MAMA I TATA IZ PAKLA Ostavili bebu u parku, hitni sastanci važniji

gost 361356

Veoma poznat
Poruka
10.647
Doseljavanje nekoliko porodica iz Rusije u srpska sela u okolinu Kraljeva izazvalo je opštu uzbunu Bilca i B92. Tri dana su trubili o tome kao da je počela invazija.

Međutim ovo:

MAMA I TATA IZ PAKLA Ostavili bebu u parku, hitni sastanci važniji

Komšije ističu da se Nikolaj, otkako se doselio u zgradu, čudno ponašao.
- Ovde je godinu dana i ni sa kim se nije družio. Samo se javi u prolazu. Skoro je renovirao stan i stavio je dupla ulazna vrata. Majka i devojčica su se skoro doselile, a pošto žena ne zna srpski, nismo se ni upoznale - priča Gina.

Najčudnije je što je renovirao stan. :dash:

- Čim je došla policija, predao sam dete, a kad sam video oca, mnogo sam se iznervirao. Prepoznao sam ga, prošao je pored mene i deteta u parku, a bukvalno se nije ni okrenuo. Ne mogu da verujem da takvi roditelji postoje. Da ostave napolju samo dete po mraku - priča Joca.

A priča ovog spasioca je više nego sumnjiva i konfuzna.

Policija i socijalni radnik odveli su devojčicu u Centar za zaštitu odojčadi, dece i omladine u Zvečanskoj ulici. Kako saznajemo, devojčica je s majkom Ruskinjom došla pre nekoliko dana. Živi kod oca u stanu u Ulici Kanarevo brdo 4, nedaleko od parkića gde ju je Joca sreo. Otac Nikolaj već godinu dana živi u tom stanu, a juče oko 14 sati nije bio mnogo raspoložen za priču.

Ove u Blicu zapravo najviše iritira to što se radi o Rusima.

- Joj, nemojte, spavam. Supruga i ja smo bili sa ćerkom u parku. Tu smo bili, malo dalje od nje. Morao sam da idem na snimanje na Novi Beograd i dete je nestalo. Ćerka je u Zvečanskoj i, koliko smo čuli, dobro je. Nosili smo joj stvari, ali nismo mogli da je vidimo. Rekli su da će nam je danas vratiti - bilo je sve što je rekao Nikolaj, koji, kako kaže, radi kao snimatelj i režiser.

Čudna priča roditelja
Roditelji su policiji ispričali neverovatnu priču da su devojčicu staru svega 15 meseci ostavili u parku na Kanarevom brdu zbog nesporazuma. U policijsku stanicu su došli dva sata pošto je dete pronađeno da prijave nestanak.
- Dete nije imalo nikakvih povreda. Rekli su nam da je otac dobio poziv i morao je da ide na hitan sastanak, majka je takođe morala nešto da završi, a nisu se dobro razumeli ko će ostati sa detetom i odvesti ga kući. Tako se desilo da su oboje otišli iz parka misleći da je dete odvelo ono drugo. Dva sata kasnije, kada su se susreli shvatili su da deteta nema kada su se i uspaničili. Dete smo predali Centru za socijalni rad, koji ga je smestio u Dom u Zvečansku - kažu za „Blic“ u policiji.
Policija će izveštaj predati tužilaštvu, koje će odlučiti da li eventualno ima elemenata za pokretanje postupka zbog dela zanemarivanja. U Centru za socijalni rad juče nisu hteli da daju nikakve izjave.

Od evidentnog nesporazuma roditelja nemački Blic pravi ksenofobičnu kampanju protiv Rusa koji su došli da žive u Srbiji.

Tri dana u udarnim vestima Blic spinuje ovu priču uz najmalicioznije naslove i obavezno citiranje tupavih komentara primitivnog komšiluka.

Ne sećam se da su se recimo toliko uzbudili kada su neki rasejani Nemci zaboravili dete na pumpi Zmaj i otišli u Nemačku niti se sećam da su tog malog Nemca odmah odveli u Zvečansku.

Da ne pominjem da se u Beogradu na mnogo lokacija mogu videti romska deca koja lutaju ne parkom ispred zgrade nego travnatim površinama između kolovoznih traka prometnih ulica ali ne videh niti jednu udarnu vest o tome.

Još su ljudima i oduzeli dete i ne daju im čak ni da ga vide.

Sramota za Srbiju. Ne opravdavam zapostavljanje dece ali mislim da ovaj slučaj ima sve elemente ciljane kampanje protiv doseljenika iz Rusije.
 
Poslednja izmena:
Ја, док сам читао техт, мислио сам да је проблем то што су оставили дете само у парку, али ти си нам лепо објаснио да је то завера запада против Путина.

Niko ti nije branio da dođeš do nekog još glupljeg zaključka od citiranog ali nema na čemu u svakom slučaju.

- - - - - - - - - -

Rusi su uvek branili makar na rečima ono što smo mi mislili da je pravda. Ne samo u Zapadnom odnosu prema Srbima, već i u odnosu Zapada prema drugim narodima

Toliko smo jadni u svojoj inferiornosti da počinjemo da radimo ljudima koji se dosele ovde isto ono što su Ameri pre nekoliko godina radili onoj porodici iz Srbije koju su optužili za pedofiliju.
 
Niko ti nije branio da dođeš do nekog još glupljeg zaključka od citiranog ali nema na čemu u svakom slučaju.

Ма, не брини Петокрачић. Има овде и превише доносиоца глупљих закључака од мојих.

Ево рецимо, види овај дубокоумни закључак из уводног поста.
 
Hahah, svastičić namestio šuplju rusofilsku priču s opakom Blic anturuskom propagandom. Ye8eš to što goveda ne vode računa o 15-mesečnoj bebi ... :dash:

Očigledna antiruska propaganda zlih medija. :hahaha:

Ипак је рубља пукла и Русија нема пара да издржава децу, док се у Србији бележи раст наталитета СНС-ДС ботова јер мора неко да ради за странку у будућности...
 
Ипак је рубља пукла и Русија нема пара да издржава децу, док се у Србији бележи раст наталитета СНС-ДС ботова јер мора неко да ради за странку у будућности...
Откад су добили инфузију урина из Брисела гледе Јужног тока апетити према том допингу су им нагло порасли, све ће учинити за један гутљај... трчећи ко на аватару!
:cepanje:
:tambalamba:
 
Hahah, svastičić namestio šuplju rusofilsku priču s opakom Blic anturuskom propagandom. Ye8eš to što goveda ne vode računa o 15-mesečnoj bebi ... :dash:

Očigledna antiruska propaganda zlih medija. :hahaha:

Bez obzira na tvoje mlataranje i piktogramsko izražavanje ne može se negirati postojanje izrazito tendencioznog antiruskog izveštavanja u pojedinim medijima.

U uvodnom postu sam upravo naveo primer kako su neka nemačka goveda zaboravila dete na pumpi i nisu ga se ni setili dok ih policija nije našla negde u Austriji ali tom slučaju nije pridavan ni približno ovako veliki značaj.

Sa druge strane pak kada su u pitanju građani ruskog porekla od prekjuče na nasovnoj strani Blica seire nad ovim slučajem više nego recimo kad u požarima stradaju romska deca.

Moraš da se odrekneš tog glupog manira ismevanja nekakvih tobožnjih zavera jer se ovde ne radi o zaveri već o otvorenoj ksenofobiji i perfidnom širenju mržnje prema Rusima.

Jer kako drugačije objasniti besomučno spinovanje vest o jednom incidentu koji konačno nije imao tragične posledice i to od strane medija koji su izgleda slepi za činjenicu da veliki broj dece predškolskog uzrasta svakodnevno luta ulicama takođe bez nadzora.
 
Poslednja izmena:
Hahah, svastičić namestio šuplju rusofilsku priču s opakom Blic anturuskom propagandom. Ye8eš to što goveda ne vode računa o 15-mesečnoj bebi ... :dash:

Očigledna antiruska propaganda zlih medija. :hahaha:
Kad Petokračić otvori temu, onda je svaki sledeći post pametniji, ako nije njegov.

cbLMi1fI.jpg
 
Ipak, s osvrtom na očajan dosije ljudskih prava koji Rusija ima, nju simpatišu samo glupaci.

S osvrtom na činjenicu da u SAD ubijaju pripadnike manjinskih grupa iz čisto rasističkih pobuda, njih simpatišu samo lako mentalno zaostali mazohisti.

- - - - - - - - - -

Ajmo rusofili, koga briga za jednu bebu. :lol: Uvlaka do balčaka. :hahaha: Smrt antiruskoj propagandi ! :evil:

Ne trabunjaj. Znam za bar pet slučajeva kada su prolaznici i komšije vraćale roditeljima odbeglu decu sa ulice pa o tome niko jednu reč nije napisao.

Kada je onim nesrećnim ljudima na Konjarniku dete palo sa terase i poginulo niko ih nije u novinama nazivao monstrumima i roditeljima iz pakla već se o tome pisalo na dan nesreće i tu je sve stalo.

Ali ova vest je udarna već treći dan na Blicu.

Prema tome ako već nisi dovoljno bistar bar poslušaj pametnije.
 
S osvrtom na činjenicu da u SAD ubijaju pripadnike manjinskih grupa iz čisto rasističkih pobuda, njih simpatišu samo lako mentalno zaostali mazohisti.

- - - - - - - - - -



Ne trabunjaj. Znam za bar pet slučajeva kada su prolaznici i komšije vraćale roditeljima odbeglu decu sa ulice pa o tome niko jednu reč nije napisao.

Kada je onim nesrećnim ljudima na Konjarniku dete palo sa terase i poginulo niko ih nije u novinama nazivao monstrumima i roditeljima iz pakla već se o tome pisalo na dan nesreće i tu je sve stalo.

Ali ova vest je udarna već treći dan na Blicu.

Prema tome ako već nisi dovoljno bistar bar poslušaj pametnije.
Кад си бот ниси сав свој!
:cepanje:
:tambalamba:
 
Kad Petokračić otvori temu, onda je svaki sledeći post pametniji, ako nije njegov.

Razumem vaša intelektualna ograničenja zbog kojih morate da se izražavate u sličicama ali ne razumem mazohistički poriv da u nedogled potencirate ista.

- - - - - - - - - -

Кад си бот ниси сав свој!

:D

On konstantno potencira svoju ograničenost time što umesto da kao svako normalan krene u argumentovanu raspravu odmah počinje sa ad hominem napadima na neistomišljenike to otkriva činjenicu da je veoma iskompleksiran čovek.

Ali to je ok. Dobo je imati takve neistomišljenike. Bar uglancaš šimike.
 
"- Čim je došla policija, predao sam dete, a kad sam video oca, mnogo sam se iznervirao. Prepoznao sam ga, prošao je pored mene i deteta u parku, a bukvalno se nije ni okrenuo. Ne mogu da verujem da takvi roditelji postoje. Da ostave napolju samo dete po mraku - priča Joca."

Žurio Rus na vodka party ... a njegovo dete nije ostalo samo u parku već s nepoznatim čikom. Sve je bilo u redu. :hahaha: :dash: Užasna antiruska propaganda gadnog Blica (a lep je samo kad potkači Vučića) ! :lol:

- - - - - - - - - -

Кад си бот ниси сав свој!
:cepanje:
:tambalamba:

Tambalamba, urin ... Opet si u delirijumu ? :lol: Čim se uzbudiš odma' ta kombinacija. Prepoznao bih te međ 'iljadu *******a. :lol:
 
"- Čim je došla policija, predao sam dete, a kad sam video oca, mnogo sam se iznervirao. Prepoznao sam ga, prošao je pored mene i deteta u parku, a bukvalno se nije ni okrenuo. Ne mogu da verujem da takvi roditelji postoje. Da ostave napolju samo dete po mraku - priča Joca."

Žurio Rus na vodka party ... a njegovo dete nije ostalo samo u parku već s nepoznatim čikom. Sve je bilo u redu. :hahaha: :dash: Užasna antiruska propaganda gadnog Blica (a lep je samo kad potkači Vučića) ! :lol:

- - - - - - - - - -



Tambalamba, urin ... Opet si u delirijumu ? :lol: Čim se uzbudiš odma' ta kombinacija. Prepoznao bih te međ 'iljadu *******a. :lol:

Treba biti neopevano glup pa se pozivati na izjave nekog ko neće da da zvaničan iskaz i predstavlja se samo kao Joca. A možda je i Pera. Normalno, takvi nemaju prezime. Kakav diletantizam.

Pritom sam ubeđen da je neko iz grupe šokiranih komšija znao čije je to dete ali je seljani sa Kanarevog brda trebao topli zec za došljake.
 
Poslednja izmena:
"- Čim je došla policija, predao sam dete, a kad sam video oca, mnogo sam se iznervirao. Prepoznao sam ga, prošao je pored mene i deteta u parku, a bukvalno se nije ni okrenuo. Ne mogu da verujem da takvi roditelji postoje. Da ostave napolju samo dete po mraku - priča Joca."

Žurio Rus na vodka party ... a njegovo dete nije ostalo samo u parku već s nepoznatim čikom. Sve je bilo u redu. :hahaha: :dash: Užasna antiruska propaganda gadnog Blica (a lep je samo kad potkači Vučića) ! :lol:

- - - - - - - - - -



Tambalamba, urin ... Opet si u delirijumu ? :lol: Čim se uzbudiš odma' ta kombinacija. Prepoznao bih te međ 'iljadu *******a. :lol:
Вучи те турио у запећак кад је ишао по инфузију урина у Брисел па патиш јер си остао скрајнут?
Замоли следећи пут да ти донесе у термос боци, биће исте температуре ко кад га конзумира Господар.
:cepanje:
:tambalamba:
 
Treba biti neopevano glup pa se pozivati na izjave nekog ko neće da da zvaničan iskaz i predstavlja se samo kao Joca. A možda je i Pera. Normalno, takvi nemaju prezime. Kakav diletantizam.

Da imaš i malo mozga prekinuo bi da se brukaš dalje. Ali, zapravo je zdravo za naciju da takvi kao ti brane Ruse i *******iju. :lol: I Joca je deo antiruske propagande, predao je dete policiji i okaljao Putinove gastarbajtere ... :sad2:
 
Вучи те турио у запећак кад је ишао по инфузију урина у Брисел па патиш јер си остао скрајнут?
Замоли следећи пут да ти донесе у термос боци, биће исте температуре ко кад га конзумира Господар.

Ma pusti ga bre, neki ljudi prosto vole голденшауер. :cool: To je legitimna perverzija u EU.

On samo nije u stanju da sagleda nehumanu dimenziju ponašanja lokalaca i pojedinih medija prema ovim ljudima. A i kako bi mogao kad ne razmišlja svojom glavom.
 
Ma pusti ga bre, neki ljudi prosto vole голденшауер. :cool: To je legitimna perverzija u EU.

On samo nije u stanju da sagleda nehumanu dimenziju ponašanja lokalaca i pojedinih medija prema ovim ljudima. A i kako bi mogao kad ne razmišlja svojom glavom.
Мислиш да му је свест промењена и без бриселске инфузије?
 
Da imaš i malo mozga prekinuo bi da se brukaš dalje. Ali, zapravo je zdravo za naciju da takvi kao ti brane Ruse i *******iju. :lol: I Joca je deo antiruske propagande, predao je dete policiji i okaljao Putinove gastarbajtere ... :sad2:

Bitno je da ti bezrezervno veruješ jednom Joci, Bicu i Briselu. Do juče si verovao u Ratka Mladića a pre toga u glogov kolac. Čovek prosto ne može da te ne uzme za ozbiljno. :lol:
 
Вучи те турио у запећак кад је ишао по инфузију урина у Брисел па патиш јер си остао скрајнут?
Замоли следећи пут да ти донесе у термос боци, биће исте температуре ко кад га конзумира Господар.
:cepanje:
:tambalamba:

Pokvarena ploča

:cepanje:
:tambalamba:

- - - - - - - - - -

Bitno je da ti bezrezervno veruješ jednom Joci, Bicu i Briselu. Do juče si verovao u Ratka Mladića a pre toga u glogov kolac. Čovek prosto ne može da te ne uzme za ozbiljno. :lol:

Osim nabrojanih tu su i ostale komšije i komšinice a boga mi i antiruska srpska policija. :sad2: Namnožolo se neprijatelja ...
 

Back
Top