PRVA GEJ TROJKA SKLOPILA BRAK: A žena ni na horizontu! (FOTO)

drdoktor

Elita
Banovan
Poruka
23.062
http://www.telegraf.rs/vesti/1456958-prva-gej-trojka-sklopila-brak-a-zena-ni-na-horizontu-foto

PRVA GEJ TROJKA SKLOPILA BRAK: A žena ni na horizontu! (FOTO)

0
- Mi se volimo i živimo zajedno kao braća. Srećom, ovo je nešto što svet može da razume u 21. veku - kaže jedan od mladoženja
Foto: Profimedia
Džouk (29), Bel (21) i Art (26) sa Tajlanda venčali su se za Dan zaljubljenih, a ono po čemu se njihovo venčanje razlikuje od svih ostalih je to što su trojica gejeva stupila u jedan brak.

01. Mart 2015.
Pošto zakon ove Azijske zemlje ne priznaje istopolni brak, trojica muškaraca su morali ozvaniče svoju ljubav na simboličnoj budističkoj ceremoniji, koja podrazumeva razmenu prstenja i šetnju do oltara.

– Neki ljudi se možda neće složiti i verovatno će se sablazniti zbog naše odluke, ali mi verujemo da će mnogi razumeti i prihvatiti naš izbor. Konačno, ljubav je ljubav – rekao je Bel za medije.

Art i Džouk upoznali su se na poslu i stupili su u vezu nakon što su blisko sarađivali 2010. godine. Bela su upoznali na jednoj žurki i tada su shvatili da sva trojica gaje osećanja jedan za drugog. Nakon što je Bel završio u bolnici zbog urođene bolesti, trojka se nije odvajala, a Džouk i Bel došli su na ideju o zajedničkom braku.

Foto: Profimedia
– Mi se volimo i živimo zajedno kao braća. Srećom, ovo je nešto što svet može da razume u 21. veku – rekao je Džouk.

..........

Jos da usvoje decu i u potpunosti zadovoljavaju uslove naprednog 21. veka.
 
Stvarno , zasto da ne...
Paznju, ljubav, seks imaju, niko nece da rodi pa da tu bude problema.
Lici na poligamiju, ali poligamiji smeta zenska posesivnost, ovi to nemaju....jer su istopolni...

Ima li neka druga prepreka za 3xgej brakove?

1. Zakonska. Ne može u brak više od dva. Tako je za nas normalne. Zašto bi oni dobili više? Jel traže jednakost ili nejednakost?

2. Biće problema jer će da kupuju decu i da se iživljavaju nad njima.

- - - - - - - - - -

Kako je ovo manje moralno od svakodnevnog k.urvanja strejt parova gde muž je.be drugu ženu svake nedelje? Treba li nam posebna tema i o tome? U opšte mi nije jasna ova fascinacija gej populacijom, samo se daje veći publicitet nečem nevažnom. Prava poplava ovakvih tema po forumu.

Ne kurvaju se svi i taj muž nema dve venčane žene kod kuće.
 
Pa umesto da se to zaustavi, dodaje se još jedno mučilište.

Zbog čega bi to bilo mučilište? Nisu svi gej ljudi pedofili, ustvari verovatno ih ima u istom procentu kao i u strejt populaciji.

- - - - - - - - - -

1. Zakonska. Ne može u brak više od dva. Tako je za nas normalne. Zašto bi oni dobili više? Jel traže jednakost ili nejednakost?

2. Biće problema jer će da kupuju decu i da se iživljavaju nad njima.

- - - - - - - - - -



Ne kurvaju se svi i taj muž nema dve venčane žene kod kuće.

Ne žive ni svi gejevi u poligamnim zajednicama a poligamije ima čak i u Srbiji. Ova tema je toliko debilna da je teško opisati. Decu kupuju i strejt parovi pa svašta rade sa njima. To uopšte nije ograničeno na to ko sa kim leže u krevet.
 
Kako je ovo manje moralno od svakodnevnog k.urvanja strejt parova gde muž je.be drugu ženu svake nedelje? Treba li nam posebna tema i o tome? U opšte mi nije jasna ova fascinacija gej populacijom, samo se daje veći publicitet nečem nevažnom. Prava poplava ovakvih tema po forumu.

ili se zena je.be sa drugim muskarcem svake dve nedelje
 
Zbog čega bi to bilo mučilište? Nisu svi gej ljudi pedofili, ustvari verovatno ih ima u istom procentu kao i u strejt populaciji.

- - - - - - - - - -



Ne žive ni svi gejevi u poligamnim zajednicama a poligamije ima čak i u Srbiji. Ova tema je toliko debilna da je teško opisati. Decu kupuju i strejt parovi pa svašta rade sa njima. To uopšte nije ograničeno na to ko sa kim leže u krevet.

Vidi. Ti si zapeo da ih braniš i nema toga što ja mogu da napišem a da ti prihvatiš. Tebi pomoći nema.

- - - - - - - - - -

E, baš to. Ovi bar nisu tako licemerni, i ne krše svoje bračne zavete, već i zakonski dele svoju nesebičnu ljubav unutar bračnih okvira. :lol:

Istraživanjem utvrđeno da su homosi najpromiskuitinija orijentacija. Tako da sve ovo tvoje pada u vodu.
 
Vidi. Ti si zapeo da ih braniš i nema toga što ja mogu da napišem a da ti prihvatiš. Tebi pomoći nema.

- - - - - - - - - -



Istraživanjem utvrđeno da su homosi najpromiskuitinija orijentacija. Tako da sve ovo tvoje pada u vodu.

Ne branim ja nikog, na početku sam napisao koga zabole za ovo i odakle poplava ovakvih tema u ovom trenutku. Meni pomoć ni ne treba, trebaju je upravo oni koji misle da je najbitnija stvar baviti se homosima svaki dan jer to je ono što imamo ovde.

- - - - - - - - - -

ili se zena je.be sa drugim muskarcem svake dve nedelje

Potpuno ista stvar, pol uopšte nije bitan.

- - - - - - - - - -

E, baš to. Ovi bar nisu tako licemerni, i ne krše svoje bračne zavete, već i zakonski dele svoju nesebičnu ljubav unutar bračnih okvira. :lol:

Da stvar bude gora to se ohrabruje kao nešto dobro. Licemerje bez granica.
 
Istraživanjem utvrđeno da su homosi najpromiskuitinija orijentacija. Tako da sve ovo tvoje pada u vodu.

Takođe su i najpogodniji za dobijanje raznih polnih oboljenja kao i za prenos Side i HIV virusa. Užas. Kao što sam rekao oni su prvi korak a sve ostalo što sledi će biti još gore i gore.

- - - - - - - - - -

Čak i da je dokazano istraživanjem, a mišljenja sam da nije, ovde nije reč o gej populaciji uopšteno, već o konkretnom primeru i dvostrukim moralnim aršinima.

Idi se druži malo sa gej populacijom kod nas pa ćes brzo promeniti mišljenje.
 

Back
Top