da li...

nevaljalica

Početnik
Poruka
15
dve i po godine sam u vezi koja je postala savrsena tek posle prevare mog decka koji je time shvatio koliko me voli. Od kako sam mu oprostila on je postao najbolji decko na svetu. ALI u poslednje vreme se dvosmisleno peckam sa deckom koji mi je i ranije bio sladak ali nije bilo nista i koji je takodje u dugoj vezi. Kaze, isto kao i ja, da mu je veza savrsena i da voli svoju devojku ali sve sam sigurnija da bi je prevario samnom. Lomim se, ne znam da li da prevarim decka...
 
Ma boli te uvo, nikada te neće uhvatiti, a ako te nekako uvati na delu onda ti njemu reci isto što i on tebi kad su uloge bile zamenjene. Eto...
 
nevaljalica:
dve i po godine sam u vezi koja je postala savrsena tek posle prevare mog decka koji je time shvatio koliko me voli. Od kako sam mu oprostila on je postao najbolji decko na svetu. ALI u poslednje vreme se dvosmisleno peckam sa deckom koji mi je i ranije bio sladak ali nije bilo nista i koji je takodje u dugoj vezi. Kaze, isto kao i ja, da mu je veza savrsena i da voli svoju devojku ali sve sam sigurnija da bi je prevario samnom. Lomim se, ne znam da li da prevarim decka...

A jel se vi seksom varate?
 
Verovatno imas (bar podsvesno) zelju da uzvratis istom merom tvom sadasnjem decku, ma koliko da je on sad divan. Ne mogu da kazem da te krivim.
 
Pera_Zdera:
Svaki covek je sam tvorac svog puta.
I dela i posledice sama kreiras.
A posto si vec odabrala nick kakav si odabrala onda je i pitanje suvisno.

Moju nevaljanu stranu vidi onaj kome ja to dozvolim nema svako tu privilegiju. Za svog decka sam nevaljala a za ovog drugog cu da razmislim hocu li biti
 
Larra:
Verovatno imas (bar podsvesno) zelju da uzvratis istom merom tvom sadasnjem decku, ma koliko da je on sad divan. Ne mogu da kazem da te krivim.

Pa nsam sigurna dali je to zbog zelje da uzvratim, monotonije dugogodisnje veze (koja je neminovna u svakoj duzoj) ili mi prosto prija odnos sa bas tim deckom
 
nevaljalica:
Pa nsam sigurna dali je to zbog zelje da uzvratim, monotonije dugogodisnje veze (koja je neminovna u svakoj duzoj) ili mi prosto prija odnos sa bas tim deckom

To ce ti samo pokvariti sadasnju vezu.Ako ti prija odnos znaci da si ga vec imala:roll: .Naravno ako mislimo na isti;-)
 
nevaljalica:
dve i po godine sam u vezi koja je postala savrsena tek posle prevare mog decka koji je time shvatio koliko me voli. Od kako sam mu oprostila on je postao najbolji decko na svetu. ALI u poslednje vreme se dvosmisleno peckam sa deckom koji mi je i ranije bio sladak ali nije bilo nista i koji je takodje u dugoj vezi. Kaze, isto kao i ja, da mu je veza savrsena i da voli svoju devojku ali sve sam sigurnija da bi je prevario samnom. Lomim se, ne znam da li da prevarim decka...


Ma da,mozda shvatis i ti nakon prevare koliko volis svog decka pa veza postane jos savrsenija!!?! On ti oprosti i ti postanes najbolja devojka na svetu! Mislim, radilo je prvi put, mozda ce i sad.

Naravno, ovo je receno ironicno.
 
Sta znam...igras se malo sa recima, okrenes, obrnes..malo drugacija forma a isto znacenje na kraju (e ovi smajliji su mi danas tako nesto bezveze i bas necu da ih upotrebim)
 
nevaljalica:
dve i po godine sam u vezi koja je postala savrsena tek posle prevare mog decka koji je time shvatio koliko me voli. Od kako sam mu oprostila on je postao najbolji decko na svetu. ALI u poslednje vreme se dvosmisleno peckam sa deckom koji mi je i ranije bio sladak ali nije bilo nista i koji je takodje u dugoj vezi. Kaze, isto kao i ja, da mu je veza savrsena i da voli svoju devojku ali sve sam sigurnija da bi je prevario samnom. Lomim se, ne znam da li da prevarim decka...

Ako tako razmisljas vec ga varas.
 
nevaljalica:
dve i po godine sam u vezi koja je postala savrsena tek posle prevare mog decka koji je time shvatio koliko me voli. Od kako sam mu oprostila on je postao najbolji decko na svetu. ALI u poslednje vreme se dvosmisleno peckam sa deckom koji mi je i ranije bio sladak ali nije bilo nista i koji je takodje u dugoj vezi. Kaze, isto kao i ja, da mu je veza savrsena i da voli svoju devojku ali sve sam sigurnija da bi je prevario samnom. Lomim se, ne znam da li da prevarim decka...


Ma sigurno, samo se ti yebi okolo sa kim god mozes....

Ko zna sta tvoj decko radi!
 
Monotonija posle dve i po godine veze govori dve stvari: da se vas dvoje uopste ne volite i druga da ste potpuno nemastoviti......sta bi ste radili u braku od 30-godina...otvorili javnu kucu da ubijete monotoniju??????????
 
Ali pobogu ženske glave.... zar u vašem slučaju "kurvanje" ne spada u domen naučne fantastike? :lol:
Kao ono: "- ja sam prevarila svog dečka sa njih 10, ali nisam *****!" :lol:
 

Back
Top