Far Cry - Pomagajte!!

ert

Početnik
Poruka
11
Da ne duzim mnogo. Kako da se, kada dignem brod u vazduh, spasem od helikoptera cijeg strelca ne mogu da ubijem. U zadatku pise: Get to the front of the ship, ali ne znam sat bre to znaci. Sve sam probao da se spasim od helikoptera ali nista. Pomagaj brate!!
 
ma neeeeeee...kakav patch nije greska slusaj me!
1.postavis eksploziv u zadnjem delu broda
2.bezis na predji deo broda da ne rasneses sam sebe...
3.skaces u vodu posto helikop. dolazi i bezis prema obali(nemas sanse protiv njega na brodu!!!
4.ako si isao ravno od broda prema obali tu se nalazi neka stara olupina od broda na plazi
5.sakrivas iza olupine i rokas helikopter(po mogucnosti sa roket lancerom)
6.helikop. jeprilicno zilav ali nemoj se predati
7.i meni je trebalo malo vise vremena samo izbegavaj cilca na helikop i sretno...

a sto se tice patcha skini ga ako hoces poboljsava konfigu ali nije presudan....
 
Nema poterbe da skaces sa broda.Kada eksploziv eksplodira idi na najvisi deo broda(popenji se na kabinu). Taj deo ostaje iznad vode , a imaces i zgodno mesto da se sakrijes od helikoptera. E odatle raspali po helikopteru iz svega sto imas (ne moras gadjati lika u njemu, bitan je helikopter!).
 
E ja sam kod vulkana, ha ha ha ,
odprilike desetak najjacih mutanata me vija a ja trcim okolo sa beretom....
Ko je ovo preso svaka mu cast
A oo helikopteru sam mislio da se nemoze srusiti kad sam ga napuni sa 10 raketa
i onda iz ocaja uzeo m4 i srusio ga, al sam se smejo.............
 
baki to u vulkanu je stvarno nadrndano ja sam se mucio pola dana(evo mali savet probaj sve one mrce sa raket luncerima da ubijes a da se nemices mnogo od glavnih vrata jel trcanje u njih je smrt takoce tu su 2 okretna mutanta na skelama koji skacu ali probj ih ubiti prve sa zoom-om ili snajperom cim udjes kroz vrata) ali to je vec sam kraj igrice a najveca ironije igrice je kad se susretnes sa onim crnim naucnikom koji te je izdao....necu da ti krvarim ugodjaj ali videces....
 
a ZNATE STA JE NAJGORE... sTO POSLE IGRANJE fAR cRY-A Nijedna FPS igrica je dosadna.... Posle Far cry-a sam igrao i Doom i HL2 i nishta... Jednostavno posle Far Cry nema nista... Far Cry i to je to.... Treba da se pojavi ekspanzija Far Cry instincts ali samo za Play Station.... :( Steta!
 
slazem se sa tobom evo ja bas igram doom-ma teski shit...a u svim casopisima je doom dobio vecu ocenu i vece hvale nego far cry,to je bullshit jel zamislite da je doom bio u okruzenju kao far c-ne mislim sad ono bukvalno vi setate po marsu a ono palme more oko vas nego da mars ima neku vegetaciju i slobodu kao farc bila bi to najbolja pucacina svih vremena-to bi svi rekli,a da je far c kojim slucajem uradjen ko doom3 svi bi rekli da je prosecna pucacina i nista narocit...
doom3 zivi na staroj slavi kod nostalgicnih igraca...
 
FarCry je zakon!!!!Posle Fara sve je sranje,i doom3,i half-life,i sve,sve....ja jedva cekam drugi deo al' ako bude samo za sony ima da se roknem!!!!
Inace,heliju sam skinuo sa pramca broda,doduse,iz vise pokusaja,ali sa pramca...
 

Back
Top