Zasto muskarci vole nase guzze,zasto bre???

bobba:
zasto bre muski vole vise guzzu od "mace" zasto bre, koji im je dosao bre, koji. Zasto su se oni pokvarili, zasto pitam vas????
Što lažeš, bre(c)!
Kako te nije sramota, buljašiceobbo! Još se, pritom, gospođica iščuđuje, k'o fol, a cela se u bulju pretvorila.
Od pet slova u nadimku, tri B! Čista bulja. :roll:

Ja više volim macu, da mi umre paja :-)

Jes' nepismena, potpisuje se krstićima, al' je volem. Macox, xmacoo...xmac mac :wink:
 
e pa nishta dogovorite se, prvo ti njega pa onda on tebe il nisht od deal-a :lol:
naravno to se predlazhe najspontanije i sa osmehom na licu kao da je to stvar koja te chini sretnom vishe od bilo chega drugog :lol: (naravno onaj prvi deo gde ti njega) :lol:

pa cesh da vidish kako ce se odma promeni raspolozhenje :lol: proveren recept, radi posao 80 % :lol: ;)
 
aha.....da ga šašoljiš samoaktivirajućim dildom po zoni anusa....
surprise.gif


piše u ženskim časopisima da oni to vOLE :lol:
 
bobba:
hahahaha Kojote........."Ja više volim macu, da mi umre paja " jedan od retkih ali zlata vredan.......a ovo za tri bbb cu da preskocim kao da me nisi uvredio......moj pravi nik je bobaK i baka mi ga dala........znaci pravim se da nisam procitala........:))
Imam predlog za tebe, bobboK.
K ti dala baka , dam ti ga i ja, i ti se odsad zoveš KbobbaK, dogovoreno?
I kako posle da se praviš da nisi, kad si sva v(l)ažna, a?! Aha! :-)
 
bobba:
hahahaha Kojote........."Ja više volim macu, da mi umre paja " jedan od retkih ali zlata vredan.......a ovo za tri bbb cu da preskocim kao da me nisi uvredio......moj pravi nik je bobaK i baka mi ga dala........znaci pravim se da nisam procitala........:))
ko ti je kriv shto imash loshu guzu....?Zezam se.....pa nemam pojma...mozda vi vishe pokazujete guzu od mac...
 

Back
Top