Za mese dana pomracenje Sunca - krijte se Srbi i Srpkinje!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Jacob

Buduća legenda
Poruka
49.567
Svi znamo kako je slavno proslo pomracenje Sunca 1999. Dok je cela Evropa izlazila da vidi to cudo Srbi su se krili od tog strasnog dogadjaja. Na ulici nisi mogao videti ni kuce ni mace, sve se sakrilo da ne sagori :pop:

Elem gde cete vi zene da se sakrijete ovog puta?

Ispod cebeta sa dragim? U podrum? Mozda u crkvu ili sacuvaj boze mozda izadjete na ulicu da vidite to cudo?


260DD0DB00000578-2966822-The_eclipse_will_see_up_to_84_per_cent_of_the_sun_covered_in_Lon-m-43_1424815175961.jpg
 
Tog dana sam stajao na cesti ispred kuce i dugo vremena nije proslo ni jedno vozilo . Kao u ratnoj zoni .
Tom cestom inace dnevno prodje hiljade vozila . Mislio sam otici kod rodbine za koju sam znao da se sakriva u podrumu
ali sam odustao jer sam znao da ce to shvatiti kao provokaciju i podhebavanje . Zet mi je inace velika Srbenda ali
samo na jeziku . Dan danas mi je zao sto nisam otisao da im napravim uzbunu pa sta kosta da kosta .:)
 
Svi znamo kako je slavno proslo pomracenje Sunca 1999. Dok je cela Evropa izlazila da vidi to cudo Srbi su se krili od tog strasnog dogadjaja. Na ulici nisi mogao videti ni kuce ni mace, sve se sakrilo da ne sagori :pop:

Elem gde cete vi zene da se sakrijete ovog puta?

Ispod cebeta sa dragim? U podrum? Mozda u crkvu ili sacuvaj boze mozda izadjete na ulicu da vidite to cudo?


260DD0DB00000578-2966822-The_eclipse_will_see_up_to_84_per_cent_of_the_sun_covered_in_Lon-m-43_1424815175961.jpg

Macku pod mene, mene pod dragog, a Sunce nek' ga spali... Zene su i onako bitnije za opstanak. Posle kataklizme, pravimo hareme i grupnjake...
 
U zabole na tuki,imamo struju :cool:
Blajbi,dinosaurusi su glupi i zato nisu imali struju :heart:

Samo se ti sali, a kada ti omrkne u podne i Sunce vise ne bude izlazilo - bice "Jao, jao, nisam tako mislio..."

- - - - - - - - - -

eeee al kazu Englezi prokleti da ce zbog pomracenja doci do poremecaja snabdevanja strujom

http://www.dailymail.co.uk/news/art...d-London-Scandinavia-gets-total-blackout.html

Ko zna sta ce sve doci.....

Mozda to nece biti samo OBICNO pomracenje?

Mozda naucnici znaju NESTO VISE, samo nece da saopste javnosti da ne bi izbila panika?


Gospodo, sta vi milite, da se raji sve kaze?

Eno pre neku godinu, pored Zemlje je proleteo asteroid, koji je mogao da okonca sav zivot na Zemlji da je udario u nju!

Proleteo je izmedju Meseca i Zemlje, a naucnici su cutali....A znali su kolika je opasnost da ga privuce zemljina teza...

Nisu smeli da prouzrokuju paniku na planeti jer nista nije moglo da se uradi.....


Meni je uvek sumnjivo kod ovakvih dogadjaja da se nesto ne krije iza svega, sto ne smeju da nam kazu....
 
Svi znamo kako je slavno proslo pomracenje Sunca 1999. Dok je cela Evropa izlazila da vidi to cudo Srbi su se krili od tog strasnog dogadjaja. Na ulici nisi mogao videti ni kuce ni mace, sve se sakrilo da ne sagori :pop:

Elem gde cete vi zene da se sakrijete ovog puta?

Ispod cebeta sa dragim? U podrum? Mozda u crkvu ili sacuvaj boze mozda izadjete na ulicu da vidite to cudo?


Ja cu na Krstaricu , pa neka ide zivot...:lol:
 

Back
Top