БРИТАНИЈА Покренут лов на руске шпијуне!

комшија

Stara legenda
Poruka
90.831
Britanska kontraobaveštajna službe MI5 dobila od premijera Dejvida Kamerona nalog mnogo revnosnije nego dosad lovi „ruske špijune", objavio je TIMES.


velika-britanija.jpg



„Izvori iz samih vrhova naših specijalnih službi uveliko govore o promeni politike prema ruskim obaveštajcima koji deluju u Velikoj Britaniji. Rukovodiocima MI5 je naređeno da pojačaju prismotru za ruskim agentima na ulicama Londona“ – objavio je isti list.

Još je, pozvavši se na iste izvore, dodao: da je Kameron svim svojim ministrima naložio da znatno pojačaju bezbednost u svojim resorima „putem direktnih dejstava“ protiv špijuna i pilota ruskih bombardera „koji uznemiravaju britanski vazdušni prostor“.

Times tvrdi da će Kameron ovakvu promenu politike objaviti u govoru koji će održati u donjem domu britanskog parlamenta.


MI5, MI6 (obaveštajna služba) i Uprava za vladine veze koja funkcioniše pri Forin ofisu već su počele da primaju saradnike koji perfektno govore ruski i jednako dobro znaju situaciju u Rusiji i njenu istoriju.

Njihov posao biće da preslušavaju sve razgovore na ruskom.


Kameron je pre neki dan izjavio da njegova zemlja ne treba da emotivno reaguje na letove ruskih strateških bombardera u međunarodnom vazdušnom prostoru u blizini britanskih obala.

London tvrdi da je tokom proteklih 5 godina ruska avijacija izvela 43 takva leta.


http://www.pravda.rs/2015/02/23/britanci-pokrenuli-sveopsti-lov-na-ruske-spijune/
 
Poslednja izmena od moderatora:
Britanska kontraobaveštajna službe MI5 dobila od premijera Dejvida Kamerona nalog mnogo revnosnije nego dosad lovi „ruske špijune", objavio je TIMES.


velika-britanija.jpg



„Izvori iz samih vrhova naših specijalnih službi uveliko govore o promeni politike prema ruskim obaveštajcima koji deluju u Velikoj Britaniji. Rukovodiocima MI5 je naređeno da pojačaju prismotru za ruskim agentima na ulicama Londona“ – objavio je isti list.

Još je, pozvavši se na iste izvore, dodao: da je Kameron svim svojim ministrima naložio da znatno pojačaju bezbednost u svojim resorima „putem direktnih dejstava“ protiv špijuna i pilota ruskih bombardera „koji uznemiravaju britanski vazdušni prostor“.

Times tvrdi da će Kameron ovakvu promenu politike objaviti u govoru koji će održati u donjem domu britanskog parlamenta.


MI5, MI6 (obaveštajna služba) i Uprava za vladine veze koja funkcioniše pri Forin ofisu već su počele da primaju saradnike koji perfektno govore ruski i jednako dobro znaju situaciju u Rusiji i njenu istoriju.

Njihov posao biće da preslušavaju sve razgovore na ruskom.


Kameron je pre neki dan izjavio da njegova zemlja ne treba da emotivno reaguje na letove ruskih strateških bombardera u međunarodnom vazdušnom prostoru u blizini britanskih obala.

London tvrdi da je tokom proteklih 5 godina ruska avijacija izvela 43 takva leta.
Kad više ni sam nisi siguran dsje ti je goozica, a gdje glava ostaje ti jedino paranoja.
Sve u stilu,"dabog da se o sebi zabavili"!
 
britanski kolonijalisti nemaju mozak. ruski spijuni su u britanskoj politici i biznisu ali njih vlast nece da dira jer su bogati finansijeri, investitori, spijunirace obican narod i svrha je represija a ne hvatanje spijuna. u skandinaviji centri za socijalno vec oduzimaju decu ruskim porodicama, cisto da im napakoste.

spijuni ne daju informacije telefonom kad zovu rusiju vec se ljudi sastaju sa onima koji su povezani sa ambasadom i sve informacije dolaze u ambasadu.
tako je i sa englezima van engleske, i sa srbima i srpskim ambasadama, niko ne zove iz hamburga BIA u srbiji vec se sve informacije skupljaju u nasoj ambasadi, informacije skupljaju nasi ljudi na radu u inostranstvu. to radi svaka zemlja, svaka ambasada ima svoje spijune i saradnike. niko ne salje informacije telefonom.

u pitanju je cista represija protiv ruskog stanovnistva u britaniji i nista vise od toga.
 
britanski kolonijalisti nemaju mozak. ruski spijuni su u britanskoj politici i biznisu ali njih vlast nece da dira jer su bogati finansijeri, investitori, spijunirace obican narod i svrha je represija a ne hvatanje spijuna. u skandinaviji centri za socijalno vec oduzimaju decu ruskim porodicama, cisto da im napakoste.

spijuni ne daju informacije telefonom kad zovu rusiju vec se ljudi sastaju sa onima koji su povezani sa ambasadom i sve informacije dolaze u ambasadu.
tako je i sa englezima van engleske, i sa srbima i srpskim ambasadama, niko ne zove iz hamburga BIA u srbiji vec se sve informacije skupljaju u nasoj ambasadi, informacije skupljaju nasi ljudi na radu u inostranstvu. to radi svaka zemlja, svaka ambasada ima svoje spijune i saradnike. niko ne salje informacije telefonom.

u pitanju je cista represija protiv ruskog stanovnistva u britaniji i nista vise od toga.

Заправо питање је само да ли енглески затвори имају довољно слободних капацитета...
 
Te nostalgije, nostalgija Britanaca za hladnim ratom, nostalgija raznih NVO za devedesetim, kada su oni bili heroji. Ustvari u pitanjuje jedno oboljenje i nemogućnost da se živi u novom boljem svetu koji dolazi. Zašto bi neko trošio resurse na špijuniranje jedne starice koju je pregazilo vreme i kada je svima očigledno bez bilo kakvog špijuniraja da se ta starica plaši za svoje rente koje je obezbedila dok je bila kolonijalna sila. Naravno te rente će da izgubi svakako i tu joj nikakvio hvatanje izmišlenih špijuna neće pomoći.

Spomenuto oboljenje.
 
Putin je opet ispreskakan na šahovskoj tabli.

"Sad igram s konjem," što reče jedan.

Rusija je vec pukla, to si zaboravio da copy pastujes, posto to radis u skoro svakom postu

- - - - - - - - - -

Nemoj ponovo da bude batinanje Ruske Federacije kao 1991. godine.

Putin još nije prestao da plače zbog pada vašeg komunizma.

za tvoju informaciju komunizam je dosao i finasiran iz amerike

edukuj se pre nego lupis
 
britanski kolonijalisti nemaju mozak. ruski spijuni su u britanskoj politici i biznisu ali njih vlast nece da dira jer su bogati finansijeri, investitori, spijunirace obican narod i svrha je represija a ne hvatanje spijuna. u skandinaviji centri za socijalno vec oduzimaju decu ruskim porodicama, cisto da im napakoste.

spijuni ne daju informacije telefonom kad zovu rusiju vec se ljudi sastaju sa onima koji su povezani sa ambasadom i sve informacije dolaze u ambasadu.
tako je i sa englezima van engleske, i sa srbima i srpskim ambasadama, niko ne zove iz hamburga BIA u srbiji vec se sve informacije skupljaju u nasoj ambasadi, informacije skupljaju nasi ljudi na radu u inostranstvu. to radi svaka zemlja, svaka ambasada ima svoje spijune i saradnike. niko ne salje informacije telefonom.

u pitanju je cista represija protiv ruskog stanovnistva u britaniji i nista vise od toga.

Verovatno, samo sam ja prvo pomislio da to ceka svakog "nelojalnog" Britanca, pre nego Ruse. A ruske spijune je inace lako na'vatati, ma samo tako. Da, ovo ce se slomiti na obicnim ljudima, prakticno je otvoren lov na vestice. Bice ko kod nas, ispricao si vic o Bleru => ti su ruski spijun => 20 godina robije. Dokazi? Cemu dokazi kada je jasno da si prorus. Tacka.

- - - - - - - - - -

Да, то су та сазнања која колеге чине интернационалним мастерима геополитичких знаности.

Zapravo je dosao iz Londona a finansiran iz Svajcarske. Ne znam samo koji deo nije jasan? Sta, dosao Lenjin vozom pa "izveo" revoluciju? 'Oce to, 'oce, al' malo nikad. Pa onda bi svaka susa pravila 5 revolucija godisnje.
 

Back
Top