Za počinjene ratne zločine, uz par izuzetaka, osuđuju se samo Srbi, ZAŠTO?

ustanik

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
444
I tih par izuzetaka u funkciji su prikrivanja pravnog presedana u kom se samo Srbima sudi!
Ukoliko neko smatra da to nije tačno, neka iznese podatke o broju procesa koji su se vodili i vode pred međunarodnim i domaćim sudovima.
Reciprociteta zločina i suđenja zločincima meću svima, NEMA.!

Zašto je to tako?

Kao prvo, po tom bi neko ko i je i sa Marsa na Zemlju siša' danas, shvatio da su Srbi izgubili te ratove 90ih!
Jer, po starom nepisanom pravilu, pobjednici istoriju pišu!
Što reče onaj Hrvat, nedavno u Osjeku, kad su to pobjednici sudili svom vojniku?

Kao drugo, po tome ko sve danas Srbima sudi, izgleda da su ih uz međunarodnu zajednicu pobjedili i domaći izdajnici,
koji naravno uz pobjednike uvjek pristaju.

Kao treće, pobjednici apsolutno zanemaruju, skrivaju uzroke rata kome su ratni zločini logična posljedica, iz čega proizilazi da su taj rat NAMJERNO izazvali.
Nameće se logično pitanje, zašto, šta je krajnji cilj u tom nizu jednih te istih počinitelja, od izazivača rata do tužitelja i sudija koji se samo Srbima bave?
 
Poslednja izmena:
Znali su oni dobro u kom grmu leži zec, pa su averzijom na komunizam, Srbima maskirali nesmetano klevetanje Srpstva,
brane svakom ataku na srpski narod i državu!!!
I sam si im nasjeo.
Upravo tako, frustrirali su naciju kojoj su kamenje svezali, dok su te kerove oslobođene odgovornosti za klevete, PUSTILI...
Zar, sama skupština Srbje, nije poligon sa kog ti bjesni psi laju,
da ne spominjem prostore NVO, odakle su beštije svoje rašljate jezike na sve što srpski diše, odvezale!!!

Baš tu, u ukidanju krivičnog djela klevete, pobjednici su temelj sa kog se verbalno na Srpstvo nasrće, postavili
To im je jedna od značajnih tekovina pobjede!
 
Poslednja izmena od moderatora:
I tih par izuzetaka u funkciji su prikrivanja pravnog presedana u kom se samo Srbima sudi!
Ukoliko neko smatra da to nije tačno, neka iznese podatke o broju procesa koji su se vodili i vode pred međunarodnim i domaćim sudovima.
Reciprociteta zločina i suđenja zločincima meću svima, NEMA.!

Zašto je to tako?

Kao prvo, po tom bi neko ko i je i sa Marsa na Zemlju siša' danas, shvatio da su Srbi izgubili te ratove 90ih!
Jer, po starom nepisanom pravilu, pobjednici istoriju pišu!
Što reče onaj Hrvat, nedavno u Osjeku, kad su to pobjednici sudili svom vojniku?

Kao drugo, po tome ko sve danas Srbima sudi, izgleda da su ih uz međunarodnu zajednicu pobjedili i domaći izdajnici,
koji naravno uz pobjednike uvjek pristaju.

Kao treće, pobjednici apsolutno zanemaruju, skrivaju uzroke rata kome su ratni zločini logična posljedica, iz čega proizilazi da su taj rat NAMJERNO izazvali.
Nameće se logično pitanje, zašto, šta je krajnji cilj u tom nizu jednih te istih počinitelja, od izazivača rata do tužitelja i sudija koji se samo Srbima bave?

Logika ti je zakazala odmah na početku.
Izazivači rata i počinitelji zločina jesu jedni te isti, ali tužitelji i sudije su žrtve tih izazivača i počinitelja, pa je normalno da je na optužnicama najviše srpskih imena.
 
Logika ti je zakazala odmah na početku.
Izazivači rata i počinitelji zločina jesu jedni te isti, ali tužitelji i sudije su žrtve tih izazivača i počinitelja, pa je normalno da je na optužnicama najviše srpskih imena.

Možda bi ja tebi i povjerova, .....da pobjednici od utvrđivanja ratne odgovornosti ne bježe, ko đavo od krsta!!!!
 
Zašto...ko će sad o tome da razmišlja, ajte molim vas, vidiš da krešemo budžet, nivelišemo evro, predsedavamo OEBS-om, gradimo mostove, dolaze Kinezi, Englezi...ko te pita za Srbe...

Baš, ...med i mlleko, ....prosto ga stid kol'ko nam dobro ide!
Samo da nam još kinezi uvale one Bačevićeve bilione, pa bog da nas vidi!
 
Najmanje smo podmićivali ako uopšte i jesmo.Tvrdim da smo međ' normalnim ljudima(bilo na zapadu ili istoku)bolje pozicionirani od npr.Šiptara i Turaka...No kako g**na cionistička žele samo kintu nije teško pogoditi ko je izvuk'o deblji kraj.

Grešiš, ..........milenijumski trn u oku MI smo im, a ne Turci il' Šiptari!
Ne reže oni na nas od juče, a tih para nema, za koje bi prestali režati!!!
 
Možda bi ja tebi i povjerova, .....da pobjednici od utvrđivanja ratne odgovornosti ne bježe, ko đavo od krsta!!!!

Šta ima da se utvrđuje?
Nije to bilo pre hiljadu godina, nego pre dvadesetak godina.
Sve je dokumentovano, sačuvano, a većim delom i osuđeno i kažnjeno.
Još ostaju trojica glavnih zlikovaca (Hadžić, Karadžić i Mladić) da se adekvatno (doživotno) kazne i to je otprilike to.
 
и само да поновим и подсетим да НАШИ ТУЖИОЦИ ЗА РАТНЕ ЗЛОЧИНЕ НАМЕРНО И ОЧИГЛЕДНО ЗАТАШКАВАЈУ И УКЛАЊАЈУ СВЕ ПРЕДМЕТЕ У ВЕЗИ УБИЈАЊА ХИЉАДА СРБА ... али није ни чудо јер ни Вукчевић ни Векарић НИСУ Срби а "по своје мишљење" редовно иду на рапорте у стране амбасаде - о томе је сва штампа већ писала.......
 
Poslednja izmena od moderatora:
Grešiš, ..........milenijumski trn u oku MI smo im, a ne Turci il' Šiptari!
Ne reže oni na nas od juče, a tih para nema, za koje bi prestali režati!!!
Ae što pišete kako hoćete nego tako i čitate.:roll:
Napisao sam međ' normalnim ljudima,pitaj nekog Finca ili Rusa uostalom da li bi za komšiju više voleo Srbina ili Anadolca i videćeš šta će ti reći.
Ne govorim o vatikansko-cionističko-političkim ološima zbog kojih i n**ebemo,pričam o običnim,normalnim ljudima.
 
Ae što pišete kako hoćete nego tako i čitate.:roll:
Napisao sam međ' normalnim ljudima,pitaj nekog Finca ili Rusa uostalom da li bi za komšiju više voleo Srbina ili Anadolca i videćeš šta će ti reći.
Ne govorim o vatikansko-cionističko-političkim ološima zbog kojih i n**ebemo,pričam o običnim,normalnim ljudima.

Moj brate, ko te za normalne ljude pita, ....pa prosječan Amer je odličan čo'ek, da takvog poželiš za komšiju,..... ali avaj......
Taj dobri Amer, uopšte nema svoje mišljenje što se američke politike tiče,.....on tad prerasta u običnog klona negdašnjeg čo'eka, ......
ono što na TV kažu, za njega je zakon, bog, sve i svja,.......pa ti sad vidi šta nam je misliti????

- - - - - - - - - -

Jel ovo naša ''braća'' preko Dunava nemaju svoje forume, pa ovde po našim seju mržnju.

Nek, neka, ....velikodušno samo prema tim pokrštenim jadnicima, ......ođe oni izgubljenu dušu traže!!!!
 
Moj brate, ko te za normalne ljude pita, ....pa prosječan Amer je odličan čo'ek, da takvog poželiš za komšiju,..... ali avaj......
Taj dobri Amer, uopšte nema svoje mišljenje što se američke politike tiče,.....on tad prerasta u običnog klona negdašnjeg čo'eka, ......
ono što na TV kažu, za njega je zakon, bog, sve i svja,.......pa ti sad vidi šta nam je misliti????

- - - - - - - - - -



Nek, neka, ....velikodušno samo prema tim pokrštenim jadnicima, ......ođe oni izgubljenu dušu traže!!!!

Kako ne kontas..dolaze se smejati tebi i takvima kao ti, koji na forumima traze izgubljenu zemlju..;):lol:

- - - - - - - - - -

Zasto moderacija, brise moju porukua, ovon ustasi se dozvoljava da pljuje po nasim herojima,moderacijo pusi *****!

- - - - - - - - - -

moderacijo pusi k u r a c!

gde, gde je ustasa, sad cemo ga mi..:eek:
 
Kako ne kontas..dolaze se smejati tebi i takvima kao ti, koji na forumima traze izgubljenu zemlju..;):lol:

- - - - - - - - - -



gde, gde je ustasa, sad cemo ga mi..:eek:

pogledaj u ogledalo.

- - - - - - - - - -

Zato jer su Srbi izašli iz ratova kao gubitnici, a gubitnicima se sudi.

a vi ste izasli kao teski gmazovi!

vi ste placali da bi vase pustili,lizali ste bulju amerima ne vidim cime se to jado hvalis.:lol:
 

Back
Top