Kupicu mu konja jer ga volim

gost 286428

Domaćin
Poruka
4.541
Zene (moze da odgovori i OcitiMazohista :hahaha: ) ,kad kupujete poklone vasim muskarcima da li birate ono sto oni vole ili ono sto je za vas ispravno?
Recimo,on hoce da ima konja,pravog,vi imate para da mu ga kupite,a smatrate da nije normalno da se okolo blamira sa konjem.Sta bi uradile?
 
Poslednja izmena:
Odvedem ga u prodavnicu konja da sam izabere jer se ne razumem u konje.
Ima mnogo tih konja koje on voli, ja ič ne marim za njih, ali njemu okice zasijaju samo dok priča o njima pa mi srce zaigra kad ga vidim kako je srećan kad dobije igračku koju želi.
Isto kao klinci samo intenzivnije. Veći konj se više raduje. :heart:
 
Zene (moze da odgovori i ranjeni zoro :hahaha: ) ,kad kupujete poklone vasim muskarcima da li birate ono sto oni vole ili ono sto je za vas ispravno?
Recimo,on hoce da ima konja,pravog,vi imate para da mu ga kupite,a smatrate da nije normalno da se okolo blamira sa konjem.Sta bi uradile?

normalno
da ti znas koliko smo mi vec konja razmijenili
u tome valjda i jest poenta; da se konji podrazumijevaju :lol:
 
Kaj ce mu konj pored mene kobile..:lol:

Desi kani,sta ima bolan? :p
Prvi put postavim normalnu temu i kako vidim ode u propast
tooth.gif
 
Zene (moze da odgovori i ranjeni zoro :hahaha: ) ,kad kupujete poklone vasim muskarcima da li birate ono sto oni vole ili ono sto je za vas ispravno?
Recimo,on hoce da ima konja,pravog,vi imate para da mu ga kupite,a smatrate da nije normalno da se okolo blamira sa konjem.Sta bi uradile?

pa trenutno bacam anatemu na tebe
što me nisi apostrofirao kao ženu
zlo ljudsko poroda neimao
:pop2:
 

Back
Top