Postanski problem

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

nina86

Početnik
Poruka
9
Od kad sam menjala hard disk ne radi mi Mozilla thunder,probala sam i Outlook Expres ali i on prijavljuje problem.Firefox mi normalno funkcionise.Pri kreiranju acounta sam pravilno upisala protokole . Imate li neku ideju! Hvala
 
Outlok mi prijavljuje:The host 'pop3.ptt.co.yu' could not be found. Please verify that you have entered the server name correctly. Account: 'pop3.ptt.co.yu', Server: 'pop3.ptt.co.yu', Protocol: POP3, Port: 995, Secure(SSL): Yes, Socket Error: 11001, Error Number: 0x800CCC0D ...I jos:The host 'smtp.ptt.co.yu' could not be found. Please verify that you have entered the server name correctly. Account: 'pop3.ptt.co.yu', Server: 'smtp.ptt.co.yu', Protocol: SMTP, Port: 25, Secure(SSL): Yes, Socket Error: 11001, Error Number: 0x800CCC0D. Portovi i ostalo je o.k. ali sta znece ove greske. Help!
 
Kao sto sam ti rekao vidi na stranici provajdera ilil kod nekog prijatelja, ako je kod istog provajdera dali je POP3/SMTP server u funkciji, ako ne onda je do njih, ako je ipak u funkciji, onda nisi dobro popunila podatke o pristupu istim serverima.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top