Због дуела са хрватском склањају све псе луталице из Краљева

ccaterpillar

Legenda
Poruka
56.059
VANREDNO STANJE ZBOG DUELA SA HRVATSKOM: Sklanjaju pse zbog tenisa?!

Dejvis kup Čelnici Kraljeva sve lutalice premestili u prihvatilište, svaka terasa mora da bude u perfektnom stanju
Kraljevčani se nalaze pod opsadom zbog prvog kola Dejvis kupa između Srbije i Hrvatske, koji se igra narednog vikenda u ovom gradu.

Svi psi lutalice premešteni su u prihvatilište, a kaznu od 5.000 dinara moraće da plati svako ko na terasi bude imao stare stvari ili kace za kupus jer će se to smatrati narušavanjem izgleda grada.

Još jedno razočaranje zateklo je Kraljevčane i ljude iz okoline, koji su celu noć stajali ispred dvorane kako bi kupili karte za ovaj meč, ali ij je na blagajni sačekala informacija da su sve ulaznice za taj duel rasprodate.

Navodno, sve je otišlo za 10 minuta, a kako su nam rekli u TSS, karte su se prodavale i onlajn, jer je to po pravilima ITF.

Danijela Jović iz Društva za zaštitu životinja „Spaske“ rekla je za portal Životinje da su napušteni psi koji su živeli na ulicama Kraljeva prebačeni u prihvatilište, čiji je kapacitet oko 50 pasa, dok se sada u njemu nalazi više od 70 pasa!

- Psi su smešteni u gradsko prihvatilište i tamo će biti do završetka ove manifestacije. Takođe, našem društvu stiglo je obaveštenje da do petka 27. februara u 10 časova moramo da evakuišemo i naše pse iz kuće u kojoj ih čuvamo, a koja se nalazi u blizini hale u kojoj će biti održan Dejvis kup - istakla je Danijela Jović i dodala:
- Tačno je da kršimo gradsku odluku jer u toj kući čuvamo više od dva psa, koliko gradska odluka nalaže, ali zar je dobro da se naši zdravi, jedva izlečeni psi smeštaju u prihvatilište sa drugim psima, a da tamo nema nijednog veterinara.

http://www.kurir.rs/sport/tenis/van...skom-sklanjaju-pse-zbog-tenisa-clanak-1692475

Ето тако, док траје Девис куп да некога од странаца случајно не препадну или не дај боже не изуједају. А после, као и пре, нашу децу могу да препадају и уједају до миле воље, јер ето, ми смо Срби и има да трпимо..
 
Dolaze nam evropljani u grad, moramo se praviti civilizovani :roll:
Budalastine, protiv ustava i svakog drzavnog zakona je da kaznjavas nekoga sto ima stare stvari na terasi :roll: Idiotizacija

Да бре, ко ће да ми забрани да печем паприку на тераси, или да држим козу?
 
Да бре, ко ће да ми забрани да печем паприку на тераси, или да држим козу?

macke i psi sede na terasi, sto ne bi i koza? ah da, to je zivotinja za seljake :roll:
A rostilj kada se baci na terasi to je ok, ali paprika ne daj boze..

- - - - - - - - - -

Шта ће ти старудија на балкону?
Apsolutno je moja stvar sta ja stavljam na balkon, ako ne dovodi u opasnost ljude ispod njega. Nema ko pravo da mi brani. Stvar je principa, ne potrebe..
 
macke i psi sede na terasi, sto ne bi i koza? ah da, to je zivotinja za seljake :roll:
A rostilj kada se baci na terasi to je ok, ali paprika ne daj boze..

Аман човече, ни мачке ни пси, ни козе, ни каце са купусом, има ли икакве шансе да ово буде нација која поштује правила?

- - - - - - - - - -

Apsolutno je moja stvar sta ja stavljam na balkon, ako ne dovodi u opasnost ljude ispod njega. Nema ko pravo da mi brani. Stvar je principa, ne potrebe..

Ово је као да си рекао, шта кога брига што шетам у гаћама по улици...
 

Back
Top