Da li su generacije vakcinisane pre 30 i više godina danas manje zaštićene?

Forumaš Veličanstveni

Elita
Banovan
Poruka
15.221
Ćao Hipokratovi zavetnici i ćao Mengeleovi sledbenici...

Generacije pre tri i više decenija nisu primale ovoliko injekcija na moranje koliko danas po krivičnom zakonu
Da li su te generacije, zbog manjeg broja vakcina, manje zaštićene i kako to sad srediti?
A što se tiče muških, znamo da muškarci kraće žive što zbog ratova što zbog onih injekcija što primamo dodatno u vojsci

- - - - - - - - - -

na kraju krajeva i engleski kralj rikno, a kraljica nepelcovana živa i zdrava doduše malo matora i žali se da oči popuštaju i da ne ustaje kao kad je bila mladja...
 
Ćao Hipokratovi zavetnici i ćao Mengeleovi sledbenici...

Generacije pre tri i više decenija nisu primale ovoliko injekcija na moranje koliko danas po krivičnom zakonu
Da li su te generacije, zbog manjeg broja vakcina, manje zaštićene i kako to sad srediti?
A što se tiče muških, znamo da muškarci kraće žive što zbog ratova što zbog onih injekcija što primamo dodatno u vojsci

- - - - - - - - - -

na kraju krajeva i engleski kralj rikno, a kraljica nepelcovana živa i zdrava doduše malo matora i žali se da oči popuštaju i da ne ustaje kao kad je bila mladja...

sta ti ja znam...
 
Ima i revakcinacija. Nađi vakcinalni karton, pa vidi.

pa ne mogu da nadju je kartoni ne idu ni po azbuci ni po abecedi nego zavedeni pod šiframa koju upišu hemijskom na zdravstvenu
ali ja kada sam počeo da radim i dobio zdravstvenu od firme izgleda da sam izgubio zdravstvenu dok nisam bio zaposlen
i sad kad treba da odem kod doktora kao ponovo nezaposlen pitaju jel imam karton
ja kažem da imam, onda oni pitaju koji broj, a ja kažem nemam pojma,
a onda oni neće da otvaraju novi jer postoji stari koji ne mogu da nadju a po ceo dan sede u toj kartoteci
da su deset kartona dnevno pretraživali do sada bi našli
ali ih bole uvo jer ja imam karton ali oni ne umeju da nadju

- - - - - - - - - -

sta ti ja znam...

za ljubav i ljubavne jade nisu još ništa našli
mada je to na nervnoj bazi ali izgleda ništa ne pomaže
ono kad si blesav što si blesav za to imaju
ali za zaljubljene ništa...

izgleda jača interna hemija od eksterne
 
Da li je moguće da sve ove strahote kod dece što se dešavaju, nisu posledica tih novih vakcina, nego radijacije?
Znamo svi da smo veoma ozračeni, da radijacija radi i radiće još vekovima ... može li to biti posledica toga, a ne tih vakcina što teraju da se daju deci.
Kakve vakcine daju deci i odraslima u Japanu, jer i oni su veoma ozračeni i radioaktivni? - u Japanu je, navodno, ljudski vek najduži u proseku, uprkos tempu rada i radijaciji.
Da li je neko od vas koji imate mikroskope i razumete se u to, stavio tečnost iz vakcine pod mikroskop i uradio analizu? - uvek se oslanjamo na neke strane izvore i informacije.
 
A sta tacno ocekujes da vidis ispod mikroskopa u tecnosti? Mislim da je glavni problem u celoj ovoj prici sto se njome bave ljudi koji se ne razumeju u nauku uopste, a narocito ne u medicinu. Naravno da se oslanjamo na strane naucne izvore - i stranci se isto oslanjaju na izvore iz onog sto je za njih inostranstvo, jer je nauka univerzalna, ne zavisi od granica drzava.
I koje su to strahote "kod dece sto se desavaju", a koje se nisu desavale i mnogo pre postojanja vakcine?
S druge strane, zahvaljujuci vakcinama, mnoge strahote koje su se desavale deci ranije, danas se vise ne desavaju.
 
A sta tacno ocekujes da vidis ispod mikroskopa u tecnosti? Mislim da je glavni problem u celoj ovoj prici sto se njome bave ljudi koji se ne razumeju u nauku uopste, a narocito ne u medicinu. Naravno da se oslanjamo na strane naucne izvore - i stranci se isto oslanjaju na izvore iz onog sto je za njih inostranstvo, jer je nauka univerzalna, ne zavisi od granica drzava.
I koje su to strahote "kod dece sto se desavaju", a koje se nisu desavale i mnogo pre postojanja vakcine?
S druge strane, zahvaljujuci vakcinama, mnoge strahote koje su se desavale deci ranije, danas se vise ne desavaju.

Ako nisi informisan, sve više se dešava da deca, u uzrastu za vakcinaciju, nakon vakcinacije (što ne znači da je to baš posledica same vakcinacije) oboljevalju od epilepsije, autizma, srčanih mana, gube sluh, vid, govor, ... u nekim mestima je to toliko alarmantno da je skoro svako treće dete obolelo od nečeg takvog. Naravno, niko ne navodi razlog, šaltaju decu od lekara do lekara, iako niko ne pronalazi uzrok niti nudi efikasan lek. Kakva je učestalost toga uporedno sa vakcinacijom i stepenom radioaktivnosti - ima li logike ili ne?

Ja sam laik za medicinu, sve u vezi medicine i naravno - laik za mikroskop. Nisam ni mislila da neko od laika treba time da se bavi. Ali mi imamo puno veoma stručnih ljudi koji bi to mogli da ispitaju, jer te vakcine koje se daju deci (obavezno, ako ne roditelj odgovara za to po zakonu) su uvozne. Ko garantuje da to nije eksperimentalni program, testiranje vakcina na deci u nekoj tamo zemlji Srbji, pa dok se ne usavrši i ne postane bezbedno, a nakon toga će se primenjivati i u razvijenim zemljama ... možda da, možda ne, potrebno je ispitati sastav i nusdejstvo. O tome čitamo dosta na internetu. Na bočici koja sadrži vakcinu ima naveden sastav, ali to može razumeti samo stručno lice, laik baš i ne. A decu rađaju i ljudi koji nisu stručni za vakcine i njihov sastav, rađaju ih ljudi svih profesija, kao i oni bez profesije. Ja još nemam decu, ali planiram da ih rodim u skorijoj budućnosti, nikako neću da dozvolim da dete bude nečije zamorče za testiranje vakcine pre upotrebe u nekom drugom kraju sveta.

S obzirom da vakcina treba da odreaguje i stvori imunitet u organizmu na razne bolesti (za koje se i daje) može li biti da je sam imunitet deteta pre vakcinacije nedovoljno jak da bi podneo vakcinaciju? Da li je masa deteta koje prima vakcinu nedovoljna? Da li bi bilo bolje da se ista 3-5-6-to valentna vakcina podeli na više delova (npr. 3 vakcinacije 2-valentnom vakcinom) i na različite uzraste? Da li je imunitet novorođene dece smanjen zbog radijacije, pa zato teško podnose vakcinaciju? ... pitanja je bezbroj. Verujem da u Srbiji ima, ipak, dovoljno stručnjaka koji su humani da ispitaju dejstvo i međupovezanost svih faktora, umesto da striktno sprovode naredbe o primeni.

I da napomenem, medicina ne bi napredovala da nije bilo entuzijasta i hrabrih humanih ljudi koji su, istražujući i ono što nije smelo da se istražuje, došli do lekova, unapredili već postojeće, ukinuli one za koje su otkrili da su štetni (možda su i ove vakcine štetne, kao i mnogi lekovi koje nam nameću), ... i tako spasili bezbroj života. Čak i neki lekari to zaboravljaju.
 
Poslednja izmena:
Nisam "informisan" o tome, a nisi ni ti, jer takve informacije su zapravo dezinformacije. Ne dozvoljavaj da te o nauci informisu tabloidi i nadrilekari. Ako hoces da iznosis tvrdnje, moras mnogo bolje da poznajes materiju. Prica o vakcini i autizmu se svaki put pokazala kao glupost i zlonamerno plasirana laz zarad bogacenja onih koji tu laz plasiraju.
Prestao sam da citam tvoj komentar kod ovog dela: "Ko garantuje da to nije eksperimentalni program, testiranje vakcina na deci u nekoj tamo zemlji Srbji", zato sto ovo nije mesto za teorije zavere. Da je vakcina dobra garantuju oni koji vakcinu uvoze, jer je prosla rigorozna testiranja i ne bi mogla da bude pustena u promet bez istih. Ako ti takve garancije nisu dovoljne, nego ces radije da verujes ludacima koji bez dana obrazovanja u medicini pokusavaju da propovedaju o zdravlju, onda nemamo o cemu da raspravljamo.
Posto mislis da se nauka svodi na gledanje pod mikroskopom, moram da ti preporucim da istrazis malo bolje materiju (ne na youtube-u, blogovima i stranici Sladjane Velkov), pa kada je razumes, mozda neces tako razmisljati.
 
Mikelo, ma pusti je, "istrazivala" je ona......Na internetu :D

Uopste nije informisana a trazi da pravi naucnici ispitaju lekove i vakcine, a kako da joj dokazes i ubedis je kada ne zna za podatak da su sprovedene mnooooge studije i da po milioniti put treba da im se kaze - nema uzrocno-posledicnih veza izmedju autizma i vakcina.... Aman zaman, kojim jezikom vise i kakvim recima covek da vam objasni - debelo je ispitano peer review-om i utvrdjeno je da VAKCINE NE IZAZIVAJU AUTIZAM.

Aman Flora koliko vas bree ima, i svi isto brbljate ona Velkov vam je zatrovala mozak i ispogasila sve kognitivne funkcije.

Gledaj Flora cemu sve robuje tvoj mozak, ali znajuci kakav je mentalni sklop antivaxera, vi niste ni pismeni a kamoli da znate strani jezik, a kamoli da istumacite pravilno procitano na engleskom jeziku.

Ali bitno da se "istrazivali vi".....U datotekama blogova i sajtova Sladjane Velkov koju trazi Vise javno tuzilastvo i koja ima otvoren predmet :cool:

6a00d8341bf80c53ef01b8d0ceee32970c-pi
 
Poslednja izmena:
Mikelo, ma pusti je, "istrazivala" je ona......Na internetu :D

Uopste nije informisana a trazi da pravi naucnici ispitaju lekove i vakcine, a kako da joj dokazes i ubedis je kada ne zna za podatak da su sprovedene mnooooge studije i da po milioniti put treba da im se kaze - nema uzrocno-posledicnih veza izmedju autizma i vakcina.... Aman zaman, kojim jezikom vise i kakvim recima covek da vam objasni - debelo je ispitano peer review-om i utvrdjeno je da VAKCINE NE IZAZIVAJU AUTIZAM.

Aman Flora koliko vas bree ima, i svi isto brbljate ona Velkov vam je zatrovala mozak i ispogasila sve kognitivne funkcije.

Gledaj Flora cemu sve robuje tvoj mozak, ali znajuci kakav je mentalni sklop antivaxera, vi niste ni pismeni a kamoli da znate strani jezik, a kamoli da istumacite pravilno procitano na engleskom jeziku.

Ali bitno da se "istrazivali vi".....U datotekama blogova i sajtova Sladjane Velkov koju trazi Vise javno tuzilastvo i koja ima otvoren predmet :cool:

6a00d8341bf80c53ef01b8d0ceee32970c-pi

TISINA TAMO!
Sta ti znas!
 
Mikelo, ma pusti je, "istrazivala" je ona......Na internetu :D

Uopste nije informisana a trazi da pravi naucnici ispitaju lekove i vakcine, a kako da joj dokazes i ubedis je kada ne zna za podatak da su sprovedene mnooooge studije i da po milioniti put treba da im se kaze - nema uzrocno-posledicnih veza izmedju autizma i vakcina.... Aman zaman, kojim jezikom vise i kakvim recima covek da vam objasni - debelo je ispitano peer review-om i utvrdjeno je da VAKCINE NE IZAZIVAJU AUTIZAM.

Aman Flora koliko vas bree ima, i svi isto brbljate ona Velkov vam je zatrovala mozak i ispogasila sve kognitivne funkcije.

Gledaj Flora cemu sve robuje tvoj mozak, ali znajuci kakav je mentalni sklop antivaxera, vi niste ni pismeni a kamoli da znate strani jezik, a kamoli da istumacite pravilno procitano na engleskom jeziku.

Ali bitno da se "istrazivali vi".....U datotekama blogova i sajtova Sladjane Velkov koju trazi Vise javno tuzilastvo i koja ima otvoren predmet :cool:

6a00d8341bf80c53ef01b8d0ceee32970c-pi

U mom susedstvu živi 14 dece u uzrastu do 5 godina, sva rednom su, nakon vakcinacije obolela od nečeg navedenog: sluh, vid, govor, autizam, epilepsija.
Sva ta deca su imala jezive reakcije na vakcinu. Nakon vakcinacije su obolela. Nema im leka.
Nenormalan i nesavestan je čovek koji nakon toga ne posumnja.

Ja svoju decu verovatno neću roditi u Srbiji, pa neću ni morati da ih vakcinišem prema našem zakonu, ali je bezbroj roditelja koji nemaju tu mogućost ili naprosto neće da se odsele.

Ako sam laik, to ne znači da ne smem da razmišljam o budućnost moje, još nerođene, dece, kao i eventualnoj opasnosti od korumpiranih "eksperata" za procenu korisnosti bilo kog leka.

I nije ovo Skupština ni Vlada, pa da ja pozivam ikoga da vrši testiranje, ovo je Forum Krstarice, popularnog pretraživača u Srbji koji mnogi čitaju.


Da niste možda ti i Mikelo plaćeni da promovišete nešto od čega pola Srbije strepi? Ili možda da sabotirate svako pisanje o mogućim rizicima od vakcinacije, radijacije kao posledice bombardovanja i sl.? Ko ste vi da vređate ikog na ovom Forumu i uopšte? A ako ste, slučajno, stručni za ovu temu, setite se Hipokritove zakletve!
 
U mom susedstvu živi 14 dece u uzrastu do 5 godina, sva rednom su, nakon vakcinacije obolela od nečeg navedenog: sluh, vid, govor, autizam, epilepsija.
Sva ta deca su imala jezive reakcije na vakcinu. Nakon vakcinacije su obolela. Nema im leka.

14 od 14 dece uzrasta do 5 godina u tvom susedstvu je nakon vakcine dobilo tesku reakciju, a neki cak i autizam (koji, inace, nema nikakve veze sa vakcinom)? Tvrdim da lazes. Bezocno i bezobrazno lazes.

Da niste možda ti i Mikelo plaćeni da promovišete nešto od čega pola Srbije strepi? Ili možda da sabotirate svako pisanje o mogućim rizicima od vakcinacije, radijacije kao posledice bombardovanja i sl.?

Ne, nismo mi placeni, nego si ti paranoicna i zlonamerna. Pomoc nemoj da trazis od lazne doktorke Velkov, nego potrazi strucnu pomoc u nadleznim ustanovama.

A ako ste, slučajno, stručni za ovu temu, setite se Hipokritove zakletve!

"Setite se Hipokratove zakletve!"
Najgluplji argument i klasican klise.
Posto sama nisi strucna za ovu temu, ne bi trebalo da iznosis tvrdnje. Ali, posto si dosla da lazes, onda ne vidim kako mogu da te ubedim.
 

Back
Top