ДВЕРИ постају политичка партија

frootsman

Buduća legenda
Poruka
25.505
.
Двери постају политичка партија

dveri.jpg


760468-dveri-porodicna-setnja-270913-ras-foto-dusan-milenkovic-0233.jpg


После вишегодишњег деловања као група грађана Двери приступају регистрацији политичке организације, саопштено је из тог покрета.

Пуно име политичке организације биће Српски покрет Двери.

У Дверима су уверени да ће нова фаза у развоју политичког покрета донети још боље резултате. "Двери су једина нова политичка опција на српској политичкој сцени последњих година која је опстала и свакодневно расте у бирачком телу, а наше време тек долази", истиче се у саопштењу.

Двери се захваљују свима који ће подржати оснивање Српског покрета Двери, и тиме омогућити смену политичких генерација и долазак нових, младих и некомпромитованих људи у српску политику, додаје се у саопштењу.

http://www.021.rs/Info/Srbija/Dveri-postaju-politicka-partija.html

Прикупљање потписа почело је пре десетак дана, када је и објављена ова вест. Чини ми се да је форумаши нису запазили, а ако јесу и ако је тема већ постављена нека се споји.


А ви? Да ли бисте потписали? И да ли сматрате да је регистрација политичке партије добар потез?

.
 
Poslednja izmena od moderatora:
.
Двери постају политичка партија

dveri.jpg


760468-dveri-porodicna-setnja-270913-ras-foto-dusan-milenkovic-0233.jpg


После вишегодишњег деловања као група грађана Двери приступају регистрацији политичке организације, саопштено је из тог покрета.

Пуно име политичке организације биће Српски покрет Двери.

У Дверима су уверени да ће нова фаза у развоју политичког покрета донети још боље резултате. "Двери су једина нова политичка опција на српској политичкој сцени последњих година која је опстала и свакодневно расте у бирачком телу, а наше време тек долази", истиче се у саопштењу.

Двери се захваљују свима који ће подржати оснивање Српског покрета Двери, и тиме омогућити смену политичких генерација и долазак нових, младих и некомпромитованих људи у српску политику, додаје се у саопштењу.

http://www.021.rs/Info/Srbija/Dveri-postaju-politicka-partija.html

Прикупљање потписа почело је пре десетак дана, када је и објављена ова вест. Чини ми се да је форумаши нису запазили, а ако јесу и ако је тема већ постављена нека се споји.


А ви? Да ли бисте потписали? И да ли сматрате да је регистрација политичке партије добар потез?

.

Ja cu sutra da im potpisem ali sigurno necu postati clan. I ovaj moj potpis ce vaziti samo dok ne izdaju svoje osnovne ideje.
Koliko sam ja procitao negde na fb, vlast sprema novi zakon po kome ce na izborima moci ucestvovati samo registrovane partije a uslovi za registraciju novih partija bice znatno povecani.
 
Не мора. Оставе се подаци ЛК и све друго. Није ово средњи век.

И нпр. узмеш ти лепо од својих укућана бројеве личних карата и све их лепо пријавиш преко нета, а да они за то и не знају. Не иде то тако...
 
.
Двери постају политичка партија

dveri.jpg


760468-dveri-porodicna-setnja-270913-ras-foto-dusan-milenkovic-0233.jpg


После вишегодишњег деловања као група грађана Двери приступају регистрацији политичке организације, саопштено је из тог покрета.

Пуно име политичке организације биће Српски покрет Двери.

У Дверима су уверени да ће нова фаза у развоју политичког покрета донети још боље резултате. "Двери су једина нова политичка опција на српској политичкој сцени последњих година која је опстала и свакодневно расте у бирачком телу, а наше време тек долази", истиче се у саопштењу.

Двери се захваљују свима који ће подржати оснивање Српског покрета Двери, и тиме омогућити смену политичких генерација и долазак нових, младих и некомпромитованих људи у српску политику, додаје се у саопштењу.

http://www.021.rs/Info/Srbija/Dveri-postaju-politicka-partija.html

Прикупљање потписа почело је пре десетак дана, када је и објављена ова вест. Чини ми се да је форумаши нису запазили, а ако јесу и ако је тема већ постављена нека се споји.


А ви? Да ли бисте потписали? И да ли сматрате да је регистрација политичке партије добар потез?

.

I ima ce svega 1% glasova .....
 
I ima ce svega 1% glasova .....

Јоцк, имаће много гласова и чланова, велики број чланова СНС-а, који су били за Николића, избачена је из странке, и тек че да избацују, а многи ће сами да се пребаце у ДВЕРИ... :)

По мојим сазнањима, каква је ситуација у Србији на политичком плану, ДВЕРИ су добро стратегијски поступили.... :)
 
Јоцк, имаће много гласова и чланова, велики број чланова СНС-а, који су били за Николића, избачена је из странке, и тек че да избацују, а многи ће сами да се пребаце у ДВЕРИ... :)

По мојим сазнањима, каква је ситуација у Србији на политичком плану, ДВЕРИ су добро стратегијски поступили.... :)

Slusam veceras na radiju da su 4 odbornika SNS danas demonstrativno napustili sednicu skupstine opstine Ljig. Ne znam da li su napustili SNS ali oni koji su bili na sednici kazu da jesu.
Mozda je i ovo u prilog tvojih pretpostavki mada ne mora da znaci da ce preci u Dveri.

Da ne ispadne da sam izmislio evo i u Blicu objavljeno: http://www.blic.rs/Vesti/Srbija/538305/Nezadovoljni-naprednjaci-ostavili-vecinu-u-Ljigu-bez-kvoruma
 
Poslednja izmena:
Slusam veceras na radiju da su 4 odbornika SNS danas demonstrativno napustili sednicu skupstine opstine Ljig. Ne znam da li su napustili SNS ali oni koji su bili na sednici kazu da jesu.
Mozda je i ovo u prilog tvojih pretpostavki mada ne mora da znaci da ce preci u Dveri.
Мислим да доста њих хоће.

Ипак су ДВЕРИ Србска странка, још не компромитована у власти, а патриоте Срби који су били и који јесу још увек у СНС, Томини, да се тако изразим, неверујем да ће дати поверење радикалима.

Сумњам да остале странке долазе у обзир... :)

И не би погрешили ако вам дају поверење, тј, ДВЕРИ. :)

Е сад, видеће се. Ја процењујем из неких конкретних сазнања од чланова из СНС-а, али немора да значи...
 

Back
Top