Pametna udaja

Nije bio bogat, ali je bio perspektivan i sposoban. Nije ga volela, ali ga je postovala. Nije imala strasti, ali je drzana kao malo vode na dlanu. Nije imala decu ljubavi, ali je imala dobro vaspitane ljude odrasle u sredini bez trzavica.
Sta mislite o ovakvim brakovima?? Dobih savet da ga konzumiram.

To nije brak, to je drugarstvo nekakvo.
 
На основу чега су се онда уопште спојили?

istog su stava hoce nesto pa to ti je pa makar i bez ljubavi

- - - - - - - - - -

Ima i toga, nekad pridje zaljubljenost i ne ostane nista. Ali ja mislim na ljubav koja opstaje i traje kad s nekim sve delis i celog ga razumes

ma razumu se i funkcionisu savrseno al bez jakih emocija i ljubavi
 
istog su stava hoce nesto pa to ti je pa makar i bez ljubavi

- - - - - - - - - -



ma razumu se i funkcionisu savrseno al bez jakih emocija i ljubavi

nesto to zvuci kao film koji nisam gledala. Mislim prica se da postoji, samo ga ne videh. Malo brakova znam koji su funkcionalni a da ne traju na pravoj ljubavi i potpunom poverenju
 
moji su se voleli bas iz detinjstva
al sam to cuo cesto od ljudi

ma ljudi to komplikuju, gataju pa se zajebu opet. kaze cale imo on neku ljubavniccu i vec imo jedno 33-4 godine i kao aj mi nadji neku zenu, i upozna ga ona sa starom. i uzmu se za n. godinu, stara ostala zivjeti kod njega. i evo vec 40 godina tako, vidim lijepo se slazu, vole, postuju.
inace i mama i tata imaju i cuvaju neka ljubavna pisma od drugih, sve sam ja to iscitao kad su otisli :))
cale ima i fotke trbusnih plesacica kad je bio u egiptu, al oni su vazda o tome normalno razgovarali i tovarili jedno drugo kroz shalu :)))
 
prvi pokazatelj loseg braka je odsustvo svadje, tu zivota nema. Normalni ljudi se svadjaju i mire. Zivi su, dele svoje ja, bore se, pa se usklade. Ljudi koji se nikad ne svadjaju su ili teske flegme oboje, ili ravnodusni u tom odnosu

to je to
al kad su slicni a slican se slicnom raduje

- - - - - - - - - -

E ovde si me kupila :lol: .. dalje ne citam :klap: Jos moj muz da shvati :malav:

znaci ako si emotivna tu je pocetak kraja
 
ma ljudi to komplikuju, gataju pa se zajebu opet. kaze cale imo on neku ljubavniccu i vec imo jedno 33-4 godine i kao aj mi nadji neku zenu, i upozna ga ona sa starom. i uzmu se za n. godinu, stara ostala zivjeti kod njega. i evo vec 40 godina tako, vidim lijepo se slazu, vole, postuju.
inace i mama i tata imaju i cuvaju neka ljubavna pisma od drugih, sve sam ja to iscitao kad su otisli :))
cale ima i fotke trbusnih plesacica kad je bio u egiptu, al oni su vazda o tome normalno razgovarali i tovarili jedno drugo kroz shalu :)))

ne cudi me, ljudi kad ne nadju sto zamisle pomire se sa najboljom drugom opcijom

- - - - - - - - - -

kao sto su stalne svadje pokazatelj da su dva razlicita sveta koja ne mogu postici konsenzus

ni ovo nije tacno
 
to je to
al kad su slicni a slican se slicnom raduje

- - - - - - - - - -



znaci ako si emotivna tu je pocetak kraja

za brak je bolje da su ljudi slicni, tako kazu psiholozi, da dele isze vrednosti, da imaju slicne stavove o novcu, moralu, veri, pulitici, deci, onda je svakako lakse i lepse
da se smeju istim stvarima, da imaju bar neka zajednicka interesovanja i da su na pribliznom intelektualnom i emotivnom nivou
 
to je to
al kad su slicni a slican se slicnom raduje

- - - - - - - - - -



znaci ako si emotivna tu je pocetak kraja

Mi se radujemo jedno drugom, slicni jesmo, al blizanci nismo :lol:
I svadjamo se, normalno.
A ja sam emotivna jako, verovao ti ili ne ... :( :rida:

kao sto su stalne svadje pokazatelj da su dva razlicita sveta koja ne mogu postici konsenzus

Sta mislis kad kazes STALNE?
 

Back
Top