas svideo,i rekla je da joj je zbog toga i½zao sto sto nas je upoznala´???Ja ne kapiram.....

Ne znam,umesto 10 sa njim sam pricala 40 min,dao mi je privatan broj sto nikada ne radi itd.,i dosta jos tako sitnih stvari..pa valjda sam mu se svidela...?

Poznat
    Učlanjen
    03.09.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    176

mrzim hemiju,ta zaljubljenost prođe odmah i onda se čoek smori vrlo brzo...
    zovni ga,nema šta da se čeka...ljubomorna ti je drugarica ka pas..

Iskusan
    Učlanjen
    10.07.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Razmisljala sam da mu pustim poruku,ali osecam da bi ´prijateljica´odlepila na to!Kada sam joj spomenula da bih otisla sama sa njim na pice ako ona ne moze(tada je bila zauzeta),burno je reagovala!NE NE,moramo svoje troje prvo na pice!Na koje ona tesko da ce ga i pozvati..Zavlaci samo tako..teska je kao zemlja ili...sta god...

Nisam bas bliska sa njom,imamo ok odnos,ona je femili frend.Zna ona da mi se on bas svideo,i rekla je da joj je zbog toga i½zao sto sto nas je upoznala´???Ja ne kapiram.....

Ne znam,umesto 10 sa njim sam pricala 40 min,dao mi je privatan broj sto nikada ne radi itd.,i dosta jos tako sitnih stvari..pa valjda sam mu se svidela...?
    1.brate i da ti je rod rodjeni kakve ona veze ima sa tim dal ces ti njega da zoves ili ne(osim ako ti je bas draga i pre toga je rekla da se lozi na njega a nista od ovog u zagradi nije tacno)
    2.i da se pomalo lozi na njega ,on je tebi dao licni broj lozi se na tebe ti se lozis na njega,nismo u 5om razredu,ja bi to jos danas zvala na kafu...
    3.za svaki slucaj(tj za slucaj da nije promenila stav o njemu jer je cula nesto lose(da je neki prevarant itd..))ti reci prijateljici ja cu njega da zovem da se vidimo,ako imas nesto da mi kazes reci sad jer ja necu da cekam majku isusovu da mi baci lika na kolena(naravno ovo lepse upakuj)...

eto jos neko pitanje?

- - - - - - - - - -

ja bi je ozbiljno nazvala jos danas i pitala wtf?cemu promena u stavu..

i za svaki slucaj ako znas jos nekog ko radi s njim raspitas se dal je ok..

i osloni se i na tvoj osecaj,intuiciju,a posle ako ti je lik ok super,ako ispadne da je bagra jbg bar si probala...

Buduća legenda snowtrooper (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    644

Mislim da jesi.

Mozda je tvoja prijateljica skapirala da je zaljubljena u njega, mozda je ljubomorna a mozda ni taj momak nije toliko fin.
    Nadji se sama sa njom i pokusaj da saznas sta je u pitanju, ako je momak O.K. i ona nije zaljubljena ne gubis nista ako ga pozoves.
    Stand up and see the sky turn bright
    Fight for a better day

Učlanjen
    11.06.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    901

hoce trojku?

a sta ona hoce, ajd ti ne znas sta hoces, posavetovacemo te, al sta ona hoce?

- - - - - - - - - -

1.brate i da ti je rod rodjeni kakve ona veze ima sa tim dal ces ti njega da zoves ili ne(osim ako ti je bas draga i pre toga je rekla da se lozi na njega a nista od ovog u zagradi nije tacno)
    2.i da se pomalo lozi na njega ,on je tebi dao licni broj lozi se na tebe ti se lozis na njega,nismo u 5om razredu,ja bi to jos danas zvala na kafu...
    3.za svaki slucaj(tj za slucaj da nije promenila stav o njemu jer je cula nesto lose(da je neki prevarant itd..))ti reci prijateljici ja cu njega da zovem da se vidimo,ako imas nesto da mi kazes reci sad jer ja necu da cekam majku isusovu da mi baci lika na kolena(naravno ovo lepse upakuj)...

eto jos neko pitanje?

- - - - - - - - - -

ja bi je ozbiljno nazvala jos danas i pitala wtf?cemu promena u stavu..

i za svaki slucaj ako znas jos nekog ko radi s njim raspitas se dal je ok..

i osloni se i na tvoj osecaj,intuiciju,a posle ako ti je lik ok super,ako ispadne da je bagra jbg bar si probala...
    ne kenjaj, sali salim se
    naravno nek prica sa njim, koja bre poznanica, ako zna neto to joj je precutala, na vencanju katolici kazu, govoritesad ili cutite zauvek

Iskusan
    Učlanjen
    10.07.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

jel pomislite nekad da su ovo sve izmisljene price?

Učlanjen
    11.06.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    901

uvek

Učlanjen
    23.12.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    644

Ne mislim, mrzi me
    Fight for a better day

Učlanjen
    11.06.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    901

Citat Original postavio snowtrooper Pogledaj poruku
    Ne mislim, mrzi me
    nemas scim

Učlanjen
    23.12.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    644

Citat Original postavio Leon01 Pogledaj poruku
    nemas scim
    Imam ali sam izgubio uputstvo za upotrebu negde, valjda da majka nije iskoristila za potpalu
    Fight for a better day

Učlanjen
    11.06.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    901

Citat Original postavio snowtrooper Pogledaj poruku
    Imam ali sam izgubio uputstvo za upotrebu negde, valjda da majka nije iskoristila za potpalu
    mrzelo je da stoji u red kad se delila pamet

nije ni moja

Moderator Stevcina zabica (avatar)
    Učlanjen
    24.06.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2623

necemo se igrati ovako, promena pola kroz klona