Ispod brda raste najbolji kukuruz

tab503

Tabana po forumu
Administrator
Poruka
113.212
i naucno dokazano :)

Nauka dokazala: Muškarci sa većim stomakom su bolji ljubavnici

20150220100834_290012.jpg


Ispostavilo se da u onoj čuvenoj izreci, "Muškarac bez stomaka je kao mercedes bez znaka", ima istine.
Rezultati istraživanja, koje je sproveo Univerzitet Ersejs, pokazuje da su muškarci sa većim stomakom bolji ljubavnici.
Naime, studija koja je obuhvatila 200 muškaraca pokazuje da muškarci koji imaju veći stomak mogu da izdrže čak pet minuta duže od ostalih. Zapravo, muškarci koji imaju veći stomak izdržali su u prosjeku 7,3 minuta, a to znači da su oni ravnog stomaka izdržali jedva dva, donosi B92.
Ne brinite, naučnici za ovo imaju svim logično objašnjenje - više masnoće na stomaku podrazumijeva viši nivo estradiola, ženskog polnog hormona koji pomaže u sprečavanju orgazma.


dame da li cete sad vise jurcati za bucama? :lol:
 
ali ČAK pet minuta duže :lol:


dobro...u odnosu na dva kod ovih to i jeste uspeh :lol:

- - - - - - - - - -

stomak nikad nije predstavljao prepreku kod muškarca na putu do žena i utoliko su mi smešniji oni ubernabildovani koji izgleda nisu svesni da time samo postižu kontraefekat
 
Naravno da ne. Uostalom, i nije kukuruz u pitanju, već njihov ženski polni hormon. :confused:

"SveCki izgled žene" je suvopičasta štrkulja ( mršava povisoka bez dupeta i sisa)
Tu ne mož da se digne normalnom muškarcu jer je takav oblik žene nekako muški

Dakle, po toj tvojoj teoriji "ženski hormon" je kriv za uredno korišćenje pekare i piva?
E pa fala na informejšn...
 
jep
pravo musko ima stomakliju
I celavo teme
I ne kupa se

Prijatelju Bog je tako 'teo...

A ako nisi baš pri crkve ondak da se pozovemo na antropološku medecinu
Tamo kaže da je dokazano da se muško i žensko "ne mirišu" ako su im isti genetski kvaliteti
Sama Priroda pravi hibrid tj kombinovanje najboljih osobina različitih genetskih nosilaca

nešto kao kod onih FRP igara kad pokušavaš da pobediš sa istim setom karata
ne ide...
moraš da mešaš deckove...

p.s. svuda u prirodi ženka ceni mužjaka čiji se miris širi oko svake bandere
 
Nije to moja teroija, tako kažu naučnici, parafrazirani u uvodnom postu ove teme.

imaš naučnike za sve potrebe a marva ko marva prihvata samo ono što sujeti prija
da nije tako žene bi imale sise i dupe
ili nemaju para za hranu ili se povele za modnim krikovima izopačenih mozgova
nauka je takodje dokazala da kod štrkulja opada plodnost
a propagira se preko TV-a i naslovnih strana jeftinih časopisa...
 
Poslednja izmena:
Ne znam za marve, a i nevezano za naučnike, stomaklije su mi fuj. A ako je on zadovoljan svojim brdom i kukuruzom, verovatno mu takvo mišljenje i ne tangira sujetu.

mislim da si tip žene koja je lepa samoj sebi
vodi računa - vreme ti prolazi
nadji nekog maminog sinčića za privezak,
kreni neku pišljivu vezu sa njim pa kruniši sa pišljivim brakom u kom si ti centralna figura

sve ostalo je staromodno i za tebe neprihvatljivo
a ko si ti?
 

Back
Top