Zasto zene GLUME ORGAZAM?

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Oduvek sam tvrdio da je zenski orgazam IZMISLJEN, da je u najvecem broju slucajeva samo GLUMA...

Evo sada me, malo po malo, i nauka to potvrdjuje....

.................................................................................

"Kultna scena iz filma "Kad je Hari sreo Sali" u kojoj Meg Rajan u prepunom restoranu glumi orgazam razotkrila je pripadnice nežnijeg pola. Na zaprepašćenje Bilija Kristala i ostalih gostiju u restoranu, pokazala je Rajanova kako to žene uverljivo i sa lakoćom rade. I često, jer ako je verovati statistici, čak polovina žena s vremena na vreme lažira vrhunac. "Glumice" su u jednoj anketi otkrile da to rade prvenstveno iz obzirnosti i želje da ne povrede partnerova osećanja. Sagovornica "Života plus", psiholog Olga Azarić kaže da je ovaj motiv ne iznenađuje. - O ženskom orgazmu se govori kao o nečemu za šta postoji set instrukcija čije pažljivo pridržavanje dovodi do uspeha. Orgazam se posmatra kao cilj, a ne kao deo seksualnog uživanja. U slučaju da izostane, muškarac ima doživljaj da je nedovoljno dobar ljubavnik, a žena želi da izbegne situaciju u kojoj ovaj trenutak kvari intimnu atmosferu. Zato ona radije bira kratkoročno rešenje poput glume, umesto dugoročnog i zahtevnijeg, kao što je podrška partneru i zajedničko pronalaženje načina da se seksualno iskustvo učini što ugodnijim za obe strane - kaže Azarićeva. Drugi razlog je strah od sopstvene seksualne neadekvatnosti. Ova tema u stalnom je fokusu ženskih magazina, naslovi poput "Poze u kojima sto posto doživljavate orgazam", "Isprobajte ovaj trik i vrhunac je zagarantovan" bombarduju nas sa svih strana. Nije ni čudo onda da mnoge dame pribegavaju glumi kako partner ne bi pomislio da nešto nije u redu sa njima. - Mediji su izuzetno doprineli da žena oseća preveliki pritisak po ovom pitanju. Paradoksalno zvuči, ali što se više govori o načinu postizanja orgazma, to se ide dalje od njegove suštine. Do orgazma se ne dolazi ukoliko se on iščekuje, jer je u tom slučaju pažnja fokusirana na traženje znakova približavanja vrhuncu i svako izostajanje tih signala budi uznemirenost. Daleko bi korisnije bilo ne baviti se isključivo fizičkim načinima stimulacije, već otkrivanjem fantazija koje nas uzbuđuju - ističe psiholog.

copi

:hvala:
 
Oduvek sam tvrdio da je zenski orgazam IZMISLJEN, da je u najvecem broju slucajeva samo GLUMA...
1) jer si ih lose yebo pa nisu mogle ili htele da svrse
2) jer si redovno birao zene koje su sa tobom iz koristi pa su imale potrebe da glume orgazam da bi cika sponzor bio zadovoljan i nastavio da kupuje poklone

nema na cemu i drugi put.
 
Svakako da zena dozivljava uzbudjenje i da ono u jednom momentu dozivljava kulminaciju, ali to nije orgazam koji se oseti ili VIDI, kao kod muskarca...

Muskarac ne moze da odglumi da NIJE doziveo orgazam, ali zena moze da JESTE.
 
ne znas ti nista blajvi nazalost, spuco si tolike godine u guzicu a i dalje zivis u nekom imaginarnom svetu koji si sam konstruisao. al ziv bio, ako ti tako odgovara, samo napred ja podrzavam. samo mene neces ubediti u suprotno od onoga sto je ocigledno :)
 
ne znas ti nista blajvi nazalost, spuco si tolike godine u guzicu a i dalje zivis u nekom imaginarnom svetu koji si sam konstruisao. al ziv bio, ako ti tako odgovara, samo napred ja podrzavam. samo mene neces ubediti u suprotno od onoga sto je ocigledno :)

Nemoj zeno da mi pricas o tim stvarima, samo sam se zenio 4 puta do sada....

A o drugim stvarima i da ti ne pricam.

Mislio sam i knjigu da napisem. Ozbiljno.

- - - - - - - - - -

Жене глуме оргазам из три разлога

- јер су професионалке

- јер не знају како се до њега долази

- да те скину са врата

Ima jos barem 10 razloga.

- - - - - - - - - -

pa dje da gleda leba ti, u dlan, u soljicu od kafe??? :))))))

Ne mora cak ni da gleda....

Moze samo da OSETI....:cool:
 

Back
Top