Srpkinja ubijena u Americi

TheVendettaCount

Domaćin
Banovan
Poruka
4.731
Srpska manekenka ubijena u stanu svog decka za kojeg se sumnja da je lokalni latinoamericki narkodiler.
http://mondo.rs/a773293/Info/Svet/Mirjana-Puhar-ubijena-u-SAD.html


Bosnjake u Americi ubijaju zbog boje koze, Srpkinje jer se petljaju sa meksickim mucacososima i black bad boysima ubijaju zbog ovoga
MW-BX139_pfcoca_MG_20140320155154.jpg



Manekenka

images

http://www.alo.rs/v-i-p/svetski-dzet-set/srpkinja-od-ponavljacice-postala-americki-top-model/64783
 
Poslednja izmena:
nije ona devojka petljala sa drogom...
ona je ubijena jer je bila tu na licu mesta...
i pravilniji naslov bi bio "Ubijena zbog dečka"...
al ajd...

Није, само се забављала са дилером.

Неки метак је очекивао пре или касније, златни или прави.
 
Bosanci su prvi Srbi koji će sve napustit zbog para, bilo i ostalo...

E sad, naslov me nasmejao jer mešaš nacionalnost i patološki procenat populacije
Ako je nešto na nacionalnoj osnovi da da vidimo
ali ako je droga zabole me nacionalnost

Nego, zašto nije pokreuta tema dok je pucala od zdravlja nego sad kad je GAME OVER?
 
nije ona devojka petljala sa drogom...
ona je ubijena jer je bila tu na licu mesta...
i pravilniji naslov bi bio "Ubijena zbog dečka"...
al ajd...

Е, да појасним.

Нисам злурада, само је то нормалан ток ствари.

Девојка је, иначе, као лутка, и штета је што се кретала у таквим круговима.
 
a kako je bila na licu mesta?
sponozruse se muvaju sa raznim krimosima i onda kad stradaju kao kolateralna steta u napadu na njihove "decake" kukaju.. u startu su znale ko je , sta je i sta se moze desiti...stvar izbora.

na ovo je spao forum ;)
Administrator licno mi brise postove dok postovi koji likuju i ismevaju mrtvu zenu i vredjaju citav srpski narod ostaju da stoje..
Svaka vam cast :ok:
Nije ni cudo sto moderatori divljaju, sada mi je malo jasnije ko im daje naredjenja
 
nije lepo davati lazne informacije.
ja tvoj post nisam brisao.
sto se tice likovanja..niko normalan ne likuje niti ismeva mrtvu osobu a ko moze tako nesto da pomisli treba prvo da se zamisli nad sopstvenim stavovima jer ljudi uvek prvo polaze od sebe i svog razmisljanja
ovde se samo realno osvrce na cinjenicu da druzenje sa nekim osobama snosi odredjen rizik...izbor decka/devojke je stvar izbora a da li su on/ona rizicne osobe i da li je pametno biti sa takvom osobom..i to je stvar izbora..ali svesnog.

slazem se da je naslov malo pretenciozan, narocito sto je to samo pretpostavka tako da je promenjen.
 
Ћаћа Србин, матер Бошњакиња. Иначе нема ту шта ко се игра ватром ватра га спржи кад-тад. Није она била "на погрешном мјесту у погрешно вријеме"... То је био њезин миље и само питање дана кад ће се то десити.
Шта су јој родитељи мислили не знам. Послати бијело дјете у школу са небјелцима, то дијете је изгубљено.
 

Back
Top