Plate se survale na 325 evra mesečno

jaguar b p

Elita
Banovan
Poruka
23.453
Prosečna neto plata u Srbiji isplaćena u januaru iznosi 39.285 dinara i nominalno je za 21,4 odsto, a realno za 21,2 odsto niža od decembarske.

1678468_pic_970x641.jpg


Link

Konj bih rek'o...

A samo smo proveli Deceniju svakodnevno vas upozoravajući da radikali (SNS) donose siromaštvo.
 
Ne razumem. Dinar jak, Jorgovanka i Vucic stite evro,a ovamo plate pale samo za mesec dana 21%.
Kakva je to racunica?
Mozda ih sada knjigovodstveno vode u svajcarskim francima:zcepanje:

Сећаш се оне маестралне представе на ТВ ПИНК кад је изјавио да су плате у Србији порасле без обзира на фискалну меру смањења плата и пензија и како га је срамота да прича о томе колико су сви показатељи добри?
 
Па добро, није 300 евра тако мало. Може да се купи доста кромпира и брашна.

Не треба заборавити ни да је живот у Србији част и задовољство који вреди барем 5000 евра месечно, тако да се може рећи да су просечна примања у Србији 5300 евра.

Хвала, Вучићу!
 
Ипак су то мере Тачеризма који Вучић спроводи, ипак је Карл Маркс пре 200 година предвидео да Немачки радник има да ради много а мало зарађује зато Немци сањају Генадија Зјуганова за преседника и Титово самоуправљање али не смеју јавно да причају јер се Немачка понаша као да је 18-ти век...Вучић је њихов слуга тако да нас очекује глад ако се не ујединимо са разочараним Немачким радницима и учинимо живот бољим...
 
Ипак су то мере Тачеризма који Вучић спроводи, ипак је Карл Маркс пре 200 година предвидео да Немачки радник има да ради много а мало зарађује зато Немци сањају Генадија Зјуганова за преседника и Титово самоуправљање али не смеју јавно да причају јер се Немачка понаша као да је 18-ти век...Вучић је њихов слуга тако да нас очекује глад ако се не ујединимо са разочараним Немачким радницима и учинимо живот бољим...

Господареве мере немају везе са тачеризмом.
 
Сећаш се оне маестралне представе на ТВ ПИНК кад је изјавио да су плате у Србији порасле без обзира на фискалну меру смањења плата и пензија и како га је срамота да прича о томе колико су сви показатељи добри?
Ma on polako nayebava, upleo se u lazi i zamke koje je sam postavljao, kao pile u kucine.
Vojska ga odyebava, a tako ce biti i sa policijom, to sto su resorni ministri vojske i policije neke njegove
zamlate, to nista ne znaci. I tako ih niko ne uzima za ozbiljno.

- - - - - - - - - -

Ипак су то мере Тачеризма који Вучић спроводи, ипак је Карл Маркс пре 200 година предвидео да Немачки радник има да ради много а мало зарађује зато Немци сањају Генадија Зјуганова за преседника и Титово самоуправљање али не смеју јавно да причају јер се Немачка понаша као да је 18-ти век...Вучић је њихов слуга тако да нас очекује глад ако се не ујединимо са разочараним Немачким радницима и учинимо живот бољим...
Aj se udruzimo sa srpskim radnicima i seljacima? Znas barem jednog licno?
 
Ипак су то мере Тачеризма

Не.

Наиме, Тачер се залагала за једноцифрене порезе и парафискалне намете у нивоу од 0,00%.

Зато је онај део народа који је био незадовољан својим надницама могао да отвори приватни бизнис, једноставно као грах.

Дакле, ниједно друштво које има ПДВ од 20%, цигарете које коштају 20 динара саме по себи и још 200 у акцизама, и доприносе у вредности од 40% плате, не може бити оптужено да негује Тачерске Вредности.

У основи, ми имамо Марксизам који продаје државну имовину не зато што верује у капитализам него јер им треба кеш.
 
Не.

Наиме, Тачер се залагала за једноцифрене порезе и парафискалне намете у нивоу од 0,00%.

Зато је онај део народа који је био незадовољан својим надницама могао да отвори приватни бизнис, једноставно као грах.

Дакле, ниједно друштво које има ПДВ од 20%, цигарете које коштају 20 динара саме по себи и још 200 у акцизама, и доприносе у вредности од 40% плате, не може бити оптужено да негује Тачерске Вредности.

У основи, ми имамо Марксизам који продаје државну имовину не зато што верује у капитализам него јер им треба кеш.

Питај рударе у Британији колико воле челичну лејди а сам Ву се хвалио Тачеризмом...

- - - - - - - - - -

Ma on polako nayebava, upleo se u lazi i zamke koje je sam postavljao, kao pile u kucine.
Vojska ga odyebava, a tako ce biti i sa policijom, to sto su resorni ministri vojske i policije neke njegove
zamlate, to nista ne znaci. I tako ih niko ne uzima za ozbiljno.

- - - - - - - - - -


Aj se udruzimo sa srpskim radnicima i seljacima? Znas barem jednog licno?

Знам много који причају како прасићи вреде 100 динара и увоз их убија али их је срамота зато што је већина лупала ономад у шерпе...
 
Питај рударе у Британији колико воле челичну лејди а сам Ву се хвалио Тачеризмом...

Меги је експресно и одлучно позатварала све неисплативе руднике и сва друга нерентабилна предузећа за разлику од твог премијера који их одржава у животу огромним наметима. Сличност са политиком Меги Тачер == 0.

Стварно немаш везе, слушај господина Носфератуа.
 
Питај рударе у Британији колико воле челичну лејди а сам Ву се хвалио Тачеризмом...

А зашто само рударе? Нису само рудари народ. Хајде да питамо народ Британије шта мисли о Тачерки + да погледамо економске показатеље пре тачерке, за време исте и након њене владавине.
 
Ne razumem. Dinar jak, Jorgovanka i Vucic stite evro,a ovamo plate pale samo za mesec dana 21%.
Kakva je to racunica?
Mozda ih sada knjigovodstveno vode u svajcarskim francima:zcepanje:

Или порастао промет у малопродаји, а дефлација.

Или дефлација а НБ држи стопу заковану на 8,5%

Или имамо раст БДП-а и узимамо кредите само да би враћали оне "лоше" које су ови пре њих узели и то тако да је однос дуга и БДП-а са 56% када су глупи и необразовани дошли на власт сада преко 75%.

Не умеју ни да лажу како треба
 
Ihaj, kuda se otislo, od Gospodara do Tacerke, aman. Kako je moguce da neki ljudi toliko nemaju dodira sa stvarnoscu.

Pa ovde je novim kolektivnim ugovorima sklopljenim koliko juce, Gospodar licno dao Sindikatima vise nego sto su imali i kod zutih hahah

Jasno, Kolubara sa svojim prednjaci koliko je `ekstra`, svega ima, i rekreacija i Radnickih sportskih igara i paketica za decu do 15 godina :D

Al` zna Gospodar ako mu Kolubara okrene ledja, nayebao je.

Tacerizam, cuj. Zasto se tako brukaju ljudi?
 
Знам много који причају како прасићи вреде 100 динара и увоз их убија али их је срамота зато што је већина лупала ономад у шерпе...

Ја нисам лупао у шерпе. Уместо тога, буразер и ја за време другог дневника отворимо широм прозоре и пустимо борину "Баба Јулу" до даске, да чује цела улица! Боље Бору коштунољуба да слушају него други дневник РТС-а.
 
Питај рударе у Британији колико воле челичну лејди а сам Ву се хвалио Тачеризмом...

На срећу, Британија је суперсила јер се о њеном просперитету не питају алкохоличари из рудника, навијачи, и друштванце из паба "Три Међеда" у руралном Глочестеру.

Дакле, јако је битно да замаптиш да ноћу не можеш да спаваш због страха који осећаш према Енглеској, зато што код њих рудари нису маљевима помлатили аристократију.

Већ је, сасвим супротно, Лејди Тачер сломила кичму рударским синдикатима, навијачима и аргентинским комунистима, а као Опус Гранде је уништила СССР и отуђила те од Макарске.

Ouch.
 
Меги је експресно и одлучно позатварала све неисплативе руднике и сва друга нерентабилна предузећа за разлику од твог премијера који их одржава у животу огромним наметима. Сличност са политиком Меги Тачер == 0.

Стварно немаш везе, слушај господина Носфератуа.

Није мој него наш премијер ако живиш у Србији друго је што не учествујем на изборима и надам се да ће доћи дан када ће на демонкратским изборима излазност бити 0,00%.Сви ви обожавате Маргарет али њене реформе не могу да уроде плодом јер ће америчка демократија изгубити смисао када после њених реформи изађу на изборе страначки ботови...
 
Ипак су то мере Тачеризма који Вучић спроводи, ипак је Карл Маркс пре 200 година предвидео да Немачки радник има да ради много а мало зарађује зато Немци сањају Генадија Зјуганова за преседника и Титово самоуправљање али не смеју јавно да причају јер се Немачка понаша као да је 18-ти век...Вучић је њихов слуга тако да нас очекује глад ако се не ујединимо са разочараним Немачким радницима и учинимо живот бољим...

Ima jedna fina pjesmica.

 

Back
Top