Kako prepoznati posesivnog muskarca

sokvisnja

Iskusan
Poruka
5.885
Zene...ajmo nesto korisno.

Da li ste imale iskustva sa muskarcima koji su bili izrazito posesivni i koji su zeleli da vas kontrolisu?

Koji su bili najraniji znaci toga? Kada biste vratile film, na sta bi posebno obratile paznju? Koji su to sitni znaci koji mogu da ukazuju na to. Znamo da mnogim zenema u pocetku godi takav vid paznje a da se svasta provlaci kroz salu. Kako prepoznati?

I sve drugo sto imate da dodate na temu...

Zahvaljujem :)
 
Zene...ajmo nesto korisno.

Da li ste imale iskustva sa muskarcima koji su bili izrazito posesivni i koji su zeleli da vas kontrolisu?

Koji su bili najraniji znaci toga? Kada biste vratile film, na sta bi posebno obratile paznju? Koji su to sitni znaci koji mogu da ukazuju na to. Znamo da mnogim zenema u pocetku godi takav vid paznje a da se svasta provlaci kroz salu. Kako prepoznati?

I sve drugo sto imate da dodate na temu...

Zahvaljujem :)

Kao sto Dzenifer rece ne treba da budes genije da to provalis... pogled im je drugaciji..
Mada zenama uglavnom treba jedan takav da bi mogle da ih lociraju.
Ja ih provalim cim ih vidim, ali ja sam odrasla sa bolesno posesivnim muskarcem.
 
potpuno je ocigledno...
Ljudi se inace najcesce ne predstavljaju lazno, samo sto cesto ne umemo ili nemamo naviku da posmatramo.
mm je takav
Niti mi godi, niti mi smeta, to je jednostavno on, sa mnogim vrlinama i ponekom manom.

mislim jeste posesivan, ali nije neki ekstreman slucaj
 
Kao sto Dzenifer rece ne treba da budes genije da to provalis... pogled im je drugaciji..
Mada zenama uglavnom treba jedan takav da bi mogle da ih lociraju.
Ja ih provalim cim ih vidim, ali ja sam odrasla sa bolesno posesivnim muskarcem.

Kod svih takvih pojava, kljucno je iskustvo. Kao sto alkoholicara prepoznaju ljudi koji su to imali u porodici, narkomana, itd...

Pitanje je bas koji su konkretno znaci ili signali koji se vide kod nekoga a dok su devojke jos na pocetku i mogu da reaguju.

Jer svi znamo da kada krene zaljubljenost, svi ti znaci se ignorisu, pa cak i budu simpaticni nekome. Ali sta bi vi izdvojili kao najupecatljiviji.

- - - - - - - - - -

potpuno je ocigledno...
Ljudi se inace najcesce ne predstavljaju lazno, samo sto cesto ne umemo ili nemamo naviku da posmatramo.
mm je takav
Niti mi godi, niti mi smeta, to je jednostavno on, sa mnogim vrlinama i ponekom manom.

mislim jeste posesivan, ali nije neki ekstreman slucaj

Ocigledno je kada vec postanes svestan toga. Neko ko nema iskustva mozda ignorise neke znakove.

Pitanje nije ,sta su ocigledni znaci, vec sta mogu biti znaci na pocetku veze.
 
Zene...ajmo nesto korisno.

Da li ste imale iskustva sa muskarcima koji su bili izrazito posesivni i koji su zeleli da vas kontrolisu?

Koji su bili najraniji znaci toga? Kada biste vratile film, na sta bi posebno obratile paznju? Koji su to sitni znaci koji mogu da ukazuju na to. Znamo da mnogim zenema u pocetku godi takav vid paznje a da se svasta provlaci kroz salu. Kako prepoznati?

I sve drugo sto imate da dodate na temu...

Zahvaljujem :)

Ne..i hvala onom gore..da nisam srela takvog, bez mozga
Ne znam kako prepoznati takvog sve dok ne osetis na svojoj kozi.
 
Testirajte ga, imajte seks sa nekoliko muskaraca i potrudite se da on to sazna, po mogucstvu sto vise detalja da mu servirate. Ako ne odreaguje impulsivno, ako ostane miran, stalozen, racionalan, taj covek sigurno nije posesivan i komotno mozete da se nadjete sa njim u ljubavnoj vezi, nece vam praviti nikakve probleme niti ce vas u bilo cemu sputavati i ogranicavati. :deda:
 
Testirajte ga, imajte seks sa nekoliko muskaraca i potrudite se da on to sazna, po mogucstvu sto vise detalja da mu servirate. Ako ne odreaguje impulsivno, ako ostane miran, stalozen, racionalan, taj covek sigurno nije posesivan i komotno mozete da se nadjete sa njim u ljubavnoj vezi, nece vam praviti nikakve probleme niti ce vas u bilo cemu sputavati i ogranicavati. :deda:

Odlicna ideja... :)
 
Testirajte ga, imajte seks sa nekoliko muskaraca i potrudite se da on to sazna, po mogucstvu sto vise detalja da mu servirate. Ako ne odreaguje impulsivno, ako ostane miran, stalozen, racionalan, taj covek sigurno nije posesivan i komotno mozete da se nadjete sa njim u ljubavnoj vezi, nece vam praviti nikakve probleme niti ce vas u bilo cemu sputavati i ogranicavati. :deda:

Ovo liči na opis klasičnog Šveđanina
a mi takve ne volimo
 
Zene...ajmo nesto korisno.

Da li ste imale iskustva sa muskarcima koji su bili izrazito posesivni i koji su zeleli da vas kontrolisu?

Koji su bili najraniji znaci toga? Kada biste vratile film, na sta bi posebno obratile paznju? Koji su to sitni znaci koji mogu da ukazuju na to. Znamo da mnogim zenema u pocetku godi takav vid paznje a da se svasta provlaci kroz salu. Kako prepoznati?

I sve drugo sto imate da dodate na temu...

Zahvaljujem :)
Stavis ga na test..;)
 
Има и посесивних жена.

Naravno...primetila sam jedan jako cudan fenomen. Gde god je zena jako ljubomorna, muz je vara. I obrnuto. Skoro sve zene koje sam ovako upoznala u zivotu a koje su pricale da su sa izrazito posesivnim muskarcima, su imale neke avanture. Totalna ironija sudbine. Pa ako si vec ljubomorko, sto si sa svalerom? Sta kao ne vidis da neko svrlja.

Medjutim jednom mi je jedna draga osoba objasnila, da ti ljubomorni toliko ubiju ovu drugu osobu, da ova trazi izlaz, ugusi se od stalnog proveravanja, testiranja, nepoverenja i sta uradi? Ono cega se posesivac najvise plasi i pribojava.
 
hvala bogu :lol.
nezgodno je to,msm da je u pitanju neki kompleks,takvi muskrci cesto izrazavaju veliki bes i ljubomoru.
drugarica mi ima slican problem.:roll:
al ne zeli da ga prijavi.

Sad je kasno jer se vec vezala...sada ima iskustva pa bi znala ubuduce da prepozna.

Uvek su ti ispadi vrlo benigni i saljivi na pocetku, zato je kazem, bitno prepoznati. Mislila sam da ima zena sa takvim iskustvom koje bi bile rade da podele, koji su to bili rani znaci.
 
Misljenja sam da ne postoje posledice bez uzroka, da se posesivnim ne postaje zato sto neko odluci da takav bude nego da je potrebno nesto sto inicira takvo ponasanje, i slazem se da su prisutni razliciti nivoi posesivnog ponasanja, bolje ce to objasniti psiholozi, ima njih dosta na forumu.

Mene bi recimo pogodila i nezainteresovanost ili nedovoljna zainteresovanost partnera. Opisivao sam takve primere, pricao sam ovde o komsiji Mitru i njegovoj zeni, ono otvoren brak, gde nema ni P od posesivnosti. :D
 
Sad je kasno jer se vec vezala...sada ima iskustva pa bi znala ubuduce da prepozna.

Uvek su ti ispadi vrlo benigni i saljivi na pocetku, zato je kazem, bitno prepoznati. Mislila sam da ima zena sa takvim iskustvom koje bi bile rade da podele, koji su to bili rani znaci.
Jedino resenje je da se zabavljaju duze vremena.
ali..Zena je zena.....zacopa se ko guska i sto pre on je moj i samo moj..kapiras.
posle naebe ko zuti.

- - - - - - - - - -

ja sam pročitala :zcepanje: da muškarci mnogo vole samosvjesne žene
znači, kad je ljubomorna, nesigurna je i to nije privlačno
Mislim, ja sam bila samosvjesna i prije nego što sam to pročitala
ali sad ću biti još više :manikir:

- - - - - - - - - -

vid ovaj još nije lego
...:zcepanje:
ne mogu to da zaboravim..:p
sad cu..
 

Back
Top