Muski striptiz

tab503

Tabana po forumu
Administrator
Poruka
113.207
Muški striptiz je postao sastavni deo devojačkih večeri, a da je veoma popularan potvrdili su nam i ljudi koji se time bave. Dame ne štede novac kada dođe do toga, a mi smo se malo raspitali - koliko košta, šta sve podrazumeva i koliko traje jedno veče sa srpskim striperom.

STRIPERprofimedia-0198250671_1000x0.jpg


Širom Srbije možete da pronađete agencije u kojima možete da iznajmite stripera, ali samostalne radnike koji se reklamiraju putem interneta. U zavisnosti od toga za šta se odlučite, cena može drastično da varira. Tako one jeftinije varijante idu već od 50 evra za performans, a oni skuplji zabavljači uzimaju i preko 200 evra za nastup.
Međutim, u ovom slučaju važi pravilo "koliko para toliko muzike" što nam je potvrdila Milica (30) iz Beograda, koja je imala ne baš tako seksi iskustvo sa jednim striperom.
- Bilo je to pre četiri, pet godina, i odlučili sam da drugaricu iznenadimo striperom za devojačko veče. Pozvala sam dečka kog sam našla na internetu, a koji je bio najpovoljniji,i dogovorila se sa njim. Odmah sam ga pitala kako izgleda i da li kojim slučajem nije dlakav, a on je već imao spremne odgovore, jer se očigledno dugo time bavi. Međutim, kada je stigao vozom iz Sremse Mitrovice, pa onda tramvajem do drugaricinog stana, ispostavilo se da je jako smešan. Ušao je u kupatilo i presvukao se, trebalo je kao policajac da bude, a u stvari je na glavi imao kapu koju je očigledno ukrao u vozu jer je na njej pisalo "Železnice Srbije". Krenuo je da igra i bilo je više komično nego seksi - priseća se Milica.
Iako je za 80 evra trebalo da igra sat vremena, već posle pola sata je završio svoj performans, i to na zahtev samih devojaka.
- U jednom trenutku je rekao mladi da sedne na stolicu i krenuo oko nje da igra kao Deni Devito u "Prijateljima"! On se, naravno, u međuvremenu skidao i ostao je samo u tangama. Vrhunac je bio kada je izvadio mleko za telo i rekao nam da ga mažemo. Drugarica je samo zatvorila tubu sa kremom, i rekla mu da nam je dosta. Nije bilo nimalo seksi, ali se i dan-danas smejemo kada pričamo o tome - kaže ona.

STRIPERprofimedia-0108206759_1000x0.jpg



Iako kaže da više nikad neće unajmljivati stripera, svim devojkama poručuje da je to ipak iskustvo koje bi trebalo barem jednom da probaju, jer je super zabavno.
Međutim, nisu sva iskustva kao njena. Kako kaže, njene prijateljice su dale malo više novca, pa su za 200 evra dobile stripera baš kao sa slike. Baš takvi momci često zabavljaju devojke u Novom Sadu, gde postoji izvesna tradicija kada je o striptizu reč.

Dejan_1000x0.jpg



Nekad slavni striper, a danas direktor nevladine organizacije za borbu protiv prostitucije i trgovine ljudima "Sigurna pozicija", Dejan Nestorović kaže za "24 sata" da Novosađanke redovno uživaju u striptizu.
- Nakon osmog marta, kada imamo veliki performans, bude oko 100-150 devojačkih večeri sa našim striperima. Devojke to vole, a posebno uživaju kada vide da zgodni momci igraju, jer to ne viđaju često. Generalno im se najviše sviđaju muške zadnjice i to je neverovatan doživljaj i za žene, ali i za izvođače - kaže Nestorović.
Prema njegovim rečima, to je definitivno najlepši poklon koji možete drugarici da date za devojačko veče, jer je to iskustvo koje sa zeuvek pamti.
Inače, pored seksi kostima i igranja, striperi često sa sobom donose i odgovarajuću muziku tako da devojke ne moraju ni o čemu da brin


Uputstvo: Kako da iznajmiš stripera
Dejan1_1000x0.jpg
Dejan Nestorović, Foto: Privatna arhiva


1. Nemoj da štediš
Osim ako ne želiš da, kao Milica, do kraja života to devojačko veče pamtiš po komičnim situacijama, najbolje bi bilo da spremiš bar 150 evra. To će biti dovoljno za sat vremena zabave.
2. Budi precizna
Nemoj da se stidiš da tražiš tačno ono što želiš. Od kostima, do građe i igranja, navedi tačno šta želiš da dobiješ. Bitno je i da nagrasiš da li želiš da se striper skida "do kraja" jer se to dodatno naplaćuje, a ima i onih koji to neće da rade.
3. Raspitaj se
Ne uzimaj prvog stripera kog nađeš na netu, ponovo, da ne bi prošla kao Milica. Postoji veliki broj agencija i klubova koji mogu da ti pomognu u izboru, i najbolje je da se obratiš nekome ko se time bavi.

da li ste korisatile usluge stripera?
da li volite da gledate?
da li "otkacite" tokom takvih veceri? :)

koje je vase misljenje o muskom striptizu?

da liu striptizu vise uzivaju muskarci ili zene?
 
Nisam gledala, nemam ni zelju.
Jedno je erotican ples u paru, sa muskarcem koji ti se dopada. A sasvim drugo tamo neki tip koji se trudi da ti privuce paznju telom i pokretima i sve je, a najmanje musko, za moj pojam.
Vise bih uzivala u zenskom plesu, ne jeftinom striptizu. Inace, i kada biram slike najvise volim akt, ali zenski :aha:
 
Београду фале клубови као из америчких филмова - стенд ап комичари, стрипери, шипка, бурлеске, музика

Радо бих посећивала такво место.
 


da li ste korisatile usluge stripera?
da li volite da gledate?
da li "otkacite" tokom takvih veceri? :)

koje je vase misljenje o muskom striptizu?

da liu striptizu vise uzivaju muskarci ili zene?


ja ne volim ni zenske, a kamo li muske striptizete
kakav je bre to muskarac koji mora da zaradjuje skidanjem?
ono kao druga stanija i soraja?
sta je sledece, otimace posao tetkicama koje ciste hodnike po zgradama
fuj :sad2:

- - - - - - - - - -

ne svidja mi se. muskarac treba da bude ratnik, a ne to...sta god.

takvog ne dozivljavam kao muskarca.

tako je!
ratnik i drvoseca!
a ne tamo da cupa obrve i oblaci tange
jaaaao tange :sad2:
 

Back
Top