Kupicu mu konja jer ga volim

Samo se vi zahebavajte,ali vidite sta sam upravo pronasao
Ghelyon.gif


http://www.kupujemprodajem.com/Konj-lipicaner-na-prodaju-19387418-oglas.htm?filter_id=20402488
 
Zene (moze da odgovori i OcitiMazohista :hahaha: ) ,kad kupujete poklone vasim muskarcima da li birate ono sto oni vole ili ono sto je za vas ispravno?
Recimo,on hoce da ima konja,pravog,vi imate para da mu ga kupite,a smatrate da nije normalno da se okolo blamira sa konjem.Sta bi uradile?

Kupila bi mu konja al da ga čuva podalje od mene i instalirala bih mu tuš kabinu u dvorištu :mrgreen:
 
Odvedem ga u prodavnicu klonja da sam izabere jer se ne razumem u klonje.
sta, ti se'res u sumarku

evo ja cu da ti izaberem sumarak znam jedan dobar :rumenko:

- - - - - - - - - -

Kupila bi mu klonju al da je čuva podalje od mene

a dobro ,ti seres zumbule

- - - - - - - - - -

tebi bi bih poklonio vaznu

- - - - - - - - - -

al sama da je zalivas :hahaha1:

- - - - - - - - - -

pradeda mi je imao klonje, uvek mi pricali o njemu

ono kao
ih da znas kakav ti je seronja bija djed
kad on ode da sere digne nivo reke za pola metra
e to je bija seronja

- - - - - - - - - -

ne oz,sad mi pade naum
de idu g0mna onih seronja iz urbanih sredina de nema reka
ono ima neka jama pored grada pa cevi iz fekalijskog sistema idu tamo ili kako ?
 
a mi,shto su nam naruchivale muzichke zelje na radio lastavicu...da tjutimo u tjoshku?!:sad2:

Duhovnost pre svega, pojanje, frulice, ovo ono... Bolje bre i to prika nego da su htele da te vode u pozoriste, kao sto stradase neki mucenici, ne poznajes ih ti, tamo neki ljudi, i ja ih znam samo iz vidjenja, onako ovlas. Ne kapiram otkud nekoj zeni pomisao da prav, zdrav, obican, normalan muskarac zeli da gleda pozorisnu predstavu. :confused:
 

Back
Top