DAČIĆ SA KERIJEM: Idemo u EU, Rusija nije strateško opredeljenje Srbije

gost 361356

Veoma poznat
Poruka
10.647
DAČIĆ SA KERIJEM: Idemo u EU, Rusija nije strateško opredeljenje Srbije


"Upoznao sam Kerija i sa političkom situacijom u Srbiji u smislu određenih predrasuda koje možda postoje na Zapadu", naveo je Dačić podsetivši da su neki protumačili iz Kerijevog govora u Kongresu da se Srbija sa nekim drugim državama nalazi na "liniji vatre".

"Ukazao sam mu na različitost pozicije Srbije u odnosu na neke druge zemlje i da za nas uopšte nije upitno da li idemo u EU ili ne, da naši tradicionalni i prijateljski odnosi sa Rusijom apsolutno nemaju nikakve veze sa opredeljenjem da želimo da budemo članica EU", istakao je srpski šef diplomatije.

On je naglasio da, samim tim, to opredeljenje Srbije ničim nije dovedeno u pitanje niti, pak, postoje bilo kakvi pritisci Rusije u tom smislu.

"Srbija ne pripada geografski tom području koje bi se moglo definisati kao evroazijska zona i samim tim takva vrsta pritisaka niti postoji niti ima bilo kakvih razloga za to", rekao je Dačić.

Da li je EU zaista interes Srbije?

Da li je interes Srbije priznavanje Kosova i prepuštanje Republike Srpske nekom Dejtonu 2, 3, 4 do njenog nestanka?

Da li je strateško opredeljenje Srbije da njenom privredom i trgovinom upravljaju Slovenci i Hrvati kako to Unija zapoveda?

Da li vi želite da živite u takvoj Srbiji?
 
Treba postaviti pitanje: da li su 500 miliona žitelja EU gluplji od našeg naroda.

Odgovor je Odzvanjajuće ne.

Između tih 500 miliona postoje drastične razlike.

Tako su gazde Nemci i Francuzi dok su Bugari, Rumuni. Česi, Mađari, Slovaci, Poljaci, Estonci, Letonci, Litvanci, Portugalci, Slovenci, Rvati, pa i nemali broj Španaca zahvalno tžište, tegleća marva i armije kurawa.

Tako da lupaš gluposti kao po običaju.

Jaguare.
 
Poslednja izmena:
Bojim se da je deo sa velikim ratom sve izvesniji.

verovatno, mozda su smislili klasicnu strategiju sa zapaljenim delovima balkana gde bi se kao vucko i seki posvadjali a narod ko stoka izasao da gine za jednog ili drugog...

ovo je inace istorijska sansa da srbija prvi put uradi nesto za sebe i prosperira ako svet zarati....
 
verovatno, mozda su smislili klasicnu strategiju sa zapaljenim delovima balkana gde bi se kao vucko i seki posvadjali a narod ko stoka izasao da gine za jednog ili drugog...

ovo je inace istorijska sansa da srbija prvi put uradi nesto za sebe i prosperira ako svet zarati....

Mislim da Srbija može samo dodatno da nahebe ako svet zarati. Kako smo opremljeni i organizovani mogla bi i vojska Kosova da nas pregazi za tri dana. Na tom nivou borbene gotovosti se godinama radilo.
 
Poslednja izmena:
Koliko Prasetina Koferče ima glasova na izborima???

KOGA JE KOFERČE PITALO DA LI PRISTAJE SRBIJA NA BRISELSKU PEDERASTIJU???

On od toliko putera na glavi ne sme da ima svoje mišljenje. Priča šta mu se kaže.

- - - - - - - - - -

A Kerija bas zabole za EU .... A EU bas zabole da prima Srbiju .... :kafa:

Kakvo mlatinjanje .

Maltretiramo sami sebe.

Oni se sada kao nešto pravdaju Keriju jer nas je naveo kao liniju budućeg fronta.
 
Mislim da srbija može samo dodatno da nahebe ako svet zarati. Kako smo opremljeni i organizovani mogla bi i vojska Kosova da nas pregazi za tri dana. Na tom nivou borbene gotovosti se godinama radilo.

ako svet zarati ova garnitura ce se ukenjati jer nece imati vise zastitu spolja i moguca je krvava revolucija kakvu srbija nikad ne moze ni pretpostaviti...znaci anarhija sa odmetnutim gnevnim ljudima koji ce se naebati svega svakome ko je bio u ovoj ili prosloj vlasti i ko nije uspeo negde da zbrise...mada ako krene rat nece imati gde da begaju....

posle faze anarhije siguran sam da postoji ekipa ljudi koji ce drzavu organizovati za nedelju dana da lici na ono sta je uvek trebala da bude a sada ne smeju nista, jer ameri imaju svoje pipke svuda, ali bukvalno svuda, pa cak i ovde.
 
verovatno, mozda su smislili klasicnu strategiju sa zapaljenim delovima balkana gde bi se kao vucko i seki posvadjali a narod ko stoka izasao da gine za jednog ili drugog...

ovo je inace istorijska sansa da srbija prvi put uradi nesto za sebe i prosperira ako svet zarati....

Ne, Keri je verovatno hteo da kaže da Rusija namerava da napadne Istočnu Evropu.

To već vidimo kroz Putinovu pretnju srpskom narodu da će naša deca ostati bez goriva.
 
ako svet zarati ova garnitura ce se ukenjati jer nece imati vise zastitu spolja i moguca je krvava revolucija kakvu srbija nikad ne moze ni pretpostaviti...znaci anarhija sa odmetnutim gnevnim ljudima koji ce se naebati svega svakome ko je bio u ovoj ili prosloj vlasti i ko nije uspeo negde da zbrise...mada ako krene rat nece imati gde da begaju....

posle faze anarhije siguran sam da postoji ekipa ljudi koji ce drzavu organizovati za nedelju dana da lici na ono sta je uvek trebala da bude a sada ne smeju nista, jer ameri imaju svoje pipke svuda, ali bukvalno svuda, pa cak i ovde.

Добрица Ерић: Душмански олош влада Србијом
kult-dobrica-eric1-610x330.jpg


http://www.vesti-online.com/Scena/Kultura/326812/Dusmanski-olos-vlada-Srbijom
 
ako svet zarati ova garnitura ce se ukenjati jer nece imati vise zastitu spolja i moguca je krvava revolucija kakvu srbija nikad ne moze ni pretpostaviti...znaci anarhija sa odmetnutim gnevnim ljudima koji ce se naebati svega svakome ko je bio u ovoj ili prosloj vlasti i ko nije uspeo negde da zbrise...mada ako krene rat nece imati gde da begaju....

posle faze anarhije siguran sam da postoji ekipa ljudi koji ce drzavu organizovati za nedelju dana da lici na ono sta je uvek trebala da bude a sada ne smeju nista, jer ameri imaju svoje pipke svuda, ali bukvalno svuda, pa cak i ovde.

I u tom hipotetičkom procesu nestalo bi još milion Srba, Hrvati bi konačno došli do Zemuna, Mađari izbili na Frušku goru a Kejalbs do Niša.

Mi bi onda eventualno ostali u BG pašaluku da se koljemo do ostvarenja te idelane države.

Za Srbiju je samo strateško opredeljenje za Rusiju opcija. U svim ostalim verzijama smo potpuno naebali.
 
I u tom hipotetičkom procesu nestalo bi još milion Srba, Hrvati bi konačno došli do Zemuna, Mađari izbili na Frušku goru a Kejalbs do Niša.

Mi bi onda eventualno ostali u BG pašaluku da se koljemo do ostvarenja te idelane države.

Za Srbiju je samo strateško opredeljenje za Rusiju opcija. U svim ostalim verzijama smo potpuno naebali.

u toj prici rusija ne bi bila uopste opcija vec bi se preko noci to resilo sa njima ekspresno.. zato i kazem da bi bio spas....

dva puta smo bili na pragu stvaranja neke drzave i oba puta nas je svetski rat omeo...sad bi mogao da nam pomogne...i ubedjen sam u to.
 
u toj prici rusija ne bi bila uopste opcija vec bi se preko noci to resilo sa njima ekspresno.. zato i kazem da bi bio spas....

dva puta smo bili na pragu stvaranja neke drzave i oba puta nas je svetski rat omeo...sad bi mogao da nam pomogne...i ubedjen sam u to.

Zaboravljaš da bi smo da se Evropa pitala mi bili još uvek deo OSmanlijskog carstva da ne bi Rusije.

Ni u kakvom haosu mi ne bi smo odlučivali o svojoj sudbini.

Ostanemo li na neutralnom terenu a izbije li veliki rat prvo će početi da nas čereče regionalne hijene pod ma kojim izgovorom za šta će imati podršku Amera samo tako.

Budi uverern u to.

Zato nam je Keri i rekao da smo na liniji vatre.

- - - - - - - - - -

da znas... danas videh onu ogavstinu da su ko kurwe skinuli sa tasha jos u avgustu spomenik maloj milici rakic da se ne bi natovci osecali ruzno... koje dno mora neko biti da to uradi...

Sve što napišem na tu temu pretvori se u zvezdice pa ti slobodno pusti mašti na volju šta sam imao da im poručim tim povodom.
 
Između tih 500 miliona postoje drastične razlike.

Tako su gazde Nemci i Francuzi dok su Bugari, Rumuni. Česi. Mađari, Slovaci, Poljaci, Estonci, Letonci, Litvanci, Portugalci, Slovenci, Rvati, pa i nemali broj Španaca zahvalno tžište, tegleća marva i armije kurawa.

A recimo, Šveđani i Holandezi, da li oni spadaju u Neverovatne Gospodare Svemira, ili pak u potuljene robove i sluškinje.

Mislim da nisi baš dobro razmislio o svemu tome, što i ne čudi.
 
Zaboravljaš da bi smo da se Evropa pitala mi bili još uvek deo OSmanlijskog carstva da ne bi Rusije.

Ni u kakvom haosu mi ne bi smo odlučivali o svojoj sudbini.

Ostanemo li na neutralnom terenu a izbije li veliki rat prvo će početi da nas čereče regionalne hijene pod ma kojim izgovorom za šta će imati podršku Amera samo tako.

Budi uverern u to.

Zato nam je Keri i rekao da smo na liniji vatre.

mislim da lose procenjujes... nismo mi njima zanimljivi nimalo... sve ovo je samo cirkus da se vlasi ne sete gde ce puci.... a i ako bude te posasti to ce se voditi balistickim projektilima preko nasih glava... tada rusija moze da ti da stratesku podrsku tek da nisi sam i na cedilu a za sve ostalo se moras sam izboriti....

u ratu vaze posebna pravila... danas ljudi misle da je ovo super ako pukne i da cemo biti neka kazablanka gde ce samo da setaju svakake unforme a mi da ubiramo harac... prc moj..nema od te bajke nista
 
A recimo, Šveđani i Holandezi, da li oni spadaju u Neverovatne Gospodare Svemira, ili pak u potuljene robove i sluškinje.

Šveđani a naročito Holandezi su bili bogataši i mnogo, mnogo pre EU. Oni najviše ***** na EU ali im nije mnogo u interesu da pišaju uz vetar jer su dobili delić tržišta, krcaju i čekaju bolja vremena.

Mislim da nisi baš dobro razmislio o svemu tome, što i ne čudi.

Kad ti ovo nekom kažeš onda je to kompliment. Hvala.
 
Šveđani a naročito Holandezi su bili bogataši i mnogo, mnogo pre EU. Oni najviše ***** na EU ali im nije mnogo u interesu da pišaju uz vetar jer su dobili delić tržišta, krcaju i čekaju bolja vremena.



Kad ti ovo nekom kažeš onda je to kompliment. Hvala.
Pa, jasno je da nisi Opremljen za razmišljanje, i zbog toga loše objašnjavaš ko su gospodari EU, a ko su Robovske članice.

- - - - - - - - - -

Pre bih ginuo za Donbas nego da kao NATO maroder idem po svetu i ubijam decu zarad interesa neke američke kompanije tipa Albright Enterprises.

To ti je Glupa odluka, što ne čudi.

Naime, u slobodnom svetu je vojska dobrovoljna, a u Putinistanu se ubijaju svi građani redom.
 

Back
Top